Жәнібек ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 8 "Жәнібек ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2026 жылғы 26 маусымдағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Жәнібек ауданының аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 8 "Жәнібек ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек ауданының сайлау учаскелеріндегі өзгеріс туралы сайлаушыларға бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарлансын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жәнібек ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ахметовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
М. Бисенов
Жәнібек ауданы әкімінің
2026 жылғы 26 маусымдағы
№ 6 шешіміне қосымша
Жәнібек ауданы әкімінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 8 шешіміне қосымша
Жәнібек ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 136 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Жеңіс көшесі № 2, "Жалпы білім беретін Т.Жароков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Сарсенов көшесі, Нұрпейісова көшесі, Ниетқалиев көшесі, Тайманов көшесі, Жеңіс көшесі, Жароков көшесі, Жұмаев көшесі 2-72, 25-87, Шарафутдинов көшесі 45-131, 68-128, Байтұрсынов көшесі 68-132, Мәметова көшесі 1-9, Мусин көшесі 1-5, 2, Қараш көшесі 2-8, 1-43.
2. № 137 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Абай көшесі № 1Г, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "М. Б. Ықсанов атындағы Жәнібек колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Жұмаев көшесі 1-23А, Шарафутдинов көшесі 1-43, 2-66, Байтұрсынов көшесі 1-53, 2-48, Мәжитов көшесі 1-87, 2-86, Абдрахманов көшесі 1-59, 2-86, Жәнекешев көшесі 1-5, 2-50, Өтемісов көшесі 1-15, 2-8, Халиуллин көшесі 1-11, 2-4, Абай көшесі.

О внесении изменения в решение акима Жанибекского района от 11 марта 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жанибекского района"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 26 июня 2026 года № 6
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с территориальной избирательной комиссии Жанибекского района, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанибекского района от 11 марта 2014 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Жанибекского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3491,) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей об изменении избирательных участков Жанибекского района через средства массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жанибекского района Ахметова Ж.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И. о акима района М. Бисенов
Измененное приложение
Приложение к решению
акима Жанибекского района
от июня 2026 года №
Приложение к решению
акима Жанибекского района
от 11 марта 2014 года № 8
Избирательные участки на территории Жанибекского района
1. Избирательный участок № 136
Местонахождение: село Жанибек, улица Женис № 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т. Жарокова".
Граница: село Жанибек, улица Сарсенова, улица Нурпейсовой, улица Ниеткалиева, улица Тайманова, улица Женис, улица Жарокова, улица Жумаева 2-72, 25-87, улица Шарафутдинова 29-131, 32-128, улица Байтурсынова 68-132, улица Маметовой 1-9, улица Мусина 1-5, 2, улица Караша 2-8, 1-43.
2. Избирательный участок № 137
Местонахождение: село Жанибек, улица Абая № 1Г, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жанибекский колледж имени Ихсанова М.Б." управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: село Жанибек, улица Жумаева 1-23А; улица Шарафутдинова 1-27, 2-30, улица Байтурсынова 1-53,2-48, улица Мажитова 1-87, 2-86, улица Абдрахманова 1-59, 2-86, улица Жанекешева 1-5, 2-50, улица Утемисова 1-15, 2-8, улица Халиуллина 1-11, 2-4, улица Абая, новые жилое дома на северный части села Жанибек.

