Алтай ауданының мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/16-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 42/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/16-VІІІ шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53882,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14111,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 266,8 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39505,0 мың теңге;
2) шығындар – 59158,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5275,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5275,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5275,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының
2026 жылғы 18 мамырдағы
№ 42/4 – VIII шешіміне
қосымша
Алтай ауданының
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38/16- VIII шешіміне
1 - қосымша
2026 жылға арналған Полянское ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 23 декабря 2025 года № 38/16-VIII "О бюджете сельского округа Полянское на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2026 года № 42/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете сельского округа Полянское на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 38/16-VIII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Полянское на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 53882,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14111,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 266,8 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39505,0 тысяч тенге;
2) затраты – 59158,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5275,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5275,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5275,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
района Алтай от 18 мая
2026 года № 42/4 -VIII
Приложение 1
к решению маслихата
района Алтай от 23 декабря
2025 года № 38/16-VIII
Бюджет сельского округа Полянское на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.  Доходы