Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 9 ақпандағы № 18 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 3-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Кедендік декларация беру оған қатысты Кеден одағының "Ойыншықтардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 008/2011) талаптарына сәйкес бағалау (растау) туралы құжат ұсынумен бірге жүретін өнімнің (бұйымдардың) тізбесін бекіту туралы" №11 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 9 ақпандағы
№ 18 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 11 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Атауындағы "сәйкестікті бағалау (растау) туралы" деген сөздер "сәйкестікті бағалау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Кіріспесіндегі "2011 жылғы 18 қарашадағы Еуразиялық экономикалық комиссия туралы шарттың 3-бабына" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 3-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын.
3.1-тармақта "сәйкестікті бағалау (растау) туралы" деген сөздер "сәйкестікті бағалау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Аталған шешіммен бекітілген кедендік декларация беру оған қатысты Кеден одағының "Ойыншықтардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО ТР 008/2011) талаптарына сәйкес бағалау (растау) туралы құжат ұсынумен бірге жүретін өнімнің (бұйымдардың) тізбесінде:
а) атауындағы "сәйкестікті бағалау (растау) туралы" деген сөздер "сәйкестікті бағалау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 2-графаның атауындағы "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) 2-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"2.Баланың массасы түсетін ойыншықтар, соның ішінде үш доңғалақты велосипедтер, өздігінен сырғанайтындар (самокаттар), басқылы автомобильдер, жүргізгілер және соларға ұқсас доңғалақты ойыншықтар; қуыршақтарға арналған
бесік-арбалар

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 января 2013 г. № 11
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 февраля 2016 года № 18. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 августа 2025 года № 76
Сноска. Решение утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26.08.2025 № 76 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 января 2013 г. № 11 "Об утверждении перечня продукции (изделий), в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке (подтверждении) соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности игрушек" (ТР ТС 008/2011)" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 9 февраля 2016 г. № 18
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической
комиссии от 31 января 2013 г. № 11
1. В наименовании слова "об оценке (подтверждении) соответствия" заменить словами "об оценке соответствия".
2. В преамбуле слова "со статьей 3 Договора о Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2011 года" заменить словами "с пунктом 3 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98,".
3. В пункте 1 слова "об оценке (подтверждении) соответствия" заменить словами "об оценке соответствия".
4. В перечне продукции (изделий), в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке (подтверждении) соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза "О безопасности игрушек" (ТР ТС 008/2011), утвержденном указанным Решением:
а) в наименовании слова "об оценке (подтверждении) соответствия" заменить словами "об оценке соответствия";
б) в наименовании графы 2 слова "ТН ВЭД ТС" заменить словами "ТН ВЭД ЕАЭС";
в) позицию 2 изложить в следующей редакции:
"2. Игрушки, несущие массу ребенка, в том числе трехколесные велосипеды, самокаты, педальные автомобили, ходунки и аналогичные игрушки на колесах; коляски для кукол