2026 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 11 наурыздағы № 68 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) 2026 жылға арналған басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған басым дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес.
2. "Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Көшеров
Түркістан облысы әкімдігінің
2026 жылғы "____" "_______"
№___ қаулысына 1-қосымша
Басым дақылдардың тiзбесі және субсидиялар нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өлшем бірлігі тонна, гектар
Субсидиялар нормалары, теңге
1
Дәндік жүгері
тонна

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидирования, а также перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и норм субсидирования на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Туркестанской области от 11 марта 2026 года № 68
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур на 2026 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Кушеров
Приложение 1 к постановлению
акимата
Туркестанской области
от "____" "_________ "
2026 года №___
Перечень и нормы субсидий приоритетных культур
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Единица измерения тонна, гектар
Нормы субсидий, тенге
1
Кукуруза на зерно
тонна

30 000
2
Мақсары
тонна
25 000
3
Өнеркәсіптік жылыжайдағы көкөніс
гектар
8 148 120,0
4
Фермерлік
жылыжайдағы көкөніс
гектар
4 858 142,0
Түркістан облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" "_________"
№___ қаулысына 2-қосымша
2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, %
Өлшем бірлігі тонна, литр, килограмм
Субсидиялар нормалары, теңге
Азот тыңайтқыштары
1
Аммиакты селитра
N-34,4
Тонна
81 000,0
Түйіршіктелген кеуекті түрлендірілген аммиакты селитра
N-34,4
Б маркалы аммиакты селитра
N-34,0-34,4
Б маркалы аммиакты селитра
N-34,4%
Б маркалы аммиакты селитра
N 34,4
Бірінші сұрыпты аммиакты селитра
N-34,4
Түрлендірілген кеуекті аммиакты селитра
N-34,3
Аммиакты селитра, маркасы Б
N-34,4
Аммиакты селитра, сұрыптары: бірінші, екінші, үшінші
N-34.4%
2
Құрамында азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш 33,5 %
N-33,5
Тонна
89 286,0
3
сұйық аммоний нитраты, маркасы Б
NH4NO3-52
Тонна
425 000,0
4
Маркалы түйіршікті аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы Жылы
N-21, S-24
Тонна
53 879,0
аммоний сульфаты
N-21, S-34
Тонна
Аммоний сульфаты – жанама өнім (В маркасы)
N-21%, S-24%
Тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Б
N-21, S-24
Тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Жылы
N-21, S-24
Тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Жылы (күкірт қышқылды аммоний)
N-21%, S-24%
Тонна
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Тонна
SiB маркалы аммоний сульфаты (түрлендірілген минералдық тыңайтқыш)
N-21, S-24, Bacillus subtilis С-13, 2,5*10^5, КОЕ/ж
Тонна
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
5
Карбамид
N-46,2
Тонна
98 214,0
Мочевина + БМЗ (аа)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Тонна
Б маркалы карбамид
N-46,2
Тонна
Б маркалы карбамид
N 46
Тонна
Б маркалы карбамид
N 46,2
Тонна
Б маркалы карбамид (жоғары сорт)
N-46,2
Тонна
Карбамид, маркасы Б
N-46,2
Тонна
Карбамид, SiB маркалы (түрлендірілген минералдық тыңайтқыш)
N-46,2, Bacillus subtilis С-13, 2*10^5, КОЕ/ж
Тонна
Мочевина+БЦМЗ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
Карбамид+БМЗ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
Тонна
Карбамид+ЖылыCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
Карбамид+ЖылыMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
6
Азотты тыңайтқыш coten
N-42, N-NH2-42
Тонна
1 450 000,0
7
КАС-28 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-28
Тонна
95 000,0
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-30
Тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
Тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш, КАС+PKS маркасы

30 000
2
Сафлор
тонна
25 000
3
Овощи в промышленной теплице
гектар
8 148 120,0
4
Овощи в фермерской теплице
гектар
4 858 142,0
Приложение 2
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "____" "_________ "
2026 года №___
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения тонна, литр, килограмм
Нормы субсидий, тенге
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
тонна
81 000,00
Селитра аммиачная гранулированная пористая модифицированная
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная марка Б
N-34,0-34,4
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4%
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
тонна
Селитра аммиачная первый сорт
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,3
тонна
Селитра аммиачная, марки Б
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная, сорта: первый, второй, третий
N-34.4%
тонна
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
тонна
89 286,00
3
нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
425 000,00
4
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
тонна
53 879,00
сульфат аммония
N-21.S-34
тонна
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21%, S-24%
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
тонна
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13, 2,5*10^5, КОЕ/г
тонна
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
5
Карбамид
N-46,2
тонна
98 214,00
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
тонна
Карбамид марка Б
N-46,2
тонна
Карбамид марки Б
N 46
тонна
Карбамид марки Б (высший сорт)
N 46,2
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
тонна
Карбамид, марка Б
N-46,2
тонна
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г
тонна
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
тонна
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
6
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
тонна
1 450 000,00
7
Жидкое азотное удобрение марки КАС-28
N-28
тонна
95 000,00
Жидкое азотное удобрение марки КАС-30
N-30
тонна
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
тонна
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+PKS

N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
Тонна
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқыш
N-31,7-32,3
Тонна
Тыңайтқыш сұйық азотты (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
Тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32%
Тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар КАС
N-32
Тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
Тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
8
А маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
Р2О5-15, К2О-2
Тонна
36 339,0
9
Микроэлементтермен байытылған ұнтақ тәрізді суперфосфат
P2О5-21,5
Тонна
10
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш маркасы: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
Тонна
469 000,0
11
Аммофос
N-10, P-46
Тонна
120 000,0
Аммофос 12:52
N-12, P-52
Тонна
Аммофос 12:52, Sib (модификацияланған минералды тыңайтқыш маркасы)
N-12. P2O5-52.
Тонна
Аммофос 12:52+Б
N-12, P-52, B-0,03
Тонна
АММОФОС 12:52+БМЗ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Тонна
Аммофос 12:52+BMZ(аа)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
Тонна
Аммофос 12-52 (12:52 маркалы)
N-12, P-52
Тонна
Аммофос қоспасыз және микроэлементтер қоспалары бар
N-12, P-52
Тонна
Аммофостың ең жоғары сорты
N-12, P-52
Тонна
Аммофос маркасы 10-46
N-10, P-46
Тонна
Аммофос маркасы 12-52
N-12, P-52
Тонна
Аммофос маркалы 10:33
N-10%, P-33%
Тонна
Аммофос маркалы 10:36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос маркалы 10:39
N-10, P-39
Тонна
Аммофос маркасы 11:42
N-11, P-42
Тонна
Аммофос маркасы 12:39
N-12, P-39
Тонна
Аммофос маркасы 12:52
N-12, P-52
Тонна
Аммофос маркалы 12-52
N-12, P-52
Тонна
Аммофос маркасы N10, P36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос маркасы N10, P39
N10, P39
Тонна
Аммофос маркалы N10. P33
N10. P33
Тонна
Аммофос маркасы N11, P42
N11, P42
Тонна
Аммофос маркасы N12, P39
N12, P39
Тонна
Аммофос маркалы: 10:33
N-10%, P-33%
Тонна
Аммофос маркалы: 10:36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос маркалы: 10:39
N-10, P-39
Тонна
Аммофос маркалы: 11:42
N-11, P-42
Тонна
Аммофос маркалы; А ( жоғары сорт), маркалары: А (бірінші сорт)
N-12, P-52
Тонна
Аммофос плюс
N-10%, Р-48%
Тонна
Аммофос Плюс маркасы А
N-12%, P-52%
Тонна
Аммофос, маркалары: 10:33
N-10, P-33
Тонна
Аммофос, маркалары: 10:36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос, маркалары: 10:39
N-10, P-39
Тонна
Аммофос, маркалары: 11:42
N-11, P-42
Тонна
Аммофос, маркалары: 12:39
N-12, P-39
Тонна
Калийлі тыңайтқыштар
12
Хлорлы калий
K-60
Тонна
142 857,0
13
YaraTera Krista SOP (сульфат калий)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
Тонна
190 000,0
Агрохимикат
Фертика Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K-50
Тонна
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K-53, S-18
Тонна
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
К2О-53,0; S-18,0
Тонна
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53,0 S-18,0
Тонна
Калий сульфаты

N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
тонна
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-31,7-32,3
тонна
Удобрение жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32%
тонна
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-28
тонна
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
тонна
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
тонна
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
тонна
Фосфорные удобрения
8
Суперфосфат марки А (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
тонна
36 339,00
9
Суперфосфат порошкообразный, обогащенный микроэлементами
P2О5-21,5
тонна
10
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
тонна
469 000,00
11
Аммофос
N-10, P-46
тонна
120 000,00
Аммофос 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12:52, Sib (марки модифицированное минеральное удобрение)
N-12. P2O5-52.
тонна
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
тонна
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
тонна
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
N-12, P-52
тонна
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
тонна
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
тонна
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
тонна
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
тонна
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки N10, P36
N-10, P-36
тонна
Аммофос марки N10, P39
N10, P39
тонна
Аммофос марки N10. P33
N10. P33
тонна
Аммофос марки N11, P42
N11, P42
тонна
Аммофос марки N12, P39
N12, P39
Тонна
Аммофос марки: 10:33
N-10%, P-33%
Тонна
Аммофос марки: 10:36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос марки: 10:39
N-10, P-39
Тонна
Аммофос марки: 11:42
N-11, P-42
Тонна
Аммофос марки; А (высший сорт), марки: А (первый сорт)
N-12, P-52
Тонна
Аммофос плюс
N-10%, Р-48%
Тонна
Аммофос Плюс марка А
N-12%, P-52%
Тонна
Аммофос, марки: 10:33
N-10, P-33
Тонна
Аммофос, марки: 10:36
N-10, P-36
Тонна
Аммофос, марки: 10:39
N-10, P-39
Тонна
Аммофос, марки: 11:42
N-11, P-42
Тонна
Аммофос, марки: 12:39
N-12, P-39
Тонна
Калийные удобрения
12
Калий хлористый
K-60
тонна
142 857,00
13
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
тонна
190 000,00
Агрохимикат Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
K-50
Тонна
Калий сернокислый (сульфат калия)
K-53, S-18
Тонна
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0; S-18,0
Тонна
Калий сернокислый очищенный (сульфат калия)
K2O-53,0 S-18,0
Тонна
Сульфат калия

K2O-51, SO3-45
Тонна
Солюпоташ калий сульфаты
Суда еритін калий (К2О) - 50%, күкірт (S) - 18%
Тонна
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Тонна
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K-53, S-18
Тонна
Сульфат калий (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Тонна
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Тонна
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Тонна
Фертика калий сульфаты
К2О-50
Тонна
Фертика Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)

K2O-51, SO3-45
Тонна
Сульфат Калия Солюпоташ
Калий водорастворимый (К2О) - 50%, Сера (S) - 18%
Тонна
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Тонна
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
Тонна
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Тонна
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Тонна
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Тонна
Фертика сульфат калия
К2О-50
Тонна
Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)

К2О-50±1, SO4-51±0,5
Тонна
Күрделі тыңайтқыштар
14
"PLANT START 8-31-4 -export"
сұйықтық (жалпы N, 8,0% (в т.ч. N аммоний, 8,0% + фосфор (Р2О5), 31,0% + калий (К2О), 4,0% + балдыр экстракты, 4,0% + альгинді қышқыл, 0,033% + маннитол, 0,12%)
Литр
2 964,0
15
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
Литр
2 496,0
16
"Агрофлор" Цинк ерітінді концентратталған
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
Литр
2 210,0
17
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
органикалық заттың салмақтық үлесі – кем дегенде 5,5%, жалпы калийдің (K₂O) салмақтық үлесі – кем дегенде 0,85%, күкірттің салмақтық үлесі – ең көп 0,002%, темірдің салмақтық үлесі – ең көп 0,144%, жалпы калийдің салмақтық үлесі K₂O-ға есептегенде – ең көп 1,225%, магнийдің салмақтық үлесі – ең көп 0,0205%, мыс салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, жалпы азоттың салмақтық үлесі – ең көп 0,1%, жалпы фосфордың салмақтық үлесі P₂O₅-ке есептегенде – ең көп 0,1%, мырыштың салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, натрий – ең көп 0,17%, кальций оксиді – ең көп 0,345%
Литр
665,0
18
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
органикалық заттың салмақтық үлесі – кем дегенде 1,3%, жалпы калийдің (K₂O) салмақтық үлесі – кем дегенде 0,2%, күкірттің салмақтық үлесі – ең көп 0,002%, темірдің салмақтық үлесі – ең көп 0,048%, жалпы калийдің салмақтық үлесі K₂O-ға есептегенде – ең көп 0,4083%, магнийдің салмақтық үлесі – ең көп 0,0068%, мыс салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, жалпы азоттың салмақтық үлесі – ең көп 0,033%, жалпы фосфордың салмақтық үлесі P₂O₅-ке есептегенде – ең көп 0,1%, мырыштың салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, натрий – ең көп 0,057%, кальций оксиді – ең көп 0,115%
Литр
665,0
19
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
органикалық заттың салмақтық үлесі – кем дегенде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылдарының салмақтық үлесі – кем дегенде 50%, дисперстілік (100 мкм торлы елек арқылы қалған қалдықтың салмақтық үлесі) – ең көп 1%, жалпы калийдің (K₂O) салмақтық үлесі – кем дегенде 1,75%, препараттың 1%-дық суда ерітіндісінің рН – 9,0–10,5 бірлік, күкірттің салмақтық үлесі – ең көп 0,002%, темірдің салмақтық үлесі – ең көп 0,288%, жалпы калийдің салмақтық үлесі K₂O-ға есептегенде – ең көп 2,45%, магнийдің салмақтық үлесі – ең көп 0,041%, мыс салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, жалпы азоттың салмақтық үлесі – ең көп 0,2%, жалпы фосфордың салмақтық үлесі P₂O₅-ке есептегенде – ең көп 0,1%, мырыштың салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, натрий – ең көп 0,34%, кальций оксиді – ең көп 0,69%
Литр
665,0
20
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
органикалық заттың салмақтық үлесі – кем дегенде 2,7%, жалпы калийдің (K₂O) салмақтық үлесі – кем дегенде 0,4%, күкірттің салмақтық үлесі – ең көп 0,002%, темірдің салмақтық үлесі – ең көп 0,072%, жалпы калийдің салмақтық үлесі K₂O-ға есептегенде – ең көп 0,6125%, магнийдің салмақтық үлесі – ең көп 0,0103%, мыс салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, жалпы азоттың салмақтық үлесі – ең көп 0,05%, жалпы фосфордың салмақтық үлесі P₂O₅-ке есептегенде – ең көп 0,1%, мырыштың салмақтық үлесі – ең көп 0,001%, натрий – ең көп 0,085%, кальций оксиді – ең көп 0,1725%
Литр
665,0
21
"Тыңайтқыш SAMPPI"

К2О-50±1, SO4-51±0,5
Тонна
Сложные удобрения
14
"PLANT START 8-31-4 -export"
жидкость (общий N, 8,0% (в т.ч. N аммонийный, 8,0% + фосфор (Р2О5), 31,0% + калий (К2О), 4,0% + экстракт водорослей, 4,0% + альгиновая кислота, 0,033% + маннитол, 0,12%)
литр
2 964,00
15
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
литр
2 496,00
16
"Агрофлор" Цинк раствор концентрированный
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
литр
2 210,00
17
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
литр
665
18
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
литр
665
19
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
литр
665
20
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
литр
665
21
"Удобрение SAMPPI"

244
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
жалпы Азот (N) – 25%, в т.ч. амидті Азот (NH2) – 12%, аммоний Азот (NH4) – 13%;суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 5%;суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,002%;Мыс(Cu) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,002%;суда еритін бор (В) – 0,01%
килограмм
3 700,0
245
QadamFerti Boromax
бос Аминқышқылы – 2%; жалпы Азот (N) – 3,2%;суда еритін бор (В) – 6%
литр
7 845,0
246
QadamFerti Start
бос Аминқышқылы – 4%; жалпы Азот (N) – 4%;суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 8%;сурастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; полисахаридтер – 15%; Темір (Fe) в хелатты үлгісіндегі (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,02%;суда еритін бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
8 140,0
247
RADIX CAL
СаО – 14,96%, N нитратты – 6,93%, Fe – 0,02% органикалық қышқылдар 163 г/л
литр
1 921,0
248
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 921,0
249
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос Аминқышқылы-5,76 % w/v
литр
4 720,0
250
RAISE
Азот жалпы. % (В т.ч. карбамид азот. %) - 15%, Бор. % - 0.05%,суда ерігішкальций, % - 12 %, су - остальное
литр
3 125,0
251
Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) жалпы-8% в.т.ч (N) органикалық-2% в.т.ч (N) карбамид -18% Медь(Сu) c агентом -3,5% Марганец (Mn) с агентом -3,5% Цинк (Zn ) с агентом-4% Гидроксикарбоновые қышқылдар-16% Аминқышқылы-8%
литр
3 690,0
252
Reasil®Soil conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ – 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ – 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ – 4-6%, Органический азот(N) на с.в. – 1,5%, Фосфор(Р2О5) на с.в. – 1,5%, Калий(К2О) на с.в. – 1,5%
килограмм
968,0
253
Reasil®Soil conditioner для органического земледелия
жалпыее Органикалық зат на с.в.* - 80-85%, жалпы Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, гуминді қышқылдар природные от ОГЭ – 95-96%, Фульвоқышқылдар природные от ОГЭ – 4-5%, органикалық азот(N) на с.в. – 1,2-1,7%
килограмм
786,0
254
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
10 182,0
255
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
3 065,0
256
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 794,0
257
RedoniQ Цинк

244
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
3 700,00
245
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
литр
7 845,00
246
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
8 140,00
247
RADIX CAL
СаО – 14,96%, N нитратный – 6,93%, Fe – 0,02% органические кислоты 163 г/л
литр
1 921,00
248
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 921,00
249
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
литр
4 720,00
250
RAISE
Азот общий. % (В т.ч. мочевинный азот. %) - 15%, Бор. % - 0.05%, Водорастворимый кальций, % - 12 %, Вода - остальное
литр
3 125,00
251
Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) общий-8% в.т.ч (N) органический-2% в.т.ч (N) мочевинный -18% Медь(Сu) c агентом -3,5% Марганец (Mn) с агентом -3,5% Цинк (Zn ) с агентом-4% Гидроксикарбоновые кислоты-16% Аминокислоты-8%
литр
3 690,00
252
Reasil®Soil conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ – 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ – 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ – 4-6%, Органический азот(N) на с.в. – 1,5%, Фосфор(Р2О5) на с.в. – 1,5%, Калий(К2О) на с.в. – 1,5%
килограмм
968
253
Reasil®Soil conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в.* - 80-85%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ – 95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ – 4-5%, Органический азот(N) на с.в. – 1,2-1,7%
килограмм
786
254
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
10 182,00
255
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
3 065,00
256
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 794,00
257
RedoniQ Цинк

428
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
тонна
200 000,0
429
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
430
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
431
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
432
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
433
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
тонна
200 000,0
434
Суда еритін NPK Тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
435
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
436
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
437
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
438
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
439
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
440
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
441
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
442
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16

428
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
тонна
200 000,00
429
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
430
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
431
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
432
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
433
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
тонна
200 000,00
434
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
435
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
436
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
437
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
438
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
439
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
440
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
441
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
442
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
443
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
444
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
445
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
446
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
447
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
448
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
449
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
450
Суда еритін кешенді Минералды Тыңайтқыш "Акварин" маркасы с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,0
451
Суда еритін Тыңайтқыш NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
тонна
200 000,0
452
Суда еритін Тыңайтқыш NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
тонна
200 000,0
453
Суда еритін Тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
тонна
200 000,0
454
Суда ерігіш NPK Тыңайтқыш, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0

N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
443
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
444
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
445
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
446
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
447
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
448
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
449
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
450
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
200 000,00
451
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
тонна
200 000,00
452
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
тонна
200 000,00
453
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
тонна
200 000,00
454
Водорастворимые NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00

455
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
тонна
200 000,0
456
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30+1,5MgO+МЭ;
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
457
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
тонна
200 000,0
458
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
459
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
460
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
461
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
тонна
200 000,0
462
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
463
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
тонна
200 000,0
464
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
тонна
200 000,0
465
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
466
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
467
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
468
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ; 18:18:18 +3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,0
469
Суда ерігіш NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30+1,5MgO+МЭ; 18:18:18+3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ; N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ; N-13, P-40, K-13+МЭ; N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ; N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ; N-20, P-20, K-20+МЭ
тонна
200 000,0

455
Водорастворимые NPK удобрения марка: 13:40:13+МЭ
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
тонна
200 000,00
456
Водорастворимые NPK удобрения марка: 15:15:30+1,5MgO+МЭ;
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
457
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
тонна
200 000,00
458
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
459
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
460
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
461
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
тонна
200 000,00
462
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
463
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
тонна
200 000,00
464
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
тонна
200 000,00
465
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
466
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
467
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
468
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ; 18:18:18 +3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004; N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
200 000,00
469
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30+1,5MgO+МЭ; 18:18:18+3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ; N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ; N-13, P-40, K-13+МЭ; N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ; N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ; N-20, P-20, K-20+МЭ
тонна
200 000,00

Г/л: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
литр
2 279,0
493
Сұйық кешенді минералдытыңайтқыш Фолирус Х маркасы: Фолирус Премиум
Г/л: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
литр
2 279,0
494
Сұйық кешенді минералдытыңайтқыш Фолирус Х маркасы: Фолирус Стимул
Г/л: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
литр
2 279,0
495
сұйықборное Тыңайтқыш "BORON"
N-4, B-9
литр
1 786,0
496
"Белый жемчуг" сұйық гуминдік тыңайтқышы
органикалық заттар – 46,5 г/л, гумин қышқылдары – 38,9 г/л, фульвоқышқылдар – 7,6 г/л, азот (N) – 0,14 г/л, фосфор (P) – 16,7 г/л, калий (K) – 29,8 г/л, темір (Fe) – 312 мг/л, кальций (Ca) – 5670 мг/л, магний (Mg) – 671 мг/л, кобальт (Co) – 0,051 мг/л, мырыш (Zn) – 0,23 мг/л, мыс (Cu) – 0,30 мг/л, марганец (Mn) – 31,4 мг/л, молибден (Mo) – 0,10 мг/л, кремний (Si) – 631 мг/л, құрғақ қалдық – 84 г/л, күл – 55,8 %, рН – 7,2 бар.
литр
2 232,0
497
сұйықкешенді микроТыңайтқыш "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1;Мыс(Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
литр
5 750,0
498
сұйықкешенді микроТыңайтқыш "ЗЕРОМАКС БОР"
Серебро (Ag) - 0,0075±0,001; Бор (В) - 10±0,5; Азот (N) - 4,3±0,3
литр
2 574,0
499
сұйықкешенді микроТыңайтқыш торговой маркасы "ЗероМакс Нитро"
Серебро (Ag) - 0,01±0,001; Азот (N) - 18±0,9
литр
1 058,0
500
сұйықкешенді микроТыңайтқыш торговой маркасы "ЗероМакс ФОС"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
литр
4 554,0
501
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Диформы" маркасы "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
литр
4 473,0
502
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Диформы" маркасы "Марганец-Цинк"
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
литр
3 400,0
503
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Диформы" маркасы B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
литр
4 473,0
504
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2 541,0
505
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2 925,0
506
сұйықкешенді Минералды Тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Микроэл"

Г/л: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
литр
2 279,00
493
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Премиум
Г/л: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
литр
2 279,00
494
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Стимул
Г/л: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
литр
2 279,00
495
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
литр
1 786,00
496
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
литр
2 232,00
497
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
литр
5 750,00
498
Жидкое комплексное микроудобрение "ЗЕРОМАКС БОР"
Серебро (Ag) - 0,0075±0,001; Бор (В) - 10±0,5; Азот (N) - 4,3±0,3
литр
2 574,00
499
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс Нитро"
Серебро (Ag) - 0,01±0,001; Азот (N) - 18±0,9
литр
1 058,00
500
Жидкое комплексное микроудобрение торговой марки "ЗероМакс ФОС"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р202) - 3,7%, Калий (K20) - 5,8%, Молибден (Мо) -0,13%, Селен (Se) - 0,043 мг/дм3
литр
4 554,00
501
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
литр
4 473,00
502
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Марганец-Цинк"
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
литр
3 400,00
503
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
литр
4 473,00
504
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2 541,00
505
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2 925,00
506
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"

N-100 г/л; P-400 г/л; K-100 г/л; SO-65 г/л; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; Витамины (PP, C, B1, B6) 4ppm, Архидоно қышқыл ppm
литр
1 755,0
784
Минералды Тыңайтқыш Волски Диформы маркасы Mn-B
Mn-3,96, B-2,0, N-2,0
литр
4 000,0
785
Минералды Тыңайтқыш Волски Диформы маркасы: Mn-Zn
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
литр
3 400,0
786
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Азот
N-≥ 30%, NO3-≥ 12,5%, K2O-≥ 3,0%, P2O5-≥ 1,8%, SO3-≥ 1,74%, Mg-≥ 0,35%, Zn-≥ 0,2%, Cu-≥0,1%, Mo-≥0,05%, Fe-≥ 0,55%, B-≥ 0,02%, Mn-≥ 0,05%, C2H6OS-≥ 1,0%
литр
1 390,0
787
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
литр
1 390,0
788
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Вита
Аминқышқылы-15, SO3-9,3, Nжалпы-3,2, Zn-EDTA-2,6, MgO-2,2, Cu-EDTA-2, Fe-EDTA-0,4, Mn-EDTA-0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co-EDTA-0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
литр
2 780,0
789
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Калий
K2O- 15,2%, P2O5- 6,6%, N- 6,6%, NO3- 2,5%, SO3- 4,6%, Mn-0,33%, Cu- 0,12%, Zn-0,07%, Fe-0,07%, Mo- 0,07%, B- 0,01%, Se- 0,003%, Co- 0,001%, аралас кешенді заттар- 1,0%
литр
1 869,0
790
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
литр
1 869,0
791
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Форс Питание
Аминқышқылы-2, Nжалпы-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
литр
2 586,0
792
Минералды Тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Фосфор
P2O5-27,7, Nжалпы-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, Аминқышқылы-2, Смачиватели-1
литр
1 869,0
793
Минералды Тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Бор
B-12,32, Mo-1,0
литр
2 867,0
794
Минералды Тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
N-1,6%, Аминқышқылы в биоактивной L-үлгісіндегі-11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,3,7%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органикалық қышқылдар-1%
литр
2 586,0
795
Минералды Тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
Аминқышқылы-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная қышқыл-1
литр
2 586,0
796
Минералды Тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
литр
2 586,0
797
Минералды Тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
N-1,6%, Аминқышқылы в биоактивной L-үлгісіндегі-11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,3,7%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органикалық қышқылдар-1%
литр
2 586,0

N-100 г/л; P-400 г/л; K-100 г/л; SO-65 г/л; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; Витамины (PP, C, B1, B6) 4ppm, Архидоновая кислота ppm
литр
1 755,00
784
Минеральное удобрение Волски Диформы марки Mn-B
Mn-3,96, B-2,0, N-2,0
литр
4 000,00
785
Минеральное удобрение Волски Диформы марки: Mn-Zn
Mn-4,4, Zn-2,2, N-0,81, SO3-9,1, P2O5-0,49
литр
3 400,00
786
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-≥ 30%, NO3-≥ 12,5%, K2O-≥ 3,0%, P2O5-≥ 1,8%, SO3-≥ 1,74%, Mg-≥ 0,35%, Zn-≥ 0,2%, Cu-≥0,1%, Mo-≥0,05%, Fe-≥ 0,55%, B-≥ 0,02%, Mn-≥ 0,05%, C2H6OS-≥ 1,0%
литр
1 390,00
787
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
литр
1 390,00
788
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Аминокислоты-15, SO3-9,3, Nобщ-3,2, Zn-EDTA-2,6, MgO-2,2, Cu-EDTA-2, Fe-EDTA-0,4, Mn-EDTA-0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co-EDTA-0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
литр
2 780,00
789
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K2O- 15,2%, P2O5- 6,6%, N- 6,6%, NO3- 2,5%, SO3- 4,6%, Mn-0,33%, Cu- 0,12%, Zn-0,07%, Fe-0,07%, Mo- 0,07%, B- 0,01%, Se- 0,003%, Co- 0,001%, комплекс смачивающих веществ- 1,0%
литр
1 869,00
790
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
литр
1 869,00
791
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс Питание
Аминокислоты-2, Nобщ-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
литр
2 586,00
792
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P2O5-27,7, Nобщ-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, Аминокислоты-2, Смачиватели-1
литр
1 869,00
793
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
литр
2 867,00
794
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
N-1,6%, Аминокислоты в биоактивной L-форме-11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,3,7%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органические кислоты-1%
литр
2 586,00
795
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
литр
2 586,00
796
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
литр
2 586,00
797
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
N-1,6%, Аминокислоты в биоактивной L-форме-11,5%, Zn-3,36%, Cu-3,76%, Mn-0,37%, Fe-0,54%, MgO-2,3,7%, SO3-15,2%, Co-0,23%, Li-0,06%, Ni-0,02%, органические кислоты-1%
литр
2 586,00

798
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 700,0
799
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 900,0
800
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 150,0
801
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
литр
1 650,0
802
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
литр
2 150,0
803
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 750,0
804
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 750,0
805
Минералды Тыңайтқыш МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 800,0
806
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая қышқыл-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 755,0
807
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая қышқыл-1 г/л, Витаминдер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 392,0
808
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
литр
3 767,0
809
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
литр
2 430,0
810
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
литр
2 839,0
811
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-Аминқышқылы 20Фульват-гумат кешені
литр
2 457,0
812
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами Бином "NPK 0:25:35"
P2O5-250, K2O-350, SO3-65, MgO*-35, Zn*-0,25, Mo-0,25, Cu*-0,17, Mn*-0,51, B-0,9, Fe*-0,85, Co*-0,05
литр
2 484,0
813
Минералды Тыңайтқыш с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +Аминқышқылы-3,9 г/л
литр
1 150,0

798
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 700,00
799
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 900,00
800
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 150,00
801
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
литр
1 650,00
802
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
литр
2 150,00
803
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 750,00
804
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 750,00
805
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 800,00
806
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 755,00
807
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 392,00
808
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
литр
3 767,00
809
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
литр
2 430,00
810
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
литр
2 839,00
811
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
литр
2 457,00
812
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 0:25:35"
P2O5-250, K2O-350, SO3-65, MgO*-35, Zn*-0,25, Mo-0,25, Cu*-0,17, Mn*-0,51, B-0,9, Fe*-0,85, Co*-0,05
литр
2 484,00
813
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
литр
1 150,00

923
Нутривант Плюс мақта 4-24-32
нитратты азот (N)4%, Фосфор (P2O5)24%, Калий (K2O)32%, Магний (MgO)2%, Бор (B)1%, Темір (Fe)0,1%, Марганец (Mn)0,05%, Цинк (Zn)0,025%,Мыс(Cu)0,005%, Молибден (Mo)0,005%
килограмм
1 205,0
924
Нутривант Плюс арпа 0-23-42
P2O5-23%, K2O-42%, B-0,1%, Zn-0,5%
килограмм
1 857,0
925
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Чудо-N"
Компонент А: Азотфиксирующий фермент Компонент Б: N-5, Fe-1, Mo-1
литр
3 000,0
926
ОрганоМинералды Тыңайтқыш "Planto Гумат+"
Азот-9, Р2О5-5,2, К2О-3,4
литр
1 250,0
927
ОрганоМинералды Тыңайтқыш "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминқышқылы- 40, бос Аминқышқылы L- 6, органикалық көміртек- 11, Органикалық зат-30
литр
2 550,0
928
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, Органикалық зат - 20%, экстракт теңізбалдыр - 20%
литр
7 660,0
929
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Макрошанс"
1% Cu, 3% Fe, 0,7% Mn, 1,6% Zn, 0,3% B, 0,7% Mg, 1% S, 5% K, 20% Органикалық зат
литр
8 225,0
930
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Полишанс"
18% экстракт теңізбалдыр, 1,4% альгинді қышқыл, 15% Органикалық зат, 9% N, 3% P2O5, 6% K2O, 1,6% Fe, 0,8% Cu, 1,2% Zn, 0,4% Mn
литр
10 390,0
931
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Шанс Универсал"
20% экстракт теңізбалдыр, 10% Zn, 15% N
литр
12 660,0
932
Органо-Минералды Тыңайтқыш "Энергошанс"
20% экстракт теңізбалдыр, 5% Органикалық зат, 1% альгинді қышқыл, 6% N, 2,5% P, 6% K
литр
17 570,0
933
ОрганоМинералды Тыңайтқыш AL KARAL Herb
Калий гуматы-2%, гуминді қышқылдар-36,5%, фульвовые қышқылдар-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
литр
893,0
934
Органо-Минералды Тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые қышқылдар - 750 г/кг
килограмм
13 153,0
935
Органо-Минералды Тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
водоерігішұнтақ (Фульвовые қышқылдар, 750 г/кг + Темір (Fe), 1,35% + Марганец (Mn), 25 г/кг + Магний (Mg), 70 г/кг + Органически связанная сера (SО), 60 г/кг + Цинк (Zn), 25 г/кг +Мыс(Cu), 10 г/кг
килограмм
13 153,0
936
Органо-Минералды Тыңайтқыш HUMIFIELD w.g.
Суда ерігіш гранулы (Аммонийные соли, 80 г/кг +Аммонийные соли гуминовых кислот, 750 г/кг, в том числе N(органикалық), 60 г/кг + Аминқышқылы, 100-120 г/кг + Калий К20, 40-60 г/кг + микроэлементтер, 21 г/кг)
килограмм
10 015,0
937
Органо-Минералды Тыңайтқыш Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, экстракт теңізбалдыр
литр
11 867,0
938
Органо-Минералды Тыңайтқыш Millerstart®

923
Нутривант Плюс Хлопок 4-24-32
Нитратный азот (N)4%, Фосфор (P2O5)24%, Калий (K2O)32%, Магний (MgO)2%, Бор (B)1%, Железо (Fe)0,1%, Марганец (Mn)0,05%, Цинк (Zn)0,025%, Медь (Cu)0,005%, Молибден (Mo)0,005%
килограмм
1 205,00
924
Нутривант Плюс Ячмень 0-23-42
P2O5-23%, K2O-42%, B-0,1%, Zn-0,5%
килограмм
1 857,00
925
Органо-минеральное удобрение "Чудо-N"
Компонент А: Азотфиксирующий фермент Компонент Б: N-5, Fe-1, Mo-1
литр
3 000,00
926
Органоминеральное удобрение "Planto Гумат+"
Азот-9, Р2О5-5,2, К2О-3,4
литр
1 250,00
927
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углерод- 11, органическое вещество-30
литр
2 550,00
928
Органо-минеральное удобрение "Борошанс"
В - 20%, N - 4%, органическое вещество - 20%, экстракт морских водорослей - 20%
литр
7 660,00
929
Органо-минеральное удобрение "Макрошанс"
1% Cu, 3% Fe, 0,7% Mn, 1,6% Zn, 0,3% B, 0,7% Mg, 1% S, 5% K, 20% органическое вещество
литр
8 225,00
930
Органо-минеральное удобрение "Полишанс"
18% экстракт морских водорослей, 1,4% альгиновая кислота, 15% органическое вещество, 9% N, 3% P2O5, 6% K2O, 1,6% Fe, 0,8% Cu, 1,2% Zn, 0,4% Mn
литр
10 390,00
931
Органо-минеральное удобрение "Шанс Универсал"
20% экстракт морских водорослей, 10% Zn, 15% N
литр
12 660,00
932
Органо-минеральное удобрение "Энергошанс"
20% экстракт морских водорослей, 5% органическое вещество, 1% альгиновая кислота, 6% N, 2,5% P, 6% K
литр
17 570,00
933
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2%, гуминовые кислоты-36,5%, фульвовые кислоты-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
литр
893
934
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
килограмм
13 153,00
935
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
водорастворимый порошок (Фульвовые кислоты, 750 г/кг + Железо (Fe), 1,35% + Марганец (Mn), 25 г/кг + Магний (Mg), 70 г/кг + Органически связанная сера (SО), 60 г/кг + Цинк (Zn), 25 г/кг + Медь (Cu), 10 г/кг
килограмм
13 153,00
936
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
водорастворимые гранулы (Аммонийные соли, 80 г/кг +Аммонийные соли гуминовых кислот, 750 г/кг, в том числе N(органический), 60 г/кг + Аминокислоты, 100-120 г/кг + Калий К20, 40-60 г/кг + Микроэлементы, 21 г/кг)
килограмм
10 015,00
937
Органо-минеральное удобрение Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, экстракт морских водорослей
литр
11 867,00
938
Органо-минеральное удобрение Millerstart®

Экстракт теңізбалдыр - 99,5%, Цинк(Zn)-0,5%
литр
15 062,0
939
ОрганоМинералды Тыңайтқыш Бином "Цинк"
Zn-110
литр
1 529,0
940
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Астықты"
Аминқышқылы-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375,0
941
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Жүгері"
Аминқышқылы-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375,0
942
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "майлы"
Аминқышқылы-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
литр
3 375,0
943
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Рост"
Аминқышқылы-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
литр
3 375,0
944
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Қызылша"
Аминқышқылы-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
литр
3 375,0
945
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Старт"
Аминқышқылы-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
литр
3 450,0
946
Органо-Минералды Тыңайтқыш Биостим, маркасы "Әмбебап"
Аминқышқылы-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
литр
3 375,0
947
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Антистресс
гуминді қышқылдар - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 45,1
литр
1 278,0
948
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Блок
гуминді қышқылдар - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 29,0
литр
1 278,0
949
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Бор
гуминді қышқылдар 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органикалық зат - 14,5
литр
1 278,0
950
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Кущение
гуминді қышқылдар - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 9,5.
литр
1 278,0
951
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Премиум
гуминді қышқылдар - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 16,5.
литр
1 278,0
952
Органо-Минералды Тыңайтқыш Минавит маркасы: Минавит Старт
гуминді қышқылдар - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық зат - 9,5.
литр
1 278,0

Экстракт морских водорослей - 99,5%, Цинк(Zn)-0,5%
литр
15 062,00
939
Органоминеральное удобрение Бином "Цинк"
Zn-110
литр
1 529,00
940
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375,00
941
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
литр
3 375,00
942
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
литр
3 375,00
943
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
литр
3 375,00
944
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
литр
3 375,00
945
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
литр
3 450,00
946
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
литр
3 375,00
947
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Антистресс
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2 -15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe -0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 45,1
литр
1 278,00
948
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Блок
гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
литр
1 278,00
949
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
литр
1 278,00
950
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
литр
1 278,00
951
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 16,5.
литр
1 278,00
952
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
литр
1 278,00

N-1, P2O5-3, K2O-3
литр
1 000,0
1108
Тыңайтқыш Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
килограмм
1 500,0
1109
Тыңайтқыш QadamFerti Aminoleaf
бос Аминқышқылы – 30%; жалпы Азот (N) – 6%;суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 1%;суда еритін калий оксиді (К2О) – 1%
литр
9 725,0
1110
Тыңайтқыш QadamFerti Boromax
бос Аминқышқылы – 2%; жалпы Азот (N) – 3,2%;суда еритін бор (В) – 6%
литр
7 845,0
1111
Тыңайтқыш QadamFerti pH Control
жалпы Азот (N) – 3%, в т.ч. амидті азот (NH2) – 3%;суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
литр
8 725,0
1112
Тыңайтқыш QadamFerti Silimax
ВодоерігішОксид Калия (К2О) – 15%;суда ерігішДиоксид Калия (SiO2) – 10%
литр
5 710,0
1113
Тыңайтқыш QadamFerti Start
бос Аминқышқылы – 4%, жалпы Азот (N) – 4%,суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 8%,суда еритін калий оксиді (К2О) – 3%, полисахаридтер – 15%, Темір (Fe) в хелатты үлгісіндегі (EDDHA) – 0,1%, Цинк (Zn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,02%,суда еритін бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
8 140,0
1114
Тыңайтқыш QadamFerti Unileaf
бос Аминқышқылы – 4%, жалпы Азот (N) – 4%,суда ерігішПентоксид Фосфора (P2O5) – 6%,суда еритін калий оксиді (К2О) – 2%, полисахаридтер – 12%, Темір (Fe) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,4%, Марганец (Mn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,2%, Цинк (Zn) в хелатты үлгісіндегі (EDTA) – 0,2%
литр
8 030,0
1115
Тыңайтқыш Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминқышқылы
литр
5 230,0
1116
Тыңайтқыш Raiza
N-4%; бос Аминқышқылы-10,7%
литр
5 355,0
1117
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые қышқылдар - 20%, Аминқышқылы - 4%
литр
3 508,0
1118
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) жалпы - 20%, в т.ч.(N) органикалық - 2%, в т.ч.(N) карбамид - 18%, гуминді қышқылдар(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые қышқылдар - 2%, Аминқышқылы - 6%
литр
1 633,0
1119
Тыңайтқыш Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) жалпы – 8%, в т.ч.(N) органикалық – 2%, в т.ч.(N) карбамид – 6%, Медь(Cu) с агентом – 3,5%, Марганец(Mn) с агентом – 3,5%, Цинк(Zn) с агентом – 4%, Гидроксикарбоновые қышқылдар – 16%, Аминқышқылы – 8%
литр
3 690,0
1120
Тыңайтқыш Reasil Forte Семя Старт
N-6,0%, P2O5-2,5%, K2O-2,5%, Mn-1,2%, Zn-1,2%, B-2,0%, Mo-0,25%, Fe-1,2%, Cu-1,0%, Co-0,1, рН -7,2%, Гидроксикарбоновые и Аминқышқылы-28,0%
литр
3 448,0
1121
Тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) жалпы – 10%, в т.ч.(N) органикалық – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, гуминді қышқылдар(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые қышқылдар – 4%, Аминқышқылы – 4%
литр
5 262,0

N-1, P2O5-3, K2O-3
литр
1 000,00
1108
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
килограмм
1 500,00
1109
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
литр
9 725,00
1110
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
литр
7 845,00
1111
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
литр
8 725,00
1112
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
литр
5 710,00
1113
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 3%, Полисахариды – 15%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
8 140,00
1114
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%, Полисахариды – 12%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%, Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
литр
8 030,00
1115
Удобрение Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
литр
5 230,00
1116
Удобрение Raiza
N-4%; свободные аминокислоты-10,7%
литр
5 355,00
1117
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
литр
3 508,00
1118
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
литр
1 633,00
1119
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) общий – 8%, в т.ч.(N) органический – 2%, в т.ч.(N) мочевинный – 6%, Медь(Cu) с агентом – 3,5%, Марганец(Mn) с агентом – 3,5%, Цинк(Zn) с агентом – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 16%, Аминокислоты – 8%
литр
3 690,00
1120
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N-6,0%, P2O5-2,5%, K2O-2,5%, Mn-1,2%, Zn-1,2%, B-2,0%, Mo-0,25%, Fe-1,2%, Cu-1,0%, Co-0,1, рН -7,2%, Гидроксикарбоновые и аминокислоты-28,0%
литр
3 448,00
1121
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
литр
5 262,00

1122
Тыңайтқыш Reasil micro Amino Zn
Азот(N) жалпы - 15%, в т.ч.(N) органикалық - 2%, в т.ч.(N) карбамид - 1%, в т.ч.(N) нитратты - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые қышқылдар - 18%, Аминқышқылы - 8%
литр
3 448,0
1123
Тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Азот (N) жалпы – 12%, оның ішінде органикалық N – 2%, карбамидтік N – 10%, Магний (MgO) агентпен – 4%, Бор (B) борэтаноламин – 2%, Кобальт (Co) агентпен – 0,1%, Мыс (Cu) агентпен – 0,8%, Темір (Fe) агентпен – 5%, Марганец (Mn) агентпен – 2,5%, Молибден (Mo) агентпен – 0,25%, Цинк (Zn) агентпен – 3%, Гидроксикарбон қышқылдары – 18%, Аминқышқылдары – 8%
литр
4 718,0
1124
Тыңайтқыш Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Органикалық зат (құрғақ затқа шаққанда)* – 75–80%, жалпы гумин экстракты (ОГЭ) органикалық құрғақ затқа шаққанда** – 90–95%, табиғи гумин қышқылдары ОГЭ-ден – 54–56%, гумин қышқылдары (калий тұздары) ОГЭ-ден – 40%, табиғи фульвоқышқылдар ОГЭ-ден – 4–6%, органикалық азот (N) құрғақ затқа шаққанда – 1,5%, фосфор (P₂O₅) құрғақ затқа шаққанда – 1,5%,
литр
968,0
1125
Тыңайтқыш Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
жалпыее Органикалық зат на с.в-80-85%, жалпы гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, гуминді қышқылдар природные от ОГЭ-95-96%, Фульвоқышқылдар природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
килограмм
786,0
1126
Тыңайтқыш Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), Витамины, Осмолиты, Бетаин, Белки, Аминқышқылы
литр
5 230,0
1127
Тыңайтқыш Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
литр
7 758,0
1128
SAMPPI тыңайтқышы
Органикалық қышқылдар: лимон, янтарь, алма, шарап; Қанттар: глюкоза, сахароза; Минералды қоректік заттар: азот 8%, фосфор 3%, калий 3%, магний 2%, кальций 1%, марганец 0,7%, бор 0,1%, темір 0,4%, молибден 0,1%, мыс 0,05%, мырыш 0,05%
литр
3 572,0
1129
Тыңайтқыш Speedfol Boron SL
N-5,1, В-10,9
литр
2 500,0
1130
Тыңайтқыш Speedfol Phosphozinc
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
литр
3 703,0
1131
Тыңайтқыш Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
литр
7 460,0
1132
Тыңайтқыш SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
литр
2 400,0
1133
Тыңайтқыш Sweet (Свит)
CaO-10, MgO-1, B-0,1, Zn-0,01 (EDTA), Моно-, ди-, три-, полисахаридтер
литр
15 975,0
1134
Тыңайтқыш Terra-Sorb complex
бос Аминқышқылы 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
10 235,0
1135
Тыңайтқыш Terra-Sorb foliar
бос Аминқышқылы 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр
10 235,0
1136
Тыңайтқыш Terra-Sorb Granum
N-25,0, Na-10,0
литр
17 550,0
1137
Тыңайтқыш Terra-Sorb® Complex
бос Аминқышқылы 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
10 235,0

1122
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр
3 448,00
1123
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр
4 718,00
1124
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
литр
968
1125
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
килограмм
786
1126
Удобрение Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), Витамины, Осмолиты, Бетаин, Белки, Аминокислоты
литр
5 230,00
1127
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
литр
7 758,00
1128
Удобрение SAMPPI
Органические кислоты: лимонная, янтарная, яблочная, винная; Сахара: глюкоза, сукроза; Минеральные питательные вещества: Азот 8%, Фосфор 3%, Калий 3%, Магнезий 2%, Кальций 1%, Марганец 0,7%, Бор 0,1%, Железо 0,4%, Молибден 0,1%, Медь 0,05%, Цинк 0,05%
литр
3 572,00
1129
Удобрение Speedfol Boron SL
N-5,1, В-10,9
литр
2 500,00
1130
Удобрение Speedfol Phosphozinc
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
литр
3 703,00
1131
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
литр
7 460,00
1132
Удобрение SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
литр
2 400,00
1133
Удобрение Sweet (Свит)
CaO-10, MgO-1, B-0,1, Zn-0,01 (EDTA), Моно-, ди-, три-, полисахариды
литр
15 975,00
1134
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
10 235,00
1135
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
литр
10 235,00
1136
Удобрение Terra-Sorb Granum
N-25,0, Na-10,0
литр
17 550,00
1137
Удобрение Terra-Sorb® Complex
Свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
литр
10 235,00

1280
Кешенді тыңайтқыш Астықты толықтырады
Nжалпы, 9,2-ден кем емес; P2O5, 96-дан кем емес; K2O, 105-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 109,0
1281
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді толықтырады
Nжалпы, 125-тен кем емес; ЅО4, 0,46-дан кем емес; БастапaO, кемінде 200; MgO, кемінде 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
литр
385,0
1282
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді+ толықтырадыМагний
N жалпы., кем дегенде 109; CaO, кем дегенде 160; MgO, кем дегенде 42; B 2,3; органикалық заттар 10
литр
932,0
1283
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы Көкжидек
Жалпы, 3,7-ден кем емес; P2O5, 75-тен кем емес; K2O, 62-ден кем емес; SO4, 16-дан кем емес; MgO, кем емес6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
708,0
1284
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы Кальций
Nжалпы, 125-тен кем емес; ЅО4, 0,46-дан кем емес; БастапaO, кемінде 200; MgO, кемінде 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015;Co 0,005
литр
385,0
1285
Кешенді тыңайтқыш Мақтаның комплемент маркасы РКMg
N жалпы, кем дегенде 19; P₂O₅, кем дегенде 289; K₂O, кем дегенде 259; MgO, кем дегенде 50
литр
2 065,0
1286
Кешенді тыңайтқыш Мақтаның комплемент маркасы
Nжалпы, кемінде 70; P2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; SO4, кемінде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 066,0
1287
КомплеМет маркасылы кешенді тыңайтқыш Қызанақтар
Жалпы емес,не 3,7-ден аз; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 79-дан кем емес; SO4, 23-тен кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
905,0
1288
Кешенді тыңайтқыш Қиярды толықтырады
Nжалпы, 3,2-ден кем емес; P2O5, 91-ден кем емес; K2O, 78-ден кем емес; SO4, 25-тен кем емес; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
литр
932,0
1289
Кешенді тыңайтқыш Қызанақты толықтырады
Жалпы емес,не 3,7-ден аз; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 79-дан кем емес; SO4, 23-тен кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
905,0
1290
Кешенді тыңайтқыш Қылқанды толықтырады
Nжалпы, 3,4-тен кем емес; P2O5, 62-ден кем емес; K2O, 53-тен кем емес; SO4, 6,4-тен кем емес; MgO, 8,3-тен кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
501,0
1291
Кешенді тыңайтқыш Мақтаны толықтырады
Nжалпы, кемінде 70; P2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; SO4, кемінде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 066,0
1292
Микроэлементтері бар комплексті минералды тыңайтқыш (түктас қоспасы), маркасы: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
килограмм
750,0
1293
Кешенді тыңайтқыш органо-минералды BACTOLIKS- maximus

1280
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 109,00
1281
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
литр
385
1282
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
литр
932
1283
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менееь16; MgO, не менееь6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
708
1284
Удобрение комплексное КомплеМет марка Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015;Co 0,005
литр
385
1285
Удобрение комплексное КомплеМет марка РКMg
Nобщ, не менее 19; Р2О5, не менее 289; К2О, не менее 259; MgO, не менее 50
литр
2 065,00
1286
Удобрение комплексное КомплеМет марка Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 066,00
1287
Удобрение комплексное КомплеМет марки Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
905
1288
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
литр
932
1289
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
905
1290
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
501
1291
Удобрение комплексное КомплеМет Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 066,00
1292
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами (тукосмесь) марки: ФЕРТИКА Универсал-2
N-12, P2O5-8, K-14, Mg-2, S-8, B-0,1, Cu-0,1 Fe-0,1, Mn-0,2 Mo-0,01, Zn-0,1
килограмм
750
1293
Удобрение комплексное органо- минеральное BACTOLIKS-maximus

1339
Аммофос минералды тыңайтқышы, маркасы 12:52
N-12, P-52
тонна
120 000,0
1340
Азот-фосфор-калийлі (NPK 15) комплексші минералды тыңайтқыш
N-15, P2O5-15, K2O-15
тонна
120 000,0
1341
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Amino 43
органикалық N, 6,5 % + өсімдік тектес аминқышқылдары, 43%
литр
2 900,0
1342
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Mono B11
бор борэтаноламин түрінде, 11% (150,7 г/л) + N, 68,5 г/л + аминқышқылдары Аа, 13,7 г/л
литр
1 825,0
1343
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Mono Ca 14
N,8% + CaO, 14% + MgO, 2%
литр
1 650,0
1344
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Mono Zn 8
N, 5% + Zn, 8% + SO₃, 10% + аминқышқылдары Аа, 2,5% + органикалық қышқылдар Oa, 8%
литр
1 550,0
1345
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Orange
P₂O₅, 7% + K₂O, 5% + SO₃, 16% + B, 0,5% + Zn, 6% + Cu, 5% + Mo, 0,05% + Fe, 2% + Mn, 4% + аминқышқылдары Аа, 18%
литр
2 250,0
1346
"Wonder Leaf" сериялы комплексші минералды тыңайтқыш, маркасы Wonder Leaf Wonder Micro
N, 4% + MgO, 4% + SO₃, 10% + B, 0,5% + Cu, 0,5% + Zn, 0,5% + Fe, 0,6% + Mn, 0,9% + аминқышқылдары Аа, 5,2% + органикалық қышқылдар Oa, 5%
литр
1 950,0
1347
Минералдық тыңайтқыш "Пекацид"
Фосфаттар (P₂O₅) массалық үлесі ≥59-60%, Калий (K₂O) массалық үлесі ≥19-20%
килограмм
893,0
1348
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Жапырақты 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
750,0
1349
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Жапырақты БАСТАЛУЫ 13.40.13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
750,0
1350
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250,0
1351
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы, маркасы: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
килограмм
750,0
1352
"Нутривант Плюс Масличный" (0-20-33) тыңайтқышы
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
килограмм
2 185,0
1353
Органоминералдық тыңайтқыш "Agro VITA"
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
килограмм
2 000,0
1354
Органоминералдық тыңайтқыш "Hum EXTRA"
Фульв қышқылдары-8%, Аминқышқылдар-3%, K2O-4,7%
килограмм
1 500,0
1355
Органоминералды тыңайтқыш КомплеМет маркасы Эластико

1339
Удобрение минеральное Аммофос марка 12:52
N-12, P-52
тонна
120 000,00
1340
Удобрение минеральное комплексное азотно-фосфорно-калийное (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
тонна
120 000,00
1341
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Amino 43
органический N, 6,5 % + аминокислоты растительного происхождения, 43%
литр
2 900,00
1342
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Mono B11
бор в форме борэтаноламина, 11% (150,7 г/л) + N, 68,5 г/л + аминокислоты Аа, 13,7 г/л
литр
1 825,00
1343
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Mono Ca 14
N,8% + CaO, 14% + MgO, 2%
литр
1 650,00
1344
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Mono Zn 8
N, 5% + Zn, 8% + SO3, 10% + аминокислоты Аа, 2,5% + органические кислоты Oa, 8%
литр
1 550,00
1345
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Orange
P2O5, 7% + K2O, 5% + SO3, 16% + B, 0,5 % + Zn, 6% +Cu, 5 % + Mo, 0,05 % + Fe, 2% + Mn, 4% + аминокислоты Аа, 18%
литр
2 250,00
1346
Удобрение минеральное комплексное серии "Wonder Leaf" марка Wonder Leaf Wonder Micro
N, 4% + MgO, 4% + SO3, 10% + B, 0,5% + Cu, 0,5% + Zn, 0,5% + Fe, 0,6% + Mn, 0,9% + аминокислоты Аа, 5,2% + органические кислоты Оа, 5%
литр
1 950,00
1347
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
килограмм
893
1348
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
750
1349
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
750
1350
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250,00
1351
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
килограмм
750
1352
Удобрение Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
килограмм
2 185,00
1353
Удобрение органо-минеральное Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
килограмм
2 000,00
1354
Удобрение органо-минеральное Hum EXTRA
фульвокислоты-8%, аминокислоты-3%, K2O – 4.7%
килограмм
1 500,00
1355
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико

Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар 300
литр
1 836,0
1356
Тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,0
1357
Тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,0
1358
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,0
1359
Тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,0
1360
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,0
1361
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,0
1362
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
килограмм
1 570,0
1363
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
килограмм
1 570,0
1364
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 570,0
1365
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
килограмм
1 570,0
1366
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
килограмм
1 570,0
1367
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
килограмм
1 570,0
1368
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
килограмм
1 570,0
1369
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
килограмм
1 570,0
1370
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
килограмм
1 570,0
1371
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
килограмм
1 570,0

Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
литр
1 836,00
1356
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,00
1357
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,00
1358
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,00
1359
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
7 360,00
1360
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,00
1361
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,00
1362
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
килограмм
1 570,00
1363
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
килограмм
1 570,00
1364
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 570,00
1365
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
килограмм
1 570,00
1366
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
килограмм
1 570,00
1367
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
килограмм
1 570,00
1368
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
Азот (N)— 18, Фосфор (P2O5) - 18, Калий (К2О)— 18, Cepa (S) — 1,7, Fe - 0,1, Бор (В)— 0,1, Мо— 1,5, Си — 0,4, Zп — 0,4,Мn — 0,4, Mg — 0
килограмм
1 570,00
1369
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
килограмм
1 570,00
1370
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
килограмм
1 570,00
1371
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
килограмм
1 570,00

(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений үлгісіндегі, Құрамы гуминовых кислот по действующему веществу аз емес 55%). Растворимость аз емес 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
килограмм
365,0
1416
тыңайтқыш гуминді. Гумат натрия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений үлгісіндегі, Құрамы гуминовых кислот по действующему веществу аз емес 55%). Растворимость аз емес 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
килограмм
315,0
1417
тыңайтқыш жидкие комплексные (ЖКУ) маркасы 11-37
N-11, P-37
тонна
165 000,0
1418
тыңайтқыш жидкие комплексные (ЖКУ), маркасы: 11-37
N-11%, P-37%
тонна
165 000,0
1419
тыңайтқыш жидкие комплексные (ЖКУ), маркасы: 11-37
N-10, P2О5-37
тонна
165 000,0
1420
Жүгері маркасылы комплементті кешенді тыңайтқыштар
Nжалпы, 2,4-тен кем емес; P2O5, 97-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
1 055,0
1421
КомплеМет маркасылы кешенді тыңайтқыштар: Бұршақ тұқымдастар
Nжалпы, 6,8-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 103-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
2 201,0
1422
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Темір
P2O5, 80-нен кем емес; K2O, 39-дан кем емес; SO4, 51-ден кем емес; Fe 30
литр
861,0
1423
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Темір+Мырыш
P2O5, 73-тен кем емес; K2O, 41-ден кем емес; SO4, 25-тен кем емес; Fe 15; Zn 15
литр
900,0
1424
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Картоп
Nжалпы, 9,8-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 99-дан кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 158,0
1425
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Зығыр
Nжалпы, 3,9-дан кем емес; P2O5, 92-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 132,0
1426
Комплемент маркасылы кешенді тыңайтқыштар: Марганец
Nжалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес;Mn 30
литр
902,0
1427
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Мыс
Nжалпы, 14-тен кем емес; Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 88-ден кем емес; Cu, 30
литр
1 065,0
1428
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Молибден
Nжалпы, 3,8-ден кем емес; Р2О5, 44-тен кем емес; К2О, 58-ден кем емес; Мо 30
литр
1 097,0
1429
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Рапс
Nжалпы, 1,0 кем емес; P2O5, 83 кем емес; K2O, 57 кем емес; SO4, 35 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
литр
917,0

(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
килограмм
365
1416
Удобрения гуминовые. Гумат натрия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
килограмм
315
1417
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, P-37
тонна
165 000,00
1418
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-11%, P-37%
тонна
165 000,00
1419
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-10, P2О5-37
тонна
165 000,00
1420
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
1 055,00
1421
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Бобовые
Nобщ, не менее 6,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее103; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
2 201,00
1422
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо
P2O5, не менее 80; K2O, не менее 39; SО4, не менее 51; Fe 30
литр
861
1423
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
литр
900
1424
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 158,00
1425
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 132,00
1426
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
литр
902
1427
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
литр
1 065,00
1428
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
литр
1 097,00
1429
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
литр
917

1430
Комплемент маркасылы кешенді тыңайтқыштар: Қызылша
Nжалпы, 11-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 106-дан кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 25; Cu 4.0; Zn 6.0; B 7.0; Mo 0.15; Co 0.05
литр
1 102,0
1431
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: СО
Nжалпы, кемінде 5,5; P2O5, кемінде 79; K2O, кемінде 83; SO4, кемінде 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
939,0
1432
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Мырыш
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
литр
632,0
1433
Кешенді органоминералдық тыңайтқыштар "КомплеМет" маркасылы "Старт"
Nжалпы ≥25, P2O5 ≥180, K2O ≥70, SO4 ≥10, MgO ≥0,17, Fe 12,5, Mn 3,5, Cu 4,0, Zn 7,0, B 4,5, Mo 0,15, Co 0,05, белсенді органикалық зат 200
литр
1 109,0
1434
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Актив
Nжалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
2 172,0
1435
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Буд
Жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; БастапaO, кемінде 50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
литр
2 201,0
1436
Органоминералдық кешенді комплемент маркасылы тыңайтқыштар: Жүгері импульсі
Nбарлығы, 20-дан кем емес; Р2О5, 140-тан кем емес; К2О, 90-нан кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
2 298,0
1437
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар комплемент маркасы: Рапс импульсі
Nжалпы, 25-тен кем емес; Р2О5, 120-дан кем емес; К2О, 80-нен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 20; Cu 2.0; Zn 12; B 7.0; Mo 0.15;Co 0.06; белсенді органикалық заттар 200
литр
2 165,0
1438
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Рубин
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 320-дан кем емес; К2О, 95-тен кем емес; CaО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
литр
2 556,0
1439
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасылары: Импульс бақ-бақшасы
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
2 141,0
1440
Лебозол маркасылы тыңайтқыштар: Лебозол – Бор
В-11%
литр
4 125,0
1441
Лебозол маркасылы тыңайтқыштар: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
литр
7 553,0
1442
Лебозол маркасылы тыңайтқыштар: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
литр
11 011,0
1443
Лебозол маркасылы тыңайтқыштар: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675,0
1444

1430
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
1 102,00
1431
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
939
1432
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
литр
632
1433
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1 109,00
1434
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
2 172,00
1435
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
литр
2 201,00
1436
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
2 298,00
1437
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
литр
2 165,00
1438
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
литр
2 556,00
1439
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
2 141,00
1440
Удобрения Лебозол марки: Лебозол – Бор
В-11%
литр
4 125,00
1441
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
литр
7 553,00
1442
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
литр
11 011,00
1443
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675,00
1444