"Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 68 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 24 ақпандағы № 45 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабы 3-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 68 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15 - тармақ мынадай мазмұндағы 77), 78), 79) тармақшалармен толықтырылсын:
77) денсаулық сақтау саласындағы цифрлық трансформация саласындағы мемлекетік саясатты іске асыруға қатысады;
78) ақпараттық қауіпсіздік және цифрлық даму саласындағы уәкілетті органдармен ақпаратты қорғау мәселелері бойынша өзара іс-қимыл жасайды;
79) денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асырады.".
2. Шығыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің денсаулық сақтау мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов

О внесении дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2022 года № 68 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 февраля 2026 года № 45
В соответствии пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 марта 2022 года № 68 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области" следующие дополнения:
в Положение о государственном учреждении "Управление здравоохранения Восточно-Казахстанской области", утвержденным указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 77), 78), 79) следующего содержания:
"77) участвует в реализации государственной политики в сфере цифровой трансформации в области здравоохранения;
78) взаимодействует с уполномоченными органами в сфере информационной безопасности и цифрового развития по вопросам защиты информации";
79) реализует государственную инвестиционную политику в сфере здравоохранения.".
2. Управлению здравоохранения Восточно-Казахстанской области обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области, курирующего вопросы здравоохранения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов