Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 236 "Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 26 маусымдағы № 288 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 236 "2026-2028 жылдарға арналған Кентау қаласының Қарнақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарнақ ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 204 936 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 78 444 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4183 теңге;
трансферттер түсiмi – 122309 мың теңге;
2) шығындар – 214 655 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –9719 мың теңге,
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9719 мың теңге ".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 236 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2026-2028 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 июня 2026 года № 288
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 236 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2026-2028годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджетсела Карнак на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 936 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 78 444 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4183 тенге;
поступлениям трансфертов – 122309 тысяч тенге;
2) затраты – 214 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9719 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9719 тысяч тенге".