Бәсекелестіктің жай-күйін бағалау әдістемесінің 66-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 33 шешімі.
Бәсекелестіктің жалпы қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 19 қосымша) 11-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 65-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 7 шешімімен бекітілген Бәсекелестіктің жай-күйін бағалау әдістемесінің 66-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Комиссияның құрылымдық бөлімшесі талдамалық қорытынды бекітілген күннен бастап 3 жұмыс күні ішінде оның куәландырылған көшірмесін ілеспе хатпен коммерциялық және (немесе) заңмен қорғалатын құпияны қамтитын ақпаратты және (немесе) мәліметтерді қоспай танысу үшін уәкілетті органдарға жібереді.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мүшелері:
Армения
Республикасынан
М. Григорян
Беларусь
Республикасынан
В. Караник
Қазақстан
Республикасынан
С. Жұманғарин
Қырғыз
Республикасынан
Д. Амангельдиев
Ресей
Федерациясынан
А. Оверчук

О внесении изменения в пункт 66 Методики оценки состояния конкуренции
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 22 мая 2025 года № 33.
В соответствии с пунктом 11 Протокола об общих принципах и правилах конкуренции (приложение № 19 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 65 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Пункт 66 Методики оценки состояния конкуренции, утвержденной Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 30 января 2013 г. № 7, дополнить абзацем следующего содержания:
"В течение 3 рабочих дней с даты утверждения аналитического заключения структурное подразделение Комиссии направляет с сопроводительным письмом его заверенную копию уполномоченным органам для сведения с исключением информации и (или) сведений, составляющих коммерческую и (или) иную охраняемую законом тайну.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян В. Караник С. Жумангарин Д. Амангельдиев А. Оверчук