Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2013 жылғы 9 қазандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия жанынан кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" № 61 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 51 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2013 жылғы 9 қазандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия жанынан кеден заңнамасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" № 61 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения
Республикасынан
М. Григорян
Беларусь
Республикасынан
И. Петришенко
Қазақстан
Республикасынан
Ә. Смайылов
Қырғыз
Республикасынан
Ж. Разаков
Ресей
Федерациясынан
А. Силуанов

О признании утратившим силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 9 октября 2013 г. № 61 "О создании при Евразийской экономической комиссии рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства"
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2019 года № 51
Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Признать утратившим силу Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 9 октября 2013 г. № 61 "О создании при Евразийской экономической комиссии рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Ж. Разаков А. Силуанов