Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Түлкібас аудандық "Руханият орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 маусымдағы № 48/2-08 шешiмi
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Түлкібас аудандық "Руханият орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы 30% аспайтын көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы С. Сарсенбаев

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Руханият орталығы" Тюлькубасского района, финансируемых из местного бюджета
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 12 июня 2026 года № 48/2-08
Согласно подпункта 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере не более 30% к должностным окладам работников государственного коммунального учреждения "Руханият орталығы" Тюлькубасского района финансируемых из местного бюджета в порядке, определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по остечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С. Сарсенбаев