Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің олардың негізінде мүше мемлекеттерде жүргізілетін асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы селекциялық-асыл тұқымдық жұмысты талдамалық қамтамасыз ету жүзеге асырылатын мекемелерінің (ұйымдарының) тізбесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2023 жылғы 26 қазандағы № 7 шешімі.
2019 жылғы 25 қазандағы Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ауыл шаруашылығы жануарларымен селекциялық-асыл тұқымдық жұмыс жүргізуді біріздендіруге бағытталған шаралар туралы келісімнің 4-бабын іске асыру мақсатында Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің олардың негізінде мүше мемлекеттерде жүргізілетін асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы селекциялық-асыл тұқымдық жұмысты талдамалық қамтамасыз ету жүзеге асырылатын мекемелерінің (ұйымдарының) тізбесінің III бөлімі (2021 жылғы 5 ақпандағы Еуразиялық үкіметаралық кеңестің № 2 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде жүргізілетін асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы селекциялық-асыл тұқымдық жұмысты үйлестіру және талдамалық қамтамасыз ету тәртібіне қосымша) мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
2. Осы шешім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в перечень учреждений (организаций) государств - членов Евразийского экономического союза, на базе которых осуществляется аналитическое обеспечение селекционно-племенной работы в области племенного животноводства, проводимой в государствах-членах
Решение Евразийского Межправительственного Совета от 26 октября 2023 года № 7.
В целях реализации статьи 4 Соглашения о мерах, направленных на унификацию проведения селекционно-племенной работы с сельскохозяйственными животными в рамках Евразийского экономического союза, от 25 октября 2019 года Евразийский межправительственный совет решил:
1. Дополнить раздел III перечня учреждений (организаций) государств - членов Евразийского экономического союза, на базе которых осуществляется аналитическое обеспечение селекционно-племенной работы в области племенного животноводства, проводимой в государствах-членах (приложение к Порядку координации и аналитического обеспечения селекционно-племенной работы в области племенного животноводства, проводимой в государствах - членах Евразийского экономического союза, утвержденному Решением Евразийского межправительственного совета от 5 февраля 2021 г. № 2), абзацем следующего содержания:
2. "Товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе".
3. Настоящее Решение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыркызской
Республики
От Российской
Федерации