Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 41-2 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 маусымдағы № 48-1 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 41-2 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 169 611мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 259 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 2 891 175 мың теңге;
2) шығындар – 4 735 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 161 837 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 246 525 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 84 688 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 272 537 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 537 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 41-2 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июня 2026 года № 48-1
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 41-2 "О районном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 169 611тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 259 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
специальные поступление – 0 теңге;
поступления трансфертов – 2 891 175 тысяч тенге;
2) затраты – 4 735 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 161 837 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 246 525 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 84 688 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 537 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 537 тысяч тенге;