Келес аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-223-VIІІ "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 34-249-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №31-223-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 10 445 631 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 471 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 137 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116 215 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 5 851 556 мың теңге;
2) шығындар – 10 662 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 256 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 250 850 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 213 594 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 054 мың теңге;
қарыздар түсімі – 250 850 мың теңге:
қарыздарды өтеу – 213 594 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216 798 мың теңге.
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
Н.Мережепов
Келес аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
06 наурыздағы №34-249-VIII
шешіміне 1 қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 желтоқсандағы №31-223-VIII
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 31-223-VIІІ "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 6 марта 2026 года № 34-249-VIII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года №31-223-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 445 631 тысяч тенге:
налоговыепоступления – 4 471 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 137 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116 215 тысяч тенге;
специальные поступления – 0:
поступления трансфертов – 5 851 556 тысяч тенге;
2) затраты – 10 662 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 256 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 250 850 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 213 594 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 254 054 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета –254 054 тысяч тенге:
поступление займов – 250 850 тысяч тенге;
погашение займов – 213 594 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216 798 тысяч тенге.
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя районного маслихата
Н.Мережепов
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 06 марта
2026 года №34-249-VIII
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 24 декабря
2025 года №31-223-VIII
Районный бюджет на 2026 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование