Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-6 "2026-2028 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 27-5 шешімі
Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-6 "2026-2028 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 396 990 мың теңге:
салықтық түсімдер – 167 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 900 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 175 259 мың теңге;
2) шығындар – 424 321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 331 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 331 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 331 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 30 декабря 2025 года № 25-6 "О бюджете поселка Деркул на 2026-2028 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2026 года № 27-5
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Деркул на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 25-6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 396 990 тысяч тенге:
налоговые поступления – 167 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 900 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 175 259 тысяч тенге;
2) затраты – 424 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 331 тысяча тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 331 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 331 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.