3. № 138 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Жәнекешев көшесі № 72, Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "№ 1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Байтұрсынов көшесі 67-131, Мәжитов көшесі 89-175Б, 108-180, Абдрахманов көшесі 97-181, 102-170, Жәнекешев көшесі 74-152, 97-195, Ықсанов көшесі 41-117, 90-152, Чурин көшесі 17-29, 84-124, Мусин көшесі 4-26, 7-27, Мәметова көшесі 2-18.
4. № 139 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Өтемісов көшесі № 26, Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Байтұрсынов көшесі 55-65, 50-66, Мәжитов көшесі 88-106, Абдрахманов көшесі 61-95, 88-100, Жәнекешев көшесі 7-95, 52-72, Ықсанов көшесі 1-39, 2-88, Иманов көшесі 1-133, 2-184, Чурин көшесі 1-15, 2-82, Мәметова көшесі 11-33, Қараш көшесі 10-28, 45-57, Өтемісов көшесі 10-18, 17-27, Халиуллин көшесі 6-10, 13-23,
5. № 140 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жәнібек ауылы, Қараш көшесі № 65, Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "Жалпы білім беретін А.Оразбаева атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жәнібек ауылы, Егізбаев көшесі, Оразбаева көшесі, Наурыз көшесі, Мир көшесі, Масин көшесі, Новостройка көшесі, Халиуллин көшесі 12-22, 25-33, Қараш көшесі 30-46, 65-71, Новая жизнь, Казарма, Абдуллин көшесі, Иманов көшесі 135-183, Водстрой көшесі, "Ұмтыл", "Откорм", "Стационар" қыстақтары.
6. № 141 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұзынкөл ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ұзынкөл ауылы, "Абдолла", "Мұратсай", "Негмет", "Мыңжас", "Сабила", "Нұрберген", "Шамұрат", "Апақаш", "Азамат" қыстақтары.
7. № 142 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбекші елді мекені, кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші ауылы, "Бруцеллез", "Баймұрат", "Құбаш", "Алты кашар", "Тәни", "Бірінші", "Инженер", "Арашайым" қыстақтары.
8. № 143 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақоба ауылы, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақоба ауылы, "Терек", "Ақкөл", "Передаточный", "Ордженикидзе", "Мангур", "Сарай", "Кузнец", "Молотов-1", "Молотов-2", "Сүлеймен", "Пайыл", "Закария", "Жиенбет", "Дәулет" қыстақтары.
9. № 144 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өнеге елді мекені, кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Өнеге ауылы, "Құрманғазы", "Талас", "Комсомол", "Қызылоба", "Абдохай", "Арыстанғали", "Әліп", "Дәулет", "Темірғали", "Арық", "Өктеш шалашы", "Қантай" қыстақтары.

3. Избирательный участок № 138
Местонахождение: село Жанибек, улица Жанекешева № 72, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 1" Жанибекского районного отдела образования.
Граница: село Жанибек, улица Байтурсынова 67-131, улица Мажитова 89-175А, 108-180, улица Абдрахманова 97-181, 102-170, улица Жанекешева 74-152, 97-195, улица Ихсанова 41-117, 90-152, улица Чурина 17-29, 84-124, улица Мусина 4-26, 7-27, улица Маметовой 2-18, 35-41.
4. Избирательный участок № 139
Местонахождение: село Жанибек, улица Утемисова № 26, здание коммунального государственного учереждение "Детско-юношеская спортивная школа" Жанибекского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области.
Граница: село Жанибек, улица Байтурсынова 55-65,50-66, улица Мажитова 88-106, улица Абдрахманова 61-95, 88-100, улица Жанекешева 7-95, 52-72, улица Ихсанова 1-39, 2-88, улица Иманова 1-133, 2-184, улица Чурина 1-15, 2-82, улица Маметовой 11-33, улица Караша 10-28, 45-57, улица Утемисова 10-18, 17-31, улица Халиуллина 6-10, 13-23.
5. Избирательный участок № 140
Местонахождение: село Жанибек, улица Караша № 65, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная основная школа имени А.Уразбаевой" Жанибекского районного отдела образования.
Граница: село Жанибек, улица Егизбаева, улица Уразбаевой, улица Наурыз, улица Мира, улица Масина, улица Новостройка, улица Халиуллина 12-22, 25-33, улица Караша 30-46, 65-71, Новая жизнь, Казарма, улица Абдуллина, улица Иманова 135-183, улица Водстрой, зимовки "Ұмтыл", "Откорм", "Стационар".
6. Избирательный участок № 141
Местонахождение: село Узункуль, здание дома культуры.
Граница: село Узункуль, зимовки "Абдолла", "Мұратсай", "Негмет", "Мыңжас", "Сабила", "Нұрберген", "Шамұрат", "Апақаш", "Азамат".
7. Избирательный участок № 142
Местонахождение: населенный пункт Енбекши, здание библиотеки
Граница: село Енбекши, зимовки "Бруцеллез", "Баймұрат", "Құбаш", "Алты кашар", "Тәни", "Бірінші", "Инженер", "Арашайым".
8. Избирательный участок № 143
Местонахождение: село Акоба, здание дома культуры.
Граница: село Акоба, зимовки "Терек", "Ақкөл", "Передаточный", "Ордженикидзе", "Мангур", "Сарай -1", "Сарай - 2", "Кузнец", "Молотов-1", "Молотов-2", "Сүлеймен", "Пайыл", "Закария", "Жиенбет", "Дәулет", "Мишка", "Беркәлі", "Миян", "Оян", "Дружба".
9. Избирательный участок № 144
Местонахождение: населенный пункт Онеге, здание библиотеки
Граница: село Онеге, зимовки "Құрмангазы", "Талас", "Комсомол", "Қызылоба", "Абдохай", "Арыстанғали", "Әліп", "Дәулет", "Темірғали", "Арық", "Өктеш шалашы", "Қантай".