Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 29 маусымдағы № 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" № 31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 4258 болып тіркелді)
2) Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қазандағы "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 219 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30124 болып тіркелді)
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Серікке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов
Казталов ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "29" маусымдағы
№ 235 қаулысына қосымша
Казталов ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Өңір
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары, мекенжайы
1
Қазталов ауылдық округі
Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Шыныбай Шарафутдинов көшесі, № 21, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Қазталов ауылдық округі
Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Шыныбай Шарафутдинов көшесі № 23,"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Казталов мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
3
Қазталов ауылдық округі
Казталов ауылдық округі, Қазталов ауылы, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі № 3," Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Бөкейорда" мемлекеттік табиғи резерваты "республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында"
4
Қазталов ауылдық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 29 июня 2026 года № 235
В соответствии Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Казталовского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу:
1) Постановление акимата Казталовского района от 28 января 2016 года № 31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 февраля 2016 года № 4258).
2) Постановление акимата Казталовского района от 7 октября 2022 года № 219 "О внесении изменений в постановление акимата Казталовского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 октября 2022 года № 30124).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Н. Серік.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Саркулов
Приложение к постановлению
акимата Казталовского района
№ 235 от "29" июня 2026 года
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов на территории Казталовского района
Район
Место размещения агитационных печатных материалов, адрес
1.
Казталовский район
Казталовский сельский округ, с. Казталов, улица Шыныбай Шарафутдинова 21, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
2.
Казталовский сельский округ, с. Казталов, улица Шыныбай Шарафутдинова 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Казталовская школа-лицей отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
3.
Казталовский сельский округ, с. Казталов, улица Құрманғазы Сағырбайұлы 3, перед зданием Республиканского государственного учреждения "Государственный природный резерват "Бокейорда" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан"
4.
Казталовский район

Казталов ауылдық округі, Бозоба ауылы, Ш. Мерғалиев көшесі № 11/1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бозоба ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
5
Қазталов ауылдық округі
Казталов ауылдық округі, Қоныс ауылы, А. Молдағұлов көшесі № 1, Бұрынғы Қоныс жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратының оң жағында
6
Қазталов ауылдық округі
Казталов ауылдық округі, Сексенбаев ауылы, Мектеп көшесі № 2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының алдында
7
Бостандық ауылдық округі
Бостандық ауылдық округі, Бостандық ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі № 28, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бостандық ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдында
8
Бостандық ауылдық округі
Бостандық ауылдық округі, Қаракөл ауылы, Қаракөл көшесі № 28, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қаракөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
9
Бірік ауылдық округі
Бірік ауылдық округі, Әжібай ауылы, Мәдениет көшесі № 24, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Әжібай Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
10
Бірік ауылдық округі
Бірік ауылдық округі, Саралжын ауылы, Қ. Басымов көшесі № 15, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының фельдшерлік пункті ғимаратының оң жағында
11
Тереңкөл ауылдық округі
Тереңкөл ауылдық округі, Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі № 5, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Нұрсай ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
12
Тереңкөл ауылдық округі
Тереңкөл ауылдық округі, Беспішен ауылы, Мектеп көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Беспішен бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
13
Тереңкөл ауылдық округі
Тереңкөл ауылдық округі, Мереке ауылы, Мектеп көшесі № 12 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының алдында
14
Қошанкөл ауылдық округі
Қошанкөл ауылдық округі, Ордабай ауылы, Ордабай көшесі № 21, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ордабай бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
15
Қошанкөл ауылдық округі
Қошанкөл ауылдық округі, Кошанкөл ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 12, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қошанкөл ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
16
Қараоба ауылдық округі

Казталовский сельский округ, с. Бозоба улица Ш. Мергалиева 11/1, слева от здания сельского клуба Бозоба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
5.
Казталовский район
Казталовский сельский округ, с. Коныс улица А. Молдагулова 1, справа от здания бывшего средней общеобразовательной школы Коныс
6.
Казталовский район
Казталовский сельский округ, с. Сексенбаев улица Мектеп 2, перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
7.
Казталовский район
Бостандыкский сельский округ, с. Бостандык улица 10 лет Независимости 28, перед зданием Бостандык сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
8.
Казталовский район
Бостандыкский сельский округ, с. Каракуль улица Каракуль 28, перед зданием коммунального государственного учреждения "Каракульская начальная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
9.
Казталовский район
Бриский сельский округ, с. Ажибай улица Мадениет 24, слева от здания Ажибайского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
10.
Казталовский район
Брикский сельский округ, с. Саралжын улица К. Басымова 15, справа от здания фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
11.
Казталовский район
Теренкульский сельский округ, с. Нурсай улица Желтоқсан 5, справа от здания Нурсайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
12.
Казталовский район
Теренкульский сельский округ, с. Беспишен улица Мектеп 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Беспишенская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
13.
Казталовский район
Теренкульский сельский округ, с. Мереке улица Мектеп, дом 12, перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
14.
Казталовский район
Кошанкульский сельский округ, с. Ордабай улица Ордабай 21, слева от здания коммунального государственного учреждения "Ордабайская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
15.
Казталовский район
Кошанкульский сельский округ, с. Кушанкуль улица Жанакурылыс 12, справа от здания Кушанкульского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
16.
Казталовский район

Қараоба ауылдық округі, Қараоба ауылы, Қ. Бейсов көшесі № 1/1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қараоба ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
17
Қараоба ауылдық округі
Қараоба ауылдық округі, Еңбек ауылы, Бейбітшілік көшесі № 12, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еңбек ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
18
Болашақ ауылдық округі
Болашақ ауылдық округі, Болашақ ауылы, Жаңа Тұрмыс көшесі № 2, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Болашақ ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
19
Болашақ ауылдық округі
Болашақ ауылдық округі, Көпкүтір ауылы, Беріш көшесі № 9, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Көпкүтір негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
20
Болашақ ауылдық округі
Болашақ ауылдық округі, Аққурай ауылы, Бейбітшілік көшесі № 12/1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының фельдшерлік пункті ғимаратының оң жағында
21
Болашақ ауылдық округі
Болашақ ауылдық округі, Жаңатан ауылы, Жаңа құрылыс көшесі № 2, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Жаңатан негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
22
Қайыңды ауылдық округі
Қайыңды ауылдық округі, Қайыңды ауылы, С. Жұмашев көшесі № 16, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қайыңды ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
23
Ақпәтер ауылдық округі
Ақпатер ауылдық округі, Ақпатер ауылы, Ақпатер көшесі № 25, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Акпатер ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдында
24
Талдықұдық ауылдық округі
Талдықұдық ауылдық округі, Талдықұдық ауылы, С. Есетов көшесі № 8, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Талдықұдық ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
25
Жалпақтал ауылдық округі
Жалпақтал ауылдық округі, Жалпақтал ауылы, Сламихин көшесі, № 36 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы Казталов ауданының "балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
26
Жалпақтал ауылдық округі
Жалпақтал ауылдық округі, Жалпақтал ауылы, И. Масалиев көшесі № 13, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
27
Жалпақтал ауылдық округі
Жалпақтал ауылдық округі, Жалпақтал ауылы, А. Хусайынов көшесі № 25, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалпақтал ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
28
Қараөзен ауылдық округі
Қараөзен ауылдық округі, Қараөзен ауылы, Жұбан Молдағалиев көшесі №1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қараөзен ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының алдында
29
Қараөзен ауылдық округі
Қараөзен ауылдық округі, Серік ауылы, Серік көшесі №1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының сол жағында
30
Талдыапан ауылдық округі
Талдыапан ауылдық округі, Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі № 4, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Талдыапан жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
31
Талдыапан ауылдық округі
Талдыапан ауылдық округі, Сарықұдық ауылы, Достық көшесі № 1, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Сарықұдық негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
32
Талдыапан ауылдық округі
Талдыапан ауылдық округі, Қособа ауылы, Бейбітшілік көшесі № 17, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қособа бастауыш жалпы білім беретін мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында
33
Талдыапан ауылдық округі
Талдыапан ауылдық округі, Қайшақұдық ауылы, Достық көшесі № 3, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қайшақұдық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
34
Талдыапан ауылдық округі
Талдыапан ауылдық округі, Бейстерек ауылы, Достық көшесі № 10, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Бейстерек бастауыш жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
35
Жаңажол ауылдық округі
Жаңажол ауылдық округі, Әбіш ауылы, М. Жасмағамбетов көшесі № 14, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Әбіш негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
36
Жаңажол ауылдық округі

Караобинский сельский округ, с. Караоба улица К. Бейсов 1/1, справа от здания Караобинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
17.
Казталовский район
Караобинский сельский округ, с. Енбек улица Бейбитшилик 12, слева от здания сельского клуба Енбек государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
18.
Казталовский район
Болашакский сельский округ, с. Болашак улица Жаңа Тұрмыс 2, слева от здания Болашакского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
19.
Казталовский район
Болашакский сельский округ, с. Копкутир улица Беріш 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Копкуторская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
20.
Казталовский район
Болашакский сельский округ, с. Аккурай улица Бейбитшилик 12/1, справа от здания фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
21.
Казталовский район
Болашакский сельский округ, с. Жанатан улица Жаңа құрылыс 2, справа от здания коммунального государственного учреждения "Жанатанская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
22.
Казталовский район
Кайындинский сельский округ, с. Қайыңды Улица С. Жумашева 16, слева от здания Кайындинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
23.
Казталовский район
Акпатерский сельский округ, с. Акпатер улица Акпатер 25, перед зданием Акпатерского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
24.
Казталовский район
Талдыкудукский сельский округ, с. Талдыкудуқ улица С. Есетова 8, слева от здания Талдыкудукского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
25.
Казталовский район
Жалпакталский сельский округ, с. Жалпактал улица Сламихина, дом 36, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа" Казталовского района Управление туризма, физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области"
26.
Жалпакталский сельский округ, с. Жалпактал улица И. Масалиева, 13, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Жалпакталский колледж аграрных и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
27.
Жалпакталский сельский округ, с. Жалпактал улица А. Хусайынова 25, слева от здания Жалпакталского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития
28.
Казталовский район
Караузенский сельский округ, с. Қараузен улица Жубана Молдагалиева 1, перед зданием Караузенского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
29.
Казталовский район
Караузенский сельский округ, с. Серик улица Серик 1, слева от здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
30.
Казталовский район
Талдыапанский сельский округ, с. Талдыапан улица Бейбітшілік, 4, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Талдыапан отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
31.
Казталовский район
Талдыапанский сельский округ, с. Сарықыдуқ улица Достық, 1, справа от здания коммунального государственного учреждения "Сарыкудукская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
32.
Казталовский район
Талдыапанский сельский округ, с Кособа улица Бейбитшилик 17, слева от здания коммунального государственного учреждения "Кособинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
33.
Казталовский район
Талдыапанский сельский округ, с. Кайшакудук улица Достык 3, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қайшақұдық отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
34.
Казталовский район
Талдыапанский сельский округ, с. Бейстерек улица Достык 10, перед зданием государственного учреждения "Бейстерекская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
35.
Казталовский район
Жанажолский сельский округ, с. Абиш улица М. Жасмагамбетова 14, справа от здания коммунального государственного учреждения "Абишская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
36.
Казталовский район

Жаңажол ауылдық округі, Көмекші ауылы, С. Зұлқашев көшесі № 11/1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көмекші ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
37
Жаңажол ауылдық округі
Жаңажол ауылдық округі, Жаңажол ауылы, С. Датұлы көшесі № 25, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жаңажол ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
38
Көктерек ауылдық округі
Көктерек селолық округі, Көктерек ауылы, Құрманғазы көшесі № 8, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көктерек ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
39
Көктерек ауылдық округі

Жанажолский сельский округ, с. Комекши улица С. Зулкашева, 11/1, слева от здания сельского клуба Комекши государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
37.
Казталовский район
Жанажолский сельский округ, с. Жанажол улица С. Датулы 25, слева от здания Жанажолского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
38.
Казталовский район
Куктерекский сельский округ, с. Куктерек улица Курмангазы 8, слева от здания Куктерекского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития
39.
Казталовский район

Көктерек ауылдық округі, Оразғали ауылы, Оразғали көшесі № 2/2, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Оразғали ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
40
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Т. Қалиев көшесі № 19, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қарасу Мәдениет үйі ғимаратының алдында
41
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылдық округі, Жұлдыз ауылы, Достық көшесі № 3, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жұлдыз ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
42
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылдық округі, Ащысай ауылы, Ащысай көшесі № 15, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ащысай ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
43
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылдық округі, Бостандық ауылы, Бостандық көшесі № 3, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бостандық ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
44
Қараөзен ауылдық округі
Қараөзен ауылдық округі, Жас ауылы, Жас көшесі № 1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жас ауылдық клубы ғимаратының алдында
45
Көктерек ауылдық округі
Көктерек ауылдық округі, Сатыбалды ауылы, Сатыбалды көшесі № 1, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сатыбалды ауылдық клубы ғимаратының алдында
46
Көктерек ауылдық округі
Көктерек ауылдық округі, Саралжын ауылы, Саралжын көшесі № 28, Казталов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "С. Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Саралжын ауылдық клубы ғимаратының сол жағында
"КЕЛІСІЛДІ"
Казталов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Ж. Темиргалиев
"____"______________2026 жыл

Куктерекский сельский округ, с. Уразгали улица Уразгали 2/2, слева от здания сельского клуба Уразгали государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
40.
Казталовский район
Сельский округ Карасу, с. Карасу улица Т. Калиева 19, перед зданием "Карасуского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова отдела культуры и развития языков акимата Казталовского района"
41.
Казталовский район
Сельский округ Карасу, с. Жулдуз улица Достык 3, слева от здания сельского клуба Жулдуз государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
42.
Казталовский район
Сельский округ Карасу, с. Ащысай улица Ащысай 15, слева от здания сельского клуба Ащысай государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
43.
Казталовский район
Сельский округ Карасу, с. Бостандык улица Бостандык 3, слева от здания сельского клуба Бостандык государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
44.
Казталовский район
Караузенский сельский округ, с. Жас улица Жас 1, перед зданием сельского клуба Жас государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
45.
Казталовский район
Куктерекский сельский округ, с. Сатыбалды улица Сатыбалды 1, передт зданием сельского клуба Сатыбалды государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
46.
Казталовский район
Куктерекский сельский округ, с. Саралжын улица Саралжын 28, слева от здания сельского клуба Саралжын государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С. Садыкова" отдела культуры, развития языков акимата Казталовского района"
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Казталовская
районная территориальная
избирательная комиссия
______________ Ж. Темиргалиев
"____"______________2026 год