Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/202–VIII "2026-2028 жылдарға арналған Новополяковка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 23/234-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Новополяковка ауылдық округінің бюджеті туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 19/202–VIII шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Новополяковка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1 кірістер – 54 381,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 553,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 43 628,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 381,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,6 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение маслихата района Үлкен Нарын от 23 декабря 2025 года № 19/202–VIII "О бюджете Новополяковского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2026 года № 23/234-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Новополяковского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 19/202–VIII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новополяковского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54381,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10553,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43628,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54381,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,6 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0,6 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2026 жылғы 17 сәуірдегі
№23/234-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств –0,6 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 17 апреля 2026 года
№23/234-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 23 декабря 2025 года