Сырым аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 45-4 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 387 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 387 мың теңге;
2) шығындар – 64 894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 507 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 507 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 42-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2026 года № 45-4
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 42-4 "О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2026- 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 387 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 387 тысяч тенге;
2) затраты – 64 894 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 507 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 507 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;