Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 10 ақпандағы № 386 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Республикалық референдум туралы" Конституциялық Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Желаев селолық округі және Зачаган, Деркөл, Круглоозерный кенттері, "Орал қаласы тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды жарақтандырсын.
3. Орал қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 10 мамырдағы № 1059 "Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 131479 болып тіркелді) қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндеттерін уақытша атқарушы Ж. Дуйсенгалиев
Орал қаласы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска
Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2026 года № 386
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 7 Конституционного Закона Республики Казахстан "О республиканском референдуме", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам Желаевского сельского округа, поселков Зачаганск, Деркул, Круглоозерный и государственному учреждению "Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска" оснастить места для размещения агитационных печатных материалов.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 10 мая 2019 года № 1059 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 131479).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Уральска.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима города
Ж. Дуйсенгалиев
Приложение к постановлению
акимата города Уральск № 386