Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 377 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2025 № 480 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 155 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 556 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Барлығы, штат саны* (бірлік)" деген бағанда:
"Қызылорда" деген жолдағы "2078" деген сандар "2084" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ" деген жолдағы "47486" деген сандар "47492" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыстың, Алматы, Астана қалаларының әкімі орынбасарларының саны (бірлік)" деген бағанда:
"Қызылорда" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ" деген жолдағы "68" деген сандар "69" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қызылорда облысының әкімі:
1) әкім аппаратының құрылымында штат саны 5 бірліктен тұратын Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілінің қызметін қамтамасыз ететін бөлім құруды ұсынсын;
өз актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года N 377. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2025 года № 480
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.06. 2025 № 480.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 556 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 155" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Всего, штатная численность* (ед.)":
в строке "Кызылординская" цифры "2078" заменить цифрами "2084";
в строке "ИТОГО:" цифры "47486" заменить цифрами "47492";
в графе "Количество заместителей акима области, городов Астаны, Алматы (ед.)":
в строке "Кызылординская" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "ИТОГО:" цифру "68" заменить цифрой "69".
2. Акиму Кызылординской области:
1) рекомендовать в структуре аппарата акима создание отдела, обеспечивающего деятельность специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур", со штатной численностью 5 единиц;
2) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов