Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 ақпандағы N 103 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
"2007 - 2011 жылдарға арналған "Қазақстан балалары" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1245 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Барлығы, штат саны (бірлік)" деген бағанда:
"Ақтөбе" деген жолдағы "2485" деген сандар "2503" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "3714" деген сандар "3784" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "4035" деген сандар "4101" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "2620" деген сандар "2640" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2320" деген сандар "2343" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "3423" деген сандар "3490" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3538" деген сандар "3558" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1159" деген сандар "1166" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2803" деген сандар "2821" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1421" деген сандар "1457" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "931" деген сандар "954" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "41990" деген сандар "42358" деген сандармен ауыстырылсын.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.18 № 266 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 103. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1245 "Об утверждении Программы "Дети Казахстана" на 2007-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Всего, штатная численность (ед.)":
в строке "Актюбинская" число "2485" заменить числом "2503";
в строке "Алматинская" число "3714" заменить числом "3784";
в строке "Восточно-Казахстанская" число "4035" заменить числом "4101";
в строке "Жамбылская" число "2620" заменить числом "2640";
в строке "Западно-Казахстанская" число "2320" заменить числом "2343";
в строке "Карагандинская" число "3423" заменить числом "3490";
в строке "Костанайская" число "3538" заменить числом "3558";
в строке "Мангистауская" число "1159" заменить числом "1166";
в строке "Северо-Казахстанская" число "2803" заменить числом "2821";
в строке "г. Алматы" число "1421" заменить числом "1457";
в строке "г. Астана" число "931" заменить числом "954";
в строке "итого" число "41990" заменить числом "42358";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.03.2011 № 266.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов