"Құйған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/6-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 шілдедегі № 56/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/6-VIІI "Құйған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 117484,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 9192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 168,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 108124,0 мың теңге;
2) шығындар - 118521,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1037,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1037,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1037,7 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1037,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім аудандық мәслихатының
2026 жылғы 21 шілдедегі
№ 56/6-VIIІ шешіміне қосымша
Күршім аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 48/6-VIIІ шешіміне 1 қосымша
Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 48/6-VIІI "О бюджете Куйганского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2026 года № 56/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Куйганского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 48/6-VІII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 117484,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 9192,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 168,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 108124,0 тысяч тенге;
2) затраты - 118521,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1037,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1037,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1037,7 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1037,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение
к решению Курчумского районного маслихата
от 21 июля 2026 года № 56/6-VIІI
Приложение 1
к решению Курчумского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 48/6-VІII
Бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2026 год
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