Төлеби аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 31/184-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 34/209-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы №31/184-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 9 409 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 388 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 2 940 170 мың теңге;
2) шығындар – 10 319 045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 9 597 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 597 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 900 049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900 049 мың теңге:
қарыздар түсімдері –0;
қарыздарды өтеу – 9 597 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 909 646 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2026 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке әлеуметтік салықтан 61,2 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 31/184-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 5 марта 2026 года № 34/209-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года №31/184-VIII следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 409 399 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 388 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 516 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 940 170 тысяч тенге;
2) затраты – 10 319 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 9 597 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 9 597 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 900 049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900 049 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 9 597 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 909 646 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2026 год норматив распределения общей суммы поступления социального налога в размере 61,2 процентов в областной бюджет.".
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.