Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі N 323 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 577 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 5 маусымдағы № 898 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 05.06.2025 № 898 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
"Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі N 323 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 671-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Имашев Берік Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары, төраға,
Әбдіров Нұрлан Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі Хатшысының орынбасары - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі Хатшылығының меңгерушісі,
Тұрысбеков Зауытбек Қауысбекұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы;
мына жолдар:
"Әбілхатаев - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Кәрімұлы Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық
басқармасы Құқық қорғау қызметі
бөлімінің меңгерушісі",
"Бектұрғанов - Қазақстан Республикасы Президенті
Ерсұлтан Өтеғұлұлы Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты
басқармасы Кадр саясаты бөлімінің
меңгерушісі"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбілхатаев - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Кәрімұлы Әкімшілігінің Құқық қорғау мен
сот жүйелері мәселелері бөлімінің
меңгерушісі",
"Бектұрғанов - Қазақстан Республикасы Президенті
Ерсұлтан Өтеғұлұлы Әкімшілігінің Кадр саясаты
бөлімінің меңгерушісі";
аталған комиссия құрамынан Б.Ә.Мұхаметжанов, Ғ.Р.Әбдірахымов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 323
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2005 года N 577. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 июня 2025 года № 898.
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.06.2025 № 898 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 323 "Об утверждении состава Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 671) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, утвержденной указанным распоряжением:
Имашева Берика Мажитовича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, председателем,
Абдирова Нурлана Мажитовича - заместителя Секретаря Совета Безопасности - заведующего Секретариатом Совета Безопасности Республики Казахстан,
Турисбекова Заутбека Каусбековича - Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы;
строки:
"Абулхатаев - заведующий Отделом
Марат Каримович правоохранительной
деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента
Республики Казахстан",
"Бектурганов - заведующий Отделом
Ерсултан Утегулович кадровой политики
Управления организационной
работы и кадровой
политики Администрации
Президента Республики
Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Абулхатаев - заведующий Отделом
Марат Каримович по вопросам
правоохранительной и
судебной систем
Администрации
Президента Республики
Казахстан",
"Бектурганов - заведующий Отделом
Ерсултан Утегулович кадровой политики
Администрации Президента
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Мухамеджанова Б.А., Абдрахимова Г.Р.
Президент
Республики Казахстан