"Боран ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсанындағы № 36/3-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2026 жылғы 26 тамыздағы № 43/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсанындағы № 36/3-VІII "Боран ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Марқакөл ауданының Боран ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті" сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115438,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 109688,0мың теңге;
2) шығындар – 123994,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8556,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8556,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8556,0 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 8556,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Марқакөл от 23 декабря 2025 года № 36/3-VІII "О бюджете Бурановского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2026 года № 43/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Марқакөл "О бюджете Бурановского сельского округа на 2026-2028 годы" 23 декабря 2025 года № 36/3-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа района Марқакөл на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 115438,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -5750,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -109688,0 тысяч тенге;
2) затраты- 123994,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8556,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8556,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8556,0 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 8556,0 тысяч тенге.";
приложению 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.