Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 шілде N 761.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Заңдық тұлғалардан табыс салығын ұстаудан босатылатын халықаралық ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 P951055_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 316-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 6 маусымдағы N 715 P960715_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 27, 232-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1
тамыздағы N 1055 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 19 қаңтардағы N 80
P010080_
қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 1-2, 20-құжат);
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 761
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1055 P951055_ "Об утверждении перечня международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 316);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 715 P960715_ "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1055" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 27, ст. 232);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 80 P010080_ "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1055" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 1-2, ст. 20).
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)