Алынуы кеден органдарына жүктелген салықтар, алымдар және өзге де төлемдер түрлері сыныптауышының 2.4-кіші бөліміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 24 наурыздағы № 29 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 8-бабының 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Алынуы кеден органдарына жүктелген салықтар, алымдар және өзге де төлемдер түрлері сыныптауышының 2.4-кіші бөлімінде (Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешіміне 9-қосымша) 2.4.14-тармақтағы "темекі өнімдері" деген сөздер "қыздырылатын темекісі бар өнімдер" сөздеген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в подраздел 2.4 классификатора видов налогов, сборов и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 марта 2025 года № 29
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В подразделе 2.4 классификатора видов налогов, сборов и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы (Приложение 9 к Решению Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378), в пункте 2.4.14 слова "табачные изделия" заменить словами "изделия с нагреваемым табаком".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев