Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Оңтүстіксушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы жөніндегі Оңтүстік Қазақстан республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміне Шардара су қоймасын құрылыстарымен қоса беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 939 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Оңтүстіксушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы жөніндегі республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміне қабылдау-беру актісі бойынша "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамына уақытша басқаруға берілген Шардара су қоймасы заңнамада белгіленген тәртіппен құрылыстарымен қоса берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2025 № 681 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче Шардаринского водохранилища с сооружениями на баланс Южно-Казахстанского республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Югводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 939.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В установленном законодательном порядке передать по актам приема-передачи на баланс республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Югводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Шардаринское водохранилище с сооружениями, переданное во временное управление акционерному обществу "Шардаринская гидроэлектростанция".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.08.2025 № 681.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан