Экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясының және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясының, экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясын түзетудің және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясын түзетудің құрылымы мен форматының 11-кестесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 27 қаңтардағы № 11 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 105-бабының 5-тармағына және 112-бабының 4 және 6-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 9 шешімімен бекітілген Экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясының және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясының, экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясын түзетудің және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясын түзетудің құрылымы мен форматының 11-кестесіне өзгеріс енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Б. Сағынтаев
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2025 жылғы 27 қаңтардағы
№11 шешіміне
ҚОСЫМША
Экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясының және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясының, экспресс-жүктерге арналған тауарлар декларациясын түзетудің және экспресс-жүктерге арналған кедендік жолаушылар декларациясын түзетудің құрылымы мен форматының 11-кестесіне енгізілетін ӨЗГЕРІС
14.3.6.13.4 и 14.3.6.13.5-позициялар мынадай редакцияда жазылсын:
"*.13.4. Құжаттың нөмірі
(csdo:DocId)
"Алдыңғы құжат" бағ.
"Алдыңғы құжат" бағ.
O
1
егеркспресс-жүктерге арналған кедендік декларацияның тіркеу нөмірі (Cacdo:ExpressCargoDeclarationIdDetails)" деректемесі толтырылмаса және экспресс-жүктерге арналған жолаушылар кедендік декларациясы берілгенге дейін тауарлар уақытша сақтауға орналастырылса, ондаұжаттың нөмірі (csdo:DocId)" деректемесі толтырылуға тиіс
*.13.5. Құжаттың берілген күні
(csdo:DocCreationDate)
"Алдыңғы құжат" бағ.
"Алдыңғы құжат" бағ.
O
1
егер "Құжаттың нөмірі (csdo:DocId)" деректемесі толтырылса, онда "Құжаттың берілген күні (csdo:DocCreationDate)" деректемесі толтырылуға тиіс, әйтпесе "Құжаттың берілген күні (csdo:DocCreationDate)" деректемесі толтырылмайды
1
егер "Құжаттың берілген күні (csdo:DocCreationDate)" деректемесі толтырылса, онда деректеменің мәні мына шаблонға сәйкес келуге тиіс: YYYY-MM-DD".

О внесении изменения в таблицу 11 структуры и формата декларации на товары для экспресс-грузов, пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов, корректировки декларации на товары для экспресс-грузов и корректировки пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 января 2025 года № 11
В соответствии с пунктом 5 статьи 105 и пунктами 4 и 6 статьи 112 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в таблицу 11 структуры и формата декларации на товары для экспресс-грузов, пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов, корректировки декларации на товары для экспресс-грузов и корректировки пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов, утвержденных Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 9, изменение согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 27 января 2025 г. № 11
ИЗМЕНЕНИЕ,
вносимое в таблицу 11 структуры и формата декларации на товары для экспресс-грузов, пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов, корректировки декларации на товары для экспресс-грузов и корректировки пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов
Позиции 14.3.6.13.4 и 14.3.6.13.5 изложить в следующей редакции:
"*.13.4. Номер документа
(csdo:DocId)
гр. "Предшест-вующий документ"
гр. "Предшест-вующий документ"
O
1
если реквизит "Регистрационный номер таможенной декларации для экспресс-грузов (cacdo:ExpressCargoDeclarationIdDetails)" не заполнен и товары до подачи пассажирской таможенной декларации для экспресс-грузов помещались на временное хранение, то реквизит "Номер документа (csdo:DocId)" должен быть заполнен
*.13.5. Дата документа
(csdo:DocCreationDate)
гр. "Предшест-вующий документ"
гр. "Предшест-вующий документ"
O
1
если реквизит "Номер документа (csdo:DocId)" заполнен, то реквизит "Дата документа (csdo:DocCreationDate)" должен быть заполнен, иначе реквизит "Дата документа (csdo:DocCreationDate)" не должен быть заполнен
1
если реквизит "Дата документа (csdo:DocCreationDate)" заполнен, то значение реквизита должно соответствовать шаблону: YYYY-MM-DD".