Ұлан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 273 "2026-2028 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 289 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 273 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5447297,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3589707,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52554,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1730036,2 мың теңге;
2) шығындар – 5669940,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21571,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 125425,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 103854,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -244213,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 273
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2026 года № 289
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 273 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 5447297,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3589707,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52554,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 1730036,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5669940,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21571,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125425,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 103854,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -244213,9 тысяч тенге;