"Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер, біліктілік сыныптары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 қарашадағы № 88 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 355 өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 5 маусымдағы № 898 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 05.06.2025 № 898 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
"Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер, біліктілік сыныптары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 қарашадағы № 88 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
өкімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша ", біліктілік сыныптары", ", біліктілік сыныптарын" деген сөздер алып тасталсын;
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер, біліктілік сыныптары жөніндегі комиссия туралы ереженің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша ", біліктілік сыныптары", ", біліктілік сыныптарын", ", біліктілік сыныптарынан" деген сөздер алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года № 88 "О Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, квалификационным классам"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2022 года № 355. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 июня 2025 года № 898.
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.06.2025 № 898 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года № 88 "О Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, квалификационным классам" следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту распоряжения слова ", квалификационным классам", ", квалификационных классов" исключить;
в заголовке и по всему тексту Положения о Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, квалификационным классам, утвержденного вышеназванным распоряжением, слова ", квалификационным классам", ", квалификационных классов" исключить.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев