О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 37-12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2026 года № 43-12
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 26 декабря 2025 года № 37 - 12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2026 - 2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 445 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 645 тысяч тенге;
2) затраты – 56 566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение к решению
Казталовского районного
маслихата от 10 августа
2026 года № 43 - 12
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата от 26 декабря
2025 года № 37 - 12
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-12 "2026-2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 тамыздағы № 43-12 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37 - 12 "2026 - 2028 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 445 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 645 мың теңге;
2) шығындар – 56 566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 121 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2026 жылғы 10 тамыздағы
№ 43 - 12 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 37 – 12 шешіміне № 1 қосымша
2026 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы