Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/203–VIII "2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 мамырдағы № 24/244-VIII шешімі
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/203–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ново-Хайрузовка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер –  97 071,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 603,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1000,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi  – 79 468,0 мың теңге;
2) шығындар - 97 071,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,8 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 23 декабря 2025 года № 19/203–VIII "О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 21 мая 2026 года № 24/244-VIII
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Ново-Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 19/203–VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ново-Хайрузовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 071,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 603,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 97 071,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,8 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,8 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.