Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/206-VІІI "2026-2028 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 7 тамыздағы № 26/269-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2026 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/206–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдардарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 293 885,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 163 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдері –125 885,0 мың теңге;
2) шығындар – 327 328,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -33 443,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –33443,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 443,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 23 декабря 2025 года №19/206-VІІI "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 7 августа 2026 года № 26/269-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихата района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2026 года № 19/206–VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 293 885,0 тысяч теңге:
налоговые поступления – 163 000,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 125 885,0 тысяч теңге;
2) расходы – 327 328,2 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33443,2 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33443,2 тысяч теңге:
поступление займов – 0,0 тысяч теңге;
погашение займов – 0,0 тысяч теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 443,2 тысяч теңге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.