Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 1189 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.23 N 1654 Қаулысымен
2) "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат):
1-қосымшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Халқының саны 400000 адамнан аз облыстық маңызы бар қалалар әкімдері орынбасарларының шекті саны 3 бірліктен аспауы тиіс. Халқының саны 400000 адамнан астам облыстық маңызы бар қалалар әкімдері орынбасарларының шекті саны 4 бірліктен аспауы тиіс.";
мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Халқының саны 250000 адамнан аз аудандар әкімдері орынбасарларының шекті саны 3 бірліктен аспауы тиіс. Халқының саны 250000 адамнан астам аудандар әкімдері орынбасарларының шекті саны 4 бірліктен аспауы тиіс.";
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қазандағы N 1022 және 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1107 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында:
1) "Облыстық әкімдік" деген 1-бөлімде:
үшінші, төртінші және бесінші абзацтар алынып тасталсын;
2) "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімдігі" деген
2-бөлімде:
алтыншы, жетінші, сегізінші абзацтар алынып тасталсын;
3) "Ауданның және облыстық маңызы бар қаланың әкімдігі" деген
3-бөлімнің 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2008 года № 1189. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.10.2009 N 1654;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в приложении 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Предельное число заместителей акимов городов областного значения с численностью населения менее 400000 человек не должно превышать 3 единицы. Предельное число заместителей акимов городов областного значения с численностью населения свыше 400000 человек не должно превышать 4 единицы";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Предельное число заместителей акимов районов с численностью населения менее 250000 человек не должно превышать 3 единицы. Предельное число заместителей акимов районов с численностью населения свыше 250000 человек не должно превышать 5 единиц.";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1107 "О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики от 4 октября 2004 года № 1022 и от 15 декабря 2004 года № 1324":
в типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
1) в разделе 1. "Областной акимат":
абзацы третий, четвертый и пятый исключить;
2) в разделе 2. "Акимат города республиканского значения, столицы":
абзацы шестой, седьмой, восьмой исключить;
3) подпункт 3) раздела 3. "Акимат района и города областного значения" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов