Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/160-VIII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 қаңтардағы № 43/246-VІІІ шешiмi
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №28/160-VIII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6647-13 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56 бабының 1-тармағының 4) тармақшасына," деген сөз "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 33 бабының 1-тармағының 5) тармақшасына," сөзіне ауыстырылсын.
7 тармақ, 4) тармақшаның 5 және 6 бөліктері алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ.Ахметов

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 27 декабря 2024 года № 28/160-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 29 января 2026 года № 43/246-VІІІ
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата города Арыс от 27 декабря 2024 года №28/160-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрировано под №6647-13 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов):
В пункте 1 слова "подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" заменить словами "подпунктом 5) пункта 1 статьи 33 Бюджетного кодекса Республики Казахстан".
Исключить части 5 и 6, подпункта 4) пункта 7.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К.Ахметов