Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2026 жылғы 28 мамырдағы № 17 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабына сәйкес, Мақат ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін аумақтық сайлау комиссиясымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Мақат ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 18 "Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 23654 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақат ауданы әкімінің орынбасары А. Каржауоваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Мамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақат аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________Р. Мақсотов
Мақат ауданы әкімінің
2026 жылғы "28" мамыр
№ 17 шешіміне қосымша
Мақат ауданы аумағындағы сайлау учаскелері "№ 204 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Нәбира Шағырова көшесі, 1А ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Муса Баймұханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8 (71239) 3-12-90.
Шекаралары: Мақат кенті, Е.Аманбердиев көшесінің №1, 1а, 2, 2а, 3-14, 14а, 15-20, 22а, 23-31, 33, 34, 36, 36а, 37- 44, 44а, 45, 47, 49, 50-52, 54-60, 62-66, 69, 69а, 70, 72-74, 76-78, 81- 83, 85-87, 89, 91-93, 95-98, 100-102, 104-118, 119а, 120, 121, 123-127, 129,130, 132-138, 141-143, 146, 148-150, 152, 155,156, 157, 157,158, 161,163, 167-183, 186,187, 189,190,192, 200, 202, 222, 223 үйлері; Б.Төлекбаев көшесінің № 3, 4, 6-12, 21-27, 61, 75, 117, 150, 151, 153, 156, 169, 180, 182-188, 190-192, 194, 196-207, 207а, 208-225, 229-234, 239-241, 243-267, 270-272, 274, 275 үйлері; Ж.Жұмағалиева көшесінің № 5, 7, 10-15, 18, 23, 29, 31, 32, 40, 41, 45, 51, 62, 69-71, 73, 75, 77, 79, 83, 84, 85, 86, 88, 91, 94, 95, 96, 99, 101, 102, 110, 156, 196, 197, 200, 203, 205, 207, 211, 217, 218, 220-223, 225-228, 230-232, 234, 235, 238, 239, 243, 244-251, 254, 256-258, 260, 261, 265-268, 270-273, 273а, 274, 275, 275а, 276-285, 285а, 286-321, 323-333, 340, 341, 351, 352, 355-357, 359-374, 376, 377, 381, 382, 383, 385, 386, 387, 388, 389, 391, 397, 401, 402 үйлері; Н.Шағырова көшесінің №18/1, 18/2 2 қабатты тұрғын үйлері; Бейбітшілік көшесінің №1-8, 11, 13 үйлері; Бастау көшесінің 5-8, 11 үйлері; Самұрық көшесінің (жаңа құрылыстар) № 5, 7, 11, 15, 19, 23, 25, 31 үйлері; Қорған көшесінің (жаңа құрылыстар) №19, 33 үйлері; Шаңырақ көшесінің (жаңа құрылыстар) № 9, 19, 20, 21а, 22; Теміржолшылар көшесінің №4, 67-76 үйлері; Азаттық көшесінің 7, 8, 9, 10 үйлері; Шұғыла көшесінің 15 үйі; Игілік көшесінің 14, 15 үйі; Достық көшесінің 7, 20, 24 үйлері.
"№ 205 сайлау учаскесі"

Об образовании избирательных участков на территории Макатского района
Решение акима Макатского района Атырауской области от 28 мая 2026 года № 17
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Макатского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов на территории Макатского района по согласованию с территориальной избирательной комиссией, образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Макатского района от 21 июля 2021 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории Макатского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23654).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Макатского района Каржауову А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Мамбетов А.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Макатской районной
территориальной избирательной комиссии
_________ Р. Максотов
Приложение к решению акима Макатского района от " 28 " мая 2026 года № 17
Избирательные участки на территории Макатского района "Избирательный участок № 204"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Набира Шагыровой, здание 1а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мусы Баймуханова" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области". Тел: 8 (71239) 3-12-90
Границы: поселок Макат, дома улицы Е.Аманбердиева №1, 1а, 2, 2а, 3-14, 14а, 15-20, 22а, 23-31, 33, 34, 36, 36а, 37- 44, 44а, 45, 47, 49, 50-52, 54-60, 62-66, 69, 69а, 70, 72-74, 76-78, 81-83, 85-87, 89, 91-93, 95-98, 100-102, 104-118, 119а, 120, 121, 123-127, 129, 130, 132-138, 141-143, 146, 148-150, 152, 155,156, 157,158, 161,163, 167-183, 186, 187, 189, 190, 192, 200, 202, 222, 223; Дома улицы Б.Тулекбаева № 3, 4, 6-12, 21-27, 61, 75, 117, 150, 151, 153, 156, 169, 180, 182-188, 190-192, 194, 196-207, 207а, 208-225, 229-234, 239-241, 243-267, 270-272, 274, 275; Дома улицы Ж.Жумагалиева № 5, 7, 10-15, 18, 23, 29, 31, 32, 40, 41, 45, 51, 62, 69-71, 73, 75, 77, 79, 83, 84, 85, 86, 88, 91, 94, 95, 96, 99, 101, 102, 110, 156, 196, 197, 200, 203, 205, 207, 211, 217, 218, 220-223, 225-228, 230-232, 234,235, 238, 239, 243, 244-251, 254, 256-258, 260, 261, 265-268, 270-273, 273а, 274, 275, 275а, 276-285, 285а, 286-321, 323-333, 340, 341, 351, 352, 355-357, 359-374, 376, 377, 381, 382, 383, 385, 386, 387, 388, 389, 391, 397, 401, 402; 2-этажные жилые дома улицы Н.Шагыровой №18/1, 18/2; Дома улицы Бейбитшилик № 1-8, 11, 13; Дома улицы Бастау № 5-8, 11; Дома улицы Самурык (новостройка) № 5, 7, 11, 15, 19, 23, 25, 31; Улицы Қорған (новостройка) № 19, 33; Дома улицы Шанырак (новостройка) № 9, 19, 20, 21а, 22; Дома улицы Темиржолшылар № 4, 67-76; Дома улицы Азаттык 7, 8, 9, 10; Дома улицы Шугыла 15; Дома улицы Игилик 14, 15; Дома улицы Достык 7, 20, 24.
"Избирательный участок № 205"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, "Алаш" шағын ауданы, 23 ғимарат, "Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мақат аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Тел: 8(71239)3-08-50
Шекаралары: Мақат кенті, Н.Шағырова көшесінің №1, 1а, 2-8, 10, 10/1, 12, 17, 22, 23 үйлері; С.Сәбетов көшесінің үйлері №39, 42, 42а, 44, 46-48, 50, 51, 53-59, 61-67, 77, 121, 131, 132, 135/1, 135/3, 135/4, 135/5, 135/6, 151 үйлері; Е.Тауманов көшесінің № 20, 69, 72, 74-76, 91, 93, 128 үйлері; Телішевтер көшесінің №1-3, 5, 10, 11, 16б, 25, 36, 36а, 37, 62, 73, 75, 77-80, 80а, 81-90, 92-94, 94а, 96, 96а, 97-109, 111, 111а, 112, 112а, 113-115, 120, 127, 130, 131-138, 140, 160, 162, 163, 165 үйлері; Парасат бөлімшесінің №1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12-17, 18/3, 18/4, 18/5, 19-21, 21а, 22-24, 24а, 25, 25а, 26-30, 32-46, 48-52, 55, 58, 60, 63, 65, 68-71, 73-75, 80, 81, 108, 109, 113-122, 124-129, 133-134, 136, 140-142, 144, 148-153, 156, 161, 167, 168 үйлері.
"№ 206 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, "Алаш" шағын ауданы, 13А үй, "Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мақат аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239) 3-20-63.
Шекаралары: Мақат кенті, С.Мұқашев көшесінің 4 қабатты №80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2 тұрғын үйлері; 2 қабатты 18/6 тұрғын үй, 2-қабатты 16 пәтерлік №1-4, 6, 7, 8/1 үйлері және 2 қабатты жаңа үйлер 12/1, 12/2; 5 қабатты үйлер 35 және № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 6а, 7а, 9-11, 13-15, 17, 18/6, 19-23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26-32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34а, 35-40, 42-51, 55-59, 62, 64, 66, 70, 75, 78, 79, 80/1, 80/2, 80/3, 80/5, 80/7, 80/8, 83, 84, 88, 105, 106, 120 үйлері; "Алаш" шағын ауданы № 1-4, 6-13, 13а, 14-16, 18, 20, 21-23, 27, 28, 30, 32-35, 86, 94, 96, 97, 100, 101, 103-107, 123 үйлері; 3 қабатты 68 пәтерлі А.Жұмашев көшесінің жаңа үйлері; Қ.Сәтпаев көшесінің 2-қабатты 16 пәтерлