2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 12 маусымдағы № 152 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің сайтында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2026 жылғы "12" маусымдағы
№ 152 қаулысына
қосымша

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 июня 2026 года № 152
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на сайте акимата Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области, курирующего вопросы агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "12" июня 2026 года
№152

2026 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
пунктом 2
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азот тыңайтқыштары
1
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500
тонна
2
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187 500
тонна
2
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)

N-18, P2O5-18, K2O-18
200 000
тонна
352
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
200 000
тонна
353
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
200 000
тонна
354
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
355
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5 213
литр
356
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11 911
литр
357
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3 050
литр
358
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) - 0,01%
3 700
килограмм
359
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
360
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) - 0,01%
3 700
килограмм
361
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
362
QadamFerti Boromax
Бос аминқышқылдары-2%; жалпы азот (N) - 3,2%; суда еритін бор (В) – 6%
7 845
литр
363
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 921
литр
364
RADIX TIM FORTE+
N - 3,72% w / v, P2O5-11,08% w / v, K2O-4,08% w / v, Zn-0,50% w / v, Mn - 0,20% w / v, B-0,20% w / v, Mo-0,02% w / v, Fe-0,09 % w / v, бос аминқышқылдары - 5,76% w / v

N-18, P2O5-18, K2O-18
200 000
тонна
352
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
200 000
тонна
353
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
200 000
тонна
354
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
355
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5 213
литр
356
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11 911
литр
357
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3 050
литр
358
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий азот (N) – 10%, в том числе нитратный азот (NO3) – 4%, амидный азот (NH2) – 4%, аммонийный азот (NH4) – 2%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 10%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 40%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
359
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий азот (N) – 10%, в том числе аммонийный азот (NH4) – 10%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 52%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 10%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
360
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий азот (N) – 20%, в том числе нитратный азот (NO3) – 2%, амидный азот (NH2) – 14%, аммонийный азот (NH4) – 4%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 20%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 20%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
361
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий азот (N) – 25%, в том числе амидный азот (NH2) – 12%, аммонийный азот (NH4) – 13%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 5%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 5%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%
3 700
килограмм
362
QadamFerti Boromax
Свободные аминокислоты – 2%; общий азот (N) – 3,2%; водорастворимый бор (В) – 6%
7 845
литр
363
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 921
литр
364
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v

200 000
тонна
489
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15: 30 +1,5 MgO + МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
490
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 +3MgO+ МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
491
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+ МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
200 000
тонна
492
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3МgО+ МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200 000
тонна
493
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+4МgО+ МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
494
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2MgO+ МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
495
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2MgO+ МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
200 000
тонна
496
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді "Акварин" минералды тыңайтқышы
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
497
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді "Акварин" минералды тыңайтқышы
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
498
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
499
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
500
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
501
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
502
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
503
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

200 000
тонна
489
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
490
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
491
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20+МЭ
200 000
тонна
492
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
200 000
тонна
493
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
494
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
495
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
200 000
тонна
496
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
497
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
498
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
499
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
500
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
501
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
502
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
503
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

200 000
тонна
504
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
505
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
506
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
507
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
508
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
509
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
510
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
511
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін кешенді минералды "Акварин" тыңайтқышы
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
512
Суда еритін тыңайтқыш NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
200 000
тонна
513
Суда еритін тыңайтқыш NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
200 000
тонна
514
Суда еритін тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
200 000
тонна
515
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 18: 18: 18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200 000
тонна
516
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 3: 11: 38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

200 000
тонна
504
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
505
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
506
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
507
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
508
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
509
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
510
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
511
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200 000
тонна
512
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
200 000
тонна
513
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
200 000
тонна
514
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
200 000
тонна
515
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
200 000
тонна
516
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

N-3%, P2O-30%, Mn-5%, Zn-5%
2 456
литр
738
SWISSGROW Thiokraft минералды тыңайтқышы
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4 018
литр
739
Vigilax минералды тыңайтқышы
N-6%, C-23%
2 500
литр
740
Волски Диформа маркасы: Mn-Zn минералды тыңайтқышы
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3 400
литр
741
Мегамикс-Магний-мырыш минералды тыңайтқышы
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 700
литр
742
МЕГАМИКС-күкірт минералды тыңайтқышы
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 900
литр
743
МЕГАМИКС – Фосфор минералды тыңайтқышы
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2 150
литр
744
МЕГАМИКС -Азот минералды тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1 650
литр
745
МЕГАМИКС -Профи минералды тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 750
литр
746
МЕГАМИКС-Тұқымдар минералды тыңайтқышы
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 800
литр
747
NPK19:19:19 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
S-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3 - 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахид қышқылы-1 г/л, витамин (R,c,b1,B6)-4 г/л
1 392
литр
748
"Амино кешені" Бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 г/л, P2O5 - 25 г/л, K2O-25 г/л, MgO-15 г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, ZN-15 г/л, mo-5 г/л, Co-0,5 г/л, MN-8.5 г / л, Fe-20 г/л, cu-7 г/л + L-аминқышқылдары мен олигопептидтер кешені -250 г/л
3 767
литр
749
"Амино Сидс" бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 125 P2O5 55 K2O 35 so3 60 MgO * 13,5 ZN * 11 mo 5 cu * 5 MN * 8,5 B 2,5 Fe * 10 Co * 0,5 L-аминқышқылдары мен олигопептидтер 200
2 785
литр
750
Бином "Бор" микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70 г/л, В-150 г/л
2 430
литр
751
"Старт" Бином микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминқышқылдары 20 фульват-гумат кешені
2 457
литр
752
"Актив" БИНОМ микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, + аминқышқылдары-3,9 г/л
1 150
литр
753
"Квант" БИНОМ микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Тритерпен қышқылы -10 г/л, L-амин қышқылдары олигопептидтер е-48 г/л, фульвалар к,-шаң, - 30 г/л, кәріптас, к.-20 г/л, арахид-30 г/л, гуминдік к,-шаң, - 150 г/л, витаминдер(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, so3-1,25 г/л, Zn - 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л

N-3%, P2O-30%, Mn-5%, Zn-5%
2 456
литр
738
Минеральное удобрение SWISSGROW Thiokraft
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4 018
литр
739
Минеральное удобрение Vigilax
N-6%, C-23%
2 500
литр
740
Минеральное удобрение Волски Диформы марки: Mn-Zn
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
3 400
литр
741
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 700
литр
742
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 900
литр
743
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2 150
литр
744
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1 650
литр
745
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 750
литр
746
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 800
литр
747
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахидовая кислота-1 г/л, витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 392
литр
748
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3 767
литр
749
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2 785
литр
750
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
2 430
литр
751
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 фульватно-гуматный комплекс
2 457
литр
752
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1 150
литр
753
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Квант"
Тритерпеновые кислоты-10 г/л, L-аминокислоты и олигопептиды-48 г/л, фульвовые кислоты - 30 г/л, янтарная к-та-20 г/л, арахидовая к-та-30 г/л, гуминовые кислоты - 150 г/л, витамины(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л

18% теңіз балдыры сығындысы, 1,4% альгин қышқылы, 15% органикалық, 9% N, 3% P2O5, 6% K2O, 1,6% Fe, 0,8% Cu, 1,2% Zn, 0,4% Mn
10 390
литр
781
"Шанс Универсал" органикалық-минералды тыңайтқышы
20% теңіз балдыры сығындысы, 10% Zn, 15% N
12 660
литр
782
"Энергошанс" органикалық-минералды тыңайтқышы
20% теңіз балдыры сығындысы, 5% Органикалық, 1% альгин қышқылы, 6% N, 2,5% P, 6% K
17 570
литр
783
AL KARAL Herb органо-минералды тыңайтқышы
калий гуматы-2%, гумин қышқылдары-36,5%, фульво қышқылдары-63,5%, N-45мг/л, P-54,6 мг/л, K-29,1 мг/л, Fe-31,5 мг/л, Ca-97,6 мг/л, Mn-0,11 мг/л, Cu-0,42 мг/л, Mo-0,24 мг/л
893
литр
784
Органо-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W. P.
Fe-1,35%, Mn-25 г/кг, Mg-70 г/кг, S-60 г/кг, Zn-25 г/кг, Cu-10 г/кг, фульво қышқылы-750 г/кг
13 153
килограмм
785
HUMIFIELD w.g органикалық-минералды тыңайтқышы
аммоний тұздары-80 г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750 г/кг, N-60 г/кг, аминқышқылдары-100-120 г/кг, K2O-40-60 г/кг, микроэлементтер-21 г/кг
10 015
килограмм
786
Millerplex® органо-минералды тыңайтқышы (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, теңіз балдыры сығындысы
11 867
литр
787
Millerstart® органо-минералды тыңайтқышы
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5%
15 062
литр
788
Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы, "Астық"маркасы
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
789
Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы, "Жүгері" маркасы
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
790
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Майлы" маркалы
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3 375
литр
791
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Рост" маркасы
аминқышқылдары-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3 375
литр
792
Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы, "Қызылша" маркасы
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3 375
литр
793
Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы, "Старт"маркасы
аминқышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
794
Биостим органикалық-минералды тыңайтқыш, "Универсал" маркалы
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
795
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Антистресс маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар-45,1

18% экстракт морских водорослей, 1,4% альгиновая кислота, 15% органическое вещество, 9% N, 3% P2O5, 6% K2O, 1,6% Fe, 0,8% Cu, 1,2% Zn, 0,4% Mn
10 390
литр
781
Органо-минеральное удобрение "Шанс Универсал"
20% экстракт морских водорослей, 10% Zn, 15% N
12 660
литр
782
Органо-минеральное удобрение "Энергошанс"
20% экстракт морских водорослей, 5% органическое вещество, 1% альгиновая кислота, 6% N, 2,5% P, 6% K
17 570
литр
783
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2%, гуминовые кислоты-36,5%, фульвовые кислоты-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
784
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13 153
килограмм
785
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10 015
килограмм
786
Органо-минеральное удобрение Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, экстракт морских водорослей
11 867
литр
787
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, цинк(Zn)-0,5%
15 062
литр
788
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
789
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
790
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3 375
литр
791
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3 375
литр
792
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3 375
литр
793
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
794
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
795
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Антистресс
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 45,1

1 278
литр
796
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Блок маркалы
гумин қышқылдары-42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар-29,0
1 278
литр
797
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Бор маркалы
гумин қышқылдары 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-2,5; Co - 0,1; органикалық заттар-14,5
1 278
литр
798
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Кущение маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар – 9,5.
1 278
литр
799
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Премиум маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар – 16,5.
1 278
литр
800
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Старт маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар – 9,5.
1 278
литр
801
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Турбо маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органикалық заттар – 9,5.
1 278
литр
802
Минавит органикалық-минералды тыңайтқыш: Минавит Эконом маркалы
Гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; органикалық заттар – 9,50.
1 278
литр
803
"Фульвигрейн" гумин және фульво қышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқыш, "Фульвигрейн Антистресс" маркасы
гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульво қышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
3 438
литр
804
"Фульвигрейн" гумин және фульво қышқылдары негізіндегі органикалық-минералды тыңайтқыш, "Фульвигрейн Бор" маркасы
В-8%, фульво қышқылдарының тұздары-10%
3 438
литр
805
"Фулвигрейн" гумин және фульво қышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқыш, "Фульвигрейн Классик" маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульво қышқылдарының тұздары-4%
3 438
литр
806
"Фулвигрейн" гумин және фульво қышқылдарына негізделген органикалық-минералды тыңайтқыш, "Фульвигрейн Стимул" маркасы
Фульво қышқылдары 20%, күкірт 1,5%, марганец 0,65%, темір 1,35%, мыс 0,5%, магний 2,1%, мырыш 0,9%
3 438
литр
807
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893
килограмм
808
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 13:40: 13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2

1 278
литр
796
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок
гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 29,0
1 278
литр
797
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; органическое вещество - 14,5
1 278
литр
798
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
799
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 16,5.
1 278
литр
800
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
801
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Турбо
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; органическое вещество - 9,5.
1 278
литр
802
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Эконом
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; органическое вещество - 9,50.
1 278
литр
803
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
3 438
литр
804
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
3 438
литр
805
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
3 438
литр
806
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
Фульвовые кислоты 20%,сера 1,5%,марганец 0,65%,железо 1,35%,медь 0,5%,магний 2,1%,цинк 0,9%
3 438
литр
807
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893
килограмм
808
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2

8 140
литр
934
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%, жалпы азот (N) - 4%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6%, суда еритін калий оксиді (К2О) - 2%, полисахаридтер-12%, темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%, марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%, мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
8 030
литр
935
Radifarm (Радифарм) тыңайтқышы
N-3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), дәрумендер, сапонин, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
5 230
литр
936
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
Агенті бар калий (K2O) - 16%, агенті бар фосфор (P2O5) - 6%, гидроксикарбон қышқылдары-20%, амин қышқылдары - 4%
3 508
литр
937
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 20%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) зәртас - 18%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 6%, гидроксикарбон қышқылдары-2%, амин қышқылдары - 6%
1 633
литр
938
Reasil Forte Комбо Актив тыңайтқышы
Азот(N) жалпы -8%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) зәртас-6%, агенті бар мыс(Cu) - 3,5%, агенті бар марганец(Mn) - 3,5%, агенті бар мырыш(Zn) - 4%, гидроксикарбон қышқылдары-16%, амин қышқылдары -8%
3 690
литр
939
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
Азот(N) жалпы-6%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) зәртас-4%, фосфор (P2O5) - агентпен-2,5%, калий (K2O) агентпен-2,5%, магний (MgO) агентпен - 2,5% , бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт (Co) агентімен - 0,1%. агенті бар мыс(Cu) - 1%, агенті бар темір(Fe) - 1,2%, агенті бар марганец(Mn) - 1,2%, агенті бар молибден(Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (гуматтар) - 0,25%, гидроксикарбон қышқылдар-20%, аминқышқылдары -8%
3 448
литр
940
Reasil micro Amino B/Mo тыңайтқышы
Азот(N) жалпы – 10%, оның ішінде(N) органикалық – 1,5%, бор(В) бороэтаноломин – 12%, агенті бар молибден(Мо) -1%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 4%, гидроксикарбон қышқылдары-4%, амин қышқылдары-4%
5 262
литр
941
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 15%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) зәртас - 1%, оның ішінде(N) нитрат - 12%, мырыш(Zn) агентпен-12%, гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары - 8%
3 448
литр
942
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 12%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) зәртас - 10%, магний(MgO) агентпен - 4%, бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт(Co) агентпен - 0,1%. агенті бар мыс(Cu) - 0,8%, агенті бар темір(Fe) -5%, агенті бар марганец(Mn) - 2,5%, агенті бар молибден (Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 3%, гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары-8%
4 718
литр

8 140
литр
934
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные аминокислоты – 4%, общий азот (N) – 4%, водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 6%, водорастворимый оксид калия (К2О) – 2%, полисахариды – 12%, железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%, марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%, цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
8 030
литр
935
Удобрение Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
5 230
литр
936
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, фосфор(P2O5) с агентом - 6%, гидроксикарбоновые кислоты - 20%, аминокислоты - 4%
3 508
литр
937
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 18%, гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, гидроксикарбонывые кислоты - 2%, аминокислоты - 6%
1 633
литр
938
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 6%, медь(Cu) с агентом - 3,5%, марганец(Mn) с агентом - 3,5%, цинк(Zn) с агентом - 4%, гидроксикарбоновые кислоты - 16%, аминокислоты -8%
3 690
литр
939
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 4%, фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, калий(K2O) с агентом - 2,5%, магний(MgO) с агентом - 2,5%, бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт(Co) с агентом - 0,1%. медь(Cu) с агентом - 1%, железо(Fe) с агентом - 1,2%, марганец(Mn) с агентом - 1,2%, молибден(Mo) с агентом - 0,25%, цинк(Zn) с агентом - 1,2%, гуминовые кислоты (гуматы) - 0,25%, гидроксикарбоновые кислоты - 20%, аминокислоты -8%
3 448
литр
940
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в том числе(N) органический – 1,5%, бор(В) бороэтаноломин – 12%, молибден(Мо) с агентом -1%, гуминовые кислоты(гуматы) – 4%, гидроксикарбоновые кислоты – 4%, аминокислоты – 4%
5 262
литр
941
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 1%, в том числе(N) нитратный - 12%, цинк(Zn) с агентом - 12%, гидроксикарбоновые кислоты - 18%, аминокислоты - 8%
3 448
литр
942
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 10%, магний(MgO) с агентом - 4%, бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт(Co) с агентом - 0,1%. медь(Cu) с агентом - 0,8%, железо(Fe) с агентом -5%, марганец(Mn) с агентом - 2,5%, молибден(Mo) с агентом - 0,25%, цинк(Zn) с агентом - 3%, гидроксикарбоновые кислоты - 18%, аминокислоты - 8%
4 718
литр

1060
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
1061
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1062
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, маркасы: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03
750
килограмм
1063
Agro VITA органикалық -минералды тыңайтқыш
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2 000
килограмм
1064
Hum EXTRA органикалық-минералды тыңайтқыш
фульвоқышқылдары-8%, аминқышқылдары-3%, K2O-4.7%
1 500
килограмм
1065
Эластико маркалы органоминералды КомплеМент тыңайтқышы
Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық зат 300
1 836
литр
1066
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1067
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1068
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1069
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1070
Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30 тыңайтқышы
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500
килограмм
1071
Полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21 тыңайтқышы
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1072
Ростолон маркасы: 0-20-35 тыңайтқышы
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1073
Ростолон маркасы: 14-14-14 тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 570
килограмм
1074
Ростолон маркасы: 14-5-15 тыңайтқышы
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1075
Ростолон маркасы: 15-5-23 тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 570
килограмм

1060
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
1061
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1062
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03
750
килограмм
1063
Удобрение органо-минеральное Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2 000
килограмм
1064
Удобрение органо-минеральное Hum EXTRA
фульвокислоты-8%, аминокислоты-3%, K2O – 4.7%
1 500
килограмм
1065
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1 836
литр
1066
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1067
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1068
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1069
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
7 360
килограмм
1070
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500
килограмм
1071
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1072
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1073
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 570
килограмм
1074
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, фосфор (P2O5)-5, калий (K2O)-15, сера (S)-7,5, Fe-0, бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 570
килограмм
1075
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 570
килограмм

1076
Ростолон маркасы: 17-6-18 тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 570
килограмм
1077
Ростолон маркасы: 18-18-18 тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1 570
килограмм
1078
Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 570
килограмм
1079
Ростолон маркасы: 20-20-20 тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1 570
килограмм
1080
Ростолон маркасы: 3-11-26 тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1 570
килограмм
1081
Ростолон маркасы: 35-0-0 тыңайтқышы
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 570
килограмм
1082
Руткат (Rutkat) тыңайтқышы
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4, бос аминқышқылдары-10, полисахаридтер-6,1, ауксиндер-0,6
6 848
литр
1083
Микроэлементтері бар күрделі аралас тыңайтқыш "Биобарс-М"
жалпы азот (N) - 2-5%; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) - 2-5%: жалпы күкірт (S) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (В) - 0,10; темір (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Co) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Mo) - 0,01; мырыш (Zn) - 0,10
1 875
литр
1084
"Қызылшаға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
1085
"Бұршақ дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы,
N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150
литр
1086
"Дәнді дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы,
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
3 150
литр
1087
"Картопқа арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы,
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150
литр
1088
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы,
N-15%, MgO-2%, SO3-4,2%, B-0,4%, Cu-0,6%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
3 150
литр
1089
"Майлы дақылдарға арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы,
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
3 150
литр
1090
"Кальций" маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
CaO-17,0, N-10,0
2 400
литр
1091
"Молибден" маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
Mo-3, N-4,5
2 400
литр
1092
Әмбебап "ГУМИМАКС-П" микроэлементтері бар кешенді гумин-минералды тыңайтқышы
гумин және фульво қышқылдары-2%, органикалық қышқылдар-14%, амин қышқылдары-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементтер-0,5%

1076
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 570
килограмм
1077
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1 570
килограмм
1078
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 570
килограмм
1079
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1 570
килограмм
1080
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1 570
килограмм
1081
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 570
килограмм
1082
Удобрение Руткат (Rutkat)
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4, свободные аминокислоты-10, полисахариды-6,1, ауксины-0,6
6 848
литр
1083
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10
1 875
литр
1084
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3 150
литр
1085
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150
литр
1086
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для зерновых"
N-15%, MgO-2%, SO3-4,5%, Cu-0,9%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Mo-0,005%, Zn-1%, Ti-0,02%
3 150
литр
1087
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,4%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3 150
литр
1088
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для кукурузы"
N-15%, MgO-2%, SO3-4,2%, B-0,4%, Cu-0,6%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
3 150
литр
1089
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для масличных"
N-15%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
3 150
литр
1090
Удобрение Ультрамаг марки "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
2 400
литр
1091
Удобрение Ультрамаг марки "Молибден"
Mo-3, N-4,5
2 400
литр
1092
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%

900
литр
1118
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Картоп
N жалпы, кемінде 9,8; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 99; ЅО4, кемінде 14; MN 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 158
литр
1119
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Зығыр
N жалпы, 3,9-дан кем емес; P2O5, 92-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 132
литр
1120
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Марганец
N жалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; Mn 30
902
литр
1121
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Мыс
N жалпы, 14-тен кем емес; Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 88-ден кем емес; Ку, 30
1 065
литр
1122
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Молибден
NО, 3,8-ден кем емес; Р2О5, 44-тен кем емес; К2О, 58-ден кем емес; Mo 30
1 097
литр
1123
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Рапс
N жалпы, 1,0-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 57-ден кем емес; ЅО4, 35-тен кем емес; MN 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
1124
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Қызылша
N жалпы, 11-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 106-дан кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; MN 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102
литр
1125
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: СО
N жалпы, 5,5-тен кем емес; P2O5, 79-дан кем емес; K2O, 83-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; MN 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
1126
Кешенді КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Мырыш
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
632
литр
1127
Кешенді органикалық-минералды КомплеМент Старт маркалы тыңайтқыштар
N жалпы, 25-тен кем емес; P2O5, 180-ден кем емес; K2O, 70-тен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; MgO, 17-ден кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 109
литр
1128
Кешенді органикалық-минералды КомплеМент маркалары тыңайтқыштар: Актив
N жалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; ЅО4, кемінде 10; MGO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 172
литр
1129
Кешенді органикалық-минералды КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Бутон
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; СаО, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
2 201
литр
1130
Кешенді органикалық-минералды КомплеМент маркалы тыңайтқыштар: Жүгері Импульсі
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 298
литр
1131
Кешенді органикалық-минералды КомплеМент маркалары тыңайтқыштар: Рапс импульсі

900
литр
1118
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 158
литр
1119
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 132
литр
1120
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
902
литр
1121
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
1 065
литр
1122
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
1 097
литр
1123
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917
литр
1124
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102
литр
1125
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939
литр
1126
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632
литр
1127
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 109
литр
1128
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 172
литр
1129
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2 201
литр
1130
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 298
литр
1131
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс

2 867
литр
1203
Форс Питание маркалы Изагри-К агрохимикаты
N-≥10,8%, P2O5-≥0,5%, K2O-≥3,1%, Mo-≥0,58%, В-≥0,5%, SO3-≥1,3%
2 586
литр
1204
Фосфор маркалы Изагри-К агрохимикаты
N-≥7,0%, NO3-≥1,35%, P2O5-≥20,5%, K2O-≥5,0%, Mg-≥0,12%, SO3-≥1,2%, Zn-≥0,25%, Cu-≥0,1%, Fe-≥0,12%, Mn-≥0,06%, B-≥0,32%, Mo-≥0,05%, C2H6OS-≥1,0%
1 869
литр
1205
Вита маркалы Изагри-М агрохимикаты
N-≥2,56%, аминқышқылдары-≥12%, K2O-≥0,48%, S-≥7,47%, Mg-≥1,82%, Zn-≥1,53%, Cu-≥1,54%, Mo-≥0,17%, Fe-≥0,32%, B-≥0,13%, Mn-≥0,03%
2 780
литр
1206
Фолирус Эликсир Мультимикс маркалы Фолирус Эликсир агрохимикаты
N-156%, P-104%, Mg-14.3%, Mn-10.4%, Cu-15.6%, Fe-1.3%, B-11.7%, Zn-13%, Mo-0.02%, Co-0.08%
2 805
литр
1207
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульво қышқылдары 2%, органикалық төмен молекулалық қышқылдар
862
литр
1208
"ЗЕРОМАКС БОР" сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Күміс (Ag) - 0,0075±0,001; бор (В) - 10±0,5; азот (N) - 4,3±0,3
2 574
литр
1209
"ЗероМакс Нитро" сауда маркасының сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Күміс (Ag) - 0,01±0,001; азот (N) - 18±0,9
1 058
литр
1210
"Волски моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3 010
литр
1211
"Волски моно-Темір" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2 150
литр
1212
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1 985
литр
1213
Бор маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-3
2 722
литр
1214
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15,0
2 002
литр
1215
"ФосфорКалий" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органикалық-минералды тыңайтқышы
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-10,0
2 672
литр
1216
"Сила" маркалы "Простор" сұйық органикалық-минералды тыңайтқыштары
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15
1 990
литр
1217
Калий азот қышқылы (калий нитраты)
N-13,6, K2O-46
675
килограмм
1218
Микроэлементтері бар К-Гумат-Na
Азот (N) жалпы-3,5%, оның ішінде органикалық – 0,25%, оның ішінде мочевина – 3,25%, калий (К2О) агентпен-2,5%, фосфор (Р2О3) агентпен-0,5%, магний (MgO) агентпен – 0,1%, бор (B) бороэтаноломин-0,1%, агентпен кобальт (Со) - 0,01%, агентпен мыс (Cu) - 0,05%, агентпен темір (Fe) -0,12%, агентпен марганец(mn) – 0,1%, агентпен молибден (мо) - 1%, агенті бар мырыш(zn) – 0,12%, гумин қышқылдары (гуматтар) - 7%, гидроксикарбон қышқылдары-0,6%, амин қышқылдары-2,4%

2 867
литр
1203
Агрохимикат Изагри-К, марка Форс Питание
N-≥10,8%, P2O5-≥0,5%, K2O-≥3,1%, Mo-≥0,58%, В-≥0,5%, SO3-≥1,3%
2 586
литр
1204
Агрохимикат Изагри-К, марка Фосфор
N-≥7,0%, NO3-≥1,35%, P2O5-≥20,5%, K2O-≥5,0%, Mg-≥0,12%, SO3-≥1,2%, Zn-≥0,25%, Cu-≥0,1%, Fe-≥0,12%, Mn-≥0,06%, B-≥0,32%, Mo-≥0,05%, C2H6OS-≥1,0%
1 869
литр
1205
Агрохимикат Изагри-М, марки Вита
N-≥2,56%, аминокислоты-≥12%, K2O-≥0,48%, S-≥7,47%, Mg-≥1,82%, Zn-≥1,53%, Cu-≥1,54%, Mo-≥0,17%, Fe-≥0,32%, B-≥0,13%, Mn-≥0,03%
2 780
литр
1206
Агрохимикат Фолирус Эликсир, марки: Фолирус Эликсир Мультимикс
N-156%, P-104%, Mg-14.3%, Mn-10.4%, Cu-15.6%, Fe-1.3%, B-11.7%, Zn-13%, Mo-0.02%, Co-0.08%
2 805
литр
1207
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
862
литр
1208
Жидкое комплексное микроудобрение "ЗЕРОМАКС БОР"
Серебро (Ag) - 0,0075±0,001; бор (В) - 10±0,5; азот (N) - 4,3±0,3
2 574
литр
1209
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс Нитро"
Серебро (Ag) - 0,01±0,001; азот (N) - 18±0,9
1 058
литр
1210
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3 010
литр
1211
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Железо"
Fe-8,8, N-5,0, P2O5-3,0
2 150
литр
1212
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1 985
литр
1213
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ Бор
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2 722
литр
1214
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
2 002
литр
1215
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "ФосфорКалий"
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, гидролизат растительных белков-10,0
2 672
литр
1216
Жидкое органо-минеральные удобрение "ПРОСТОР" марки "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1 990
литр
1217
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,6, K2O-46
675
килограмм
1218
К-Гумат-Na с Микроэлементами
Азот(N) общий – 3,5%, в том числе(N) органический – 0,25%, в том числе(N) мочевинный – 3,25%, калий(К²О) с агентом – 2,5%, фосфор(Р²О³) с агентом – 0,5%, магний(MgO) с агентом – 0,1%, бор(B) бороэтаноломин – 0,1%, кобальт(Со) с агентом – 0,01%, медь(Cu) с агентом – 0,05%, железо(Fe) с агентом –0,12%, марганец(Mn) с агентом – 0,1%, молибден(Мо) с агентом – 1%, цинк(Zn) с агентом – 0,12%, гуминовые кислоты(гуматы) – 7%, гидроксикарбоновые кислоты – 0,6%, аминокислоты – 2,4%

1 754
литр
1219
Биоконсорт вегетация маркалы Биоконсорт кешенді тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары, L-100; аминқышқылдары-125,0; РН-4,0; N-62,5; орг. в-ва-500; B-1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu - 1,25; SO3-70,4; Co-0,25
3 300
литр
1220
"Хелат Сu -15" маркалы Ультрамаг кристалды микроэлементтер хелатты тыңайтқышы
Cu -15
3 431
килограмм
1221
"Хелат Fe-13" маркалы Ультрамаг кристалды микроэлементтер хелатты тыңайтқышы
Fe-13
3 431
килограмм
1222
"Хелат Zn -15" маркалы Ультрамаг кристалды микроэлементтер хелатты тыңайтқышы
Zn -15
2 985
килограмм
1223
Бином "Стимул" микротыңайтқышы
N-15 г/л; P-15 г/л; K-15 г/л; SO-120 г/л; MgO-16 г/л; Zn-25,1 г/л; Mo-2,6 г/л; Cu-20,1 г/л; Mn-6,5 г/л; B-1,9 г/л; Fe-2,6 г/л; L-аминқышқылдары-100 г/л
2 925
литр
1224
ГИСИНАР БОР микротыңайтқышы
В - 150, N - 50, гидрогель- жабысқақ
1 469
литр
1225
БИНОМ "NPK 10:40:10" минералды тыңайтқышы
N-100 г/л; P-400 г/л; K және 100 г/л; SO 65 г/л болды; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; витаминдер (PP, C, C, b1, b6) 4ppm, архидон қышқылы ppm
1 755
литр
1226
Калий маркалы Изагри-К минералды тыңайтқышы
K2O (15,2%), P2O5 (6,6%), Nov (6,6%), SO3 (4,6%), Mn-EDTA (0,3%), si-EDTA (0,1%), Zn-EDTA (0,07%), Fe-EDTA (0,07%), Mo (0,07%(0,01%), Se (0,003%), EDTA (0,001%), ылғалдандырғыштар (1%)
1 869
литр
1227
Форс Рост маркалы Изагри-М минералды тыңайтқышы
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2 586
литр
1228
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқышы
N-5, B-10
2 150
литр
1229
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 750
литр
1230
"NPK 10:40:10" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10%, P2O5 және 40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3 - 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахид қышқылы-1 г/л, витамин (R,c,b1,B6)-4 г/л
1 755
литр
1231
БИНОМ "Амбер" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, b-0,1 г/л, сукцин қышқылы-800 г/л
5 363
литр
1232
Бином "Бор-Молибден" микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л + 10 г/л фульват-гумат кешені
2 839
литр
1233
"Амино кешені" маркалы БИНОМ микроэлементтері бар минералды тыңайтқышы
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn* -8,5 г/л; B * -6 г/л; Fe*-20 г/л; Co* -0`, 5 г/л; L-аминқышқылдары 250 г/л
3 767
литр
1234
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N - 36
1 340
литр
1235
"КАС+S (күкірт)" маркалы азотты сұйық тыңайтқышы

1 754
литр
1219
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки: Биоконсорт вегетация
Свободные аминокислоты, L-100; аминокислоты-125,0; pH-4,0; N-62,5; орг. в-ва-500; B-1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
3 300
литр
1220
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "Хелат Cu -15"
Cu -15
3 431
килограмм
1221
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "хелат Fe-13"
Fe-13
3 431
килограмм
1222
Кристаллические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг марки "Хелат Zn -15"
Zn -15
2 985
килограмм
1223
Микроудобрение Бином "Стимул"
N-15 г/л; P-15 г/л; K-15 г/л; SO-120 г/л; MgO-16 г/л; Zn-25,1 г/л; Mo-2,6 г/л; Cu-20,1 г/л; Mn-6,5 г/л; B-1,9 г/л; Fe-2,6 г/л; L-аминокислоты-100 г/л
2 925
литр
1224
Микроудобрение ГИСИНАР БОР
В - 150, N - 50, гидрогель- прилипатель
1 469
литр
1225
Минеральное удобрение БИНОМ "NPK 10:40:10"
N-100 г/л; P-400 г/л; K-100 г/л; SO-65 г/л; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; витамины (PP, C, B1, B6) 4ppm, архидоновая кислота ppm
1 755
литр
1226
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), Nобщ (6,6%), SO3 (4,6%), Mn-EDTA (0,3%), Сu-EDTA (0,1%), Zn-EDTA (0,07%), Fe-EDTA (0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-EDTA (0,001%), смачиватели (1%)
1 869
литр
1227
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2 586
литр
1228
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
2 150
литр
1229
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 750
литр
1230
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахидовая кислота-1 г/л, витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 755
литр
1231
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
5 363
литр
1232
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2 839
литр
1233
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ марки "Амино Комплекс"
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-аминокислоты 250 г/л
3 767
литр
1234
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N - 36
1 340
литр
1235
Удобрение азотное жидкое марки (КАС), марки "КАС+S (Сера)"

N-32, S-5
95 000
тонна
1236
Aminosid Aton Nuk тыңайтқышы
Мырыш (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, күкірт (S) 0,5%, Молибден (Мо) 0,5%
2 820
литр
1237
"Aminosid Monobras тыңайтқышы
Фосфор (Р) 18%, калий (К) 10%, мырыш (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, күкірт (S) 0,5%, молибден (Мо) 0,5%
2 820
литр
1238
"Basfoliar 36 Extra SL" тыңайтқышы
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 780
литр
1239
KOLADO тыңайтқышы
Органикалық заттар/>30%; жабайы өсімдік сығындысы / >60%; N-0,6%; N-0,6%; P-0,3%; K2o-10%; SO3-6,6%; Ca-0,30; MgO-3,3%; Cu-0,5 мг/кг; Fe-15 мг/ кг; Zn-l0 мг/кг
6 000
килограмм
1240
Naturamin-B тыңайтқышы
N-0,6, B-10, бос аминқышқылдары-4, органикалық заттар-4
4 095
литр
1241
Raiza тыңайтқышы
N-4%; бос аминқышқылдары-10,7%
5 355
литр
1242
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05%, b-10,2% (+ жабысқақ, сурфаканттар, гумектанттар)
2 400
литр
1243
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орган қышқылдары-25 г/л + аминқышқылдары - 25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10 г/л (+жабысқақ, сурфаканттар, гумектанттар)
2 363
литр
1244
"SunnyMix семена зерновых" тыңайтқышы
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10 г/л (+жабысқақ, сурфаканттар, гумектанттар)
2 550
литр
1245
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, Mgo-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органикалық қышқылдар-25г/л + аминқышқылдары-25г / л + стимуляторлар өсімдіктердің өсуі мен иммунитеті-10 г/л (+жабысқақ, сурфаканттар, гумектанттар)
2 475
литр
1246
V - Agro минералды микро тыңайтқышы (капсуладағы ұнтақ)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2 925 000
килограмм

N-32, S-5
95 000
тонна
1236
Удобрение Aminosid Aton Nuk
Цинк (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, сера (S) 0,5%, молибден (Мо) 0,5%
2 820
литр
1237
Удобрение "Aminosid Monobras
Фосфор (Р) 18%, калий (К) 10%, цинк (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, сера (S) 0,5%, молибден (Мо) 0,5%
2 820
литр
1238
Удобрение "Basfoliar 36 Extra SL"
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 780
литр
1239
Удобрение KOLADO
Органическое вещество/>30%; экстракт дикорастущих растений/>60%; N- 0,6%; N - 0,6%; P - 0,3%; K2o - 10%; SO3 - 6,6%; Ca - 0,30; MgO - 3,3%; Cu - 0,5 мг/кг; Fe - 15 мг/кг; Zn- l0 мг/кг
6 000
килограмм
1240
Удобрение Naturamin-B
N-0,6, B-10, свободные аминокислоты-4, органическое вещество-4
4 095
литр
1241
Удобрение Raiza
N-4%; свободные аминокислоты-10,7%
5 355
литр
1242
Удобрение SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 400
литр
1243
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 363
литр
1244
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 550
литр
1245
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 475
литр
1246
Минеральное микроудобрение V-Agro (порошок в капсулах)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2 925 000
килограмм