Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2018 жылғы 6 наурыздағы № 36 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 5 қарашадағы № 123 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің 3-тармағына (Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шартқа тіркелген №1 қосымша), Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне тіркелген №2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2012 жылғы 20 маусымдағы №48 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерін әзірлеу, қабылдау, өзгерту және жою тәртібінің 50-тармағын ескере отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2018 жылғы 6 наурыздағы №36 "Еуразиялық экономикалық одақтың "Тасымалдауға және (немесе) пайдалануға дайындалған мұнайдың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 045/2017) өтпелі ережелері туралы" шешімінің 1-тармағының "а" тармақшасының бірінші абзацындағы, "б" тармақшасында және "в" тармақшасының бірінші абзацындағы "2025 жылғы 1 қаңтар" деген сөздер "2027 жылғы 1 қаңтар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 марта 2018 г. № 36
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 ноября 2024 года № 123
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 3 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, с учетом пункта 50 Порядка разработки, принятия, изменения и отмены технических регламентов Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2012 г. № 48, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В абзаце первом подпункта "а", подпункте "б" и абзаце первом подпункта "в" пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 марта 2018 г. № 36 "О переходных положениях технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности нефти, подготовленной к транспортировке и (или) использованию" (ТР ЕАЭС 045/2017)" слова "1 января 2025 г." заменить словами "1 января 2027 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев