Ордабасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 41/1 "2026-2028 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 43/1 шешiмi
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ордабасы ауданының мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" №41/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Бадам ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 198 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 162 302 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 300 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 575 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 28 000 мың теңге;
2) шығындар – 201 602 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 425 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 425 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Бөген ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше тиісінше 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 54 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 26 600 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 903 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 25 576 мың теңге;
2) шығындар – 54 385 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 206 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 206 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 41/1 "О бюджетах сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 20 января 2026 года № 43/1
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 29 декабря 2025 года №41/1 "О бюджетах сельских округов на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 198 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 162 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 575 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 000 тысяч тенге;
2) затраты – 201 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 425 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 425 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2026-2028 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 179 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 903 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 576 тысяч тенге;
2) затраты – 54 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 206 тысяч тенге.
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 206 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 148
043
Бюджеттік алып қоюлар
20 148
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
- 849
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
849
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
9
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
849
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
20 қаңтардағы № 43/1
шешіміне 6-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
29 желтоқсандағы № 41/1
шешіміне 19-қосымша
2026 жылға арналған Қажымұқан ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 148
043
Бюджетные изъятия
20 148
3. Чисто бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
- 849
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
849
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
9
Используемые остатки бюджетных средств
849
Приложение 6 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 20 января
2026 года № 43/1
Приложение 19 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 29 декабря
2025 года №41/1
Бюджет сельского округа Кажымухан на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование