Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 "Қаратөбе ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 36-1 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 955 048 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 123 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 256 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 807 541 теңге;
2) шығындар – 2 828 196 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 91 920 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 160 025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 105 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 932 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 932 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3 "О районном бюджете Каратобинского района на 2026-2028 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 января 2026 года № 36-1
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете Каратобинского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 35-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 955 048 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 123 701 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 12 256 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 807 541 тысяча тенге;
2) затраты – 2 828 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 91 920 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 160 025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 105 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 932 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 932 тысячи тенге;

қарыздар түсімі – 160 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 194 957 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов
Қаратөбе аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 36-1 шешіміне қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

поступление займов – 160 025 тысяч тенге;
погашение займов – 194 957 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Н. Мендешов
Приложение к решению Каратобинского районного маслихата от 28 января 2026 года № 36-1
Приложение 1 к решению Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 35-3
Районный бюджет на 2026 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование