Түлкібас ауданы әкімдігінің 2026 жылға арналған мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 9 ақпандағы № 78 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен бекітілген "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру ережелері мен әдістемесіне" сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түлкібас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Түлкібас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"-не жетекшілік ететін Түлкібас аудан әкiмінің орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Естибаев
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "___" _______
№ ___ қаулысына қосымша
Түлкібас ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік емес секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетушілерге арналған тарифтері
Көрсетілетін қызметті беруші шарттарда қызмет көрсетеді:
1. Үйде күтім жасау жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету жөніндегі қызметті жүзеге асыру;
2. Балаларға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету бойынша іс-шараларды өткізу;
3. Он сегіз жастан асқан тұлғаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру.
Атауы
Қызмет алушыға көрсетілетін 1 қызметтің ай сайынғы тарифі (теңге)
1.
Психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балаларға үйде күтім жасау жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету (1,5 жастан 18 жасқа дейін)
69 804,45 ₸
2.
Тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектігі бар балаларға үйде күтім жасау жағдайында әлеуметтік қызметтер көрсету (1,5 жастан 18 жасқа дейін)
69 804,45 ₸
3.
Он сегіз жастан асқан психоневрологиялық аурулары бар мүгедек адамдарға үйде күтім жасау жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69 804,45 ₸

Об утверждении тарифов на специальные социальные услуги в негосударственном секторе на 2026 год
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 9 февраля 2026 года № 78
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на предоставление специальных социальных услуг в негосударственном секторе на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдела занятости и социальных программ акимата Тюлькубасского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тюлькубасского района "Отдел занятости и социальных программ акимата Тюлькубасского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Естибаев
Приложение №____
к постановлению акимата
Тюлькубасского района
от "___" __________ 2026года
Тарифы на предоставление специальных социальных услуг представителями негосударственного сектора отдела занятости и социальных программ Тюлькубасского района
Организация ССУ предоставляет услуги в условиях:
1. Осуществление дятельности по предоставлению специальных социальных услуг в условиях ухода на дому;
2. Осуществление деятельности по предоставлению специальных социальных услуг для детей;
3. Осуществление деятельности по предоставлению специальных социальных услуг длялиц старше восемнадцати лет.
Наименование
Размер ежемесячных тарифов на 1 услугу получателя (тенге)
1.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях на дому детям с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями (от 1,5 до 18 лет)
69 804,45 ₸
2.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях на дому детям с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата (от 1,5 до 18 лет)
69 804,45 ₸
3.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях на дому лицам с инвалидностью старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями
69 804,45 ₸