Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2026 жылғы 18 ақпандағы № 2 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік номері 24 жол жаңа редакцияда жазылсын:
24
№ 377
Долин ауылы
Долин ауылы, Жас Ұлан көшесі 3, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Теректі ауданы білім беру бөлімінің "Чапаев жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сагингереевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оңын алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Муханбетжанова
"КЕЛIСIЛДI"
Теректі аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района"
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2026 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3828) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 24 изложить в новой редакции:
24
№ 377
село Долинное
село Долинное, улица Жас Ұлан 3, здание коммунального государственного учреждения "Чапаевская общеобразовательная школа" отдела образования Теректинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Т. Сагингереева.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Муханбетжанова
СОГЛАСОВАНО"
Теректинская районная
территориальная избирательная
комиссия