Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-1 "2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 40-1 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 35-1 "2026-2028 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Сайқын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 106 207 мың теңге:
салықтық түсімдер – 51 774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге
трансферттер түсімі – 54 033 мың теңге;
2) шығындар – 125 444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
19 237 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 237 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 35-1 "О бюджете Сайхинского сельского округа Бокейординского района на 2026-2028 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июня 2026 года № 40-1
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 35-1 "О бюджете Сайхинского сельского округа Бокейординского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайхинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 207 тысяч тенге:
налоговые поступления – 51 774 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 54 033 тысяч тенге;
2) затраты – 125 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
19 237 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 237 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.