Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 2 тапсырмасын іске асыру барысы туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2024 жылғы 4 маусымдағы № 5 Өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің монополияға қарсы органдарының Еуразиялық экономикалық комиссияның дәлелді ұсынымын толықтыруы бөлігінде Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың ережелерін іске асыруды көздейтін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің заңнамасына өзгерістер енгізу туралы мәселені пысықтау туралы баяндама назарға алынсын.
2. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларус
Республикасынан
Қазақстан
Републикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О ходе реализации поручения Евразийского межправительственного совета от 8 июня 2023 г. № 2
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 4 июня 2024 года № 5.
1. Принять к сведению доклад о проработке вопроса о внесении изменений в законодательство государств - членов Евразийского экономического союза, предусматривающих реализацию положений Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года в части исполнения антимонопольными органами государств - членов Евразийского экономического союза мотивированного представления Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Кыргызской
Республики
От
Российской
Федерации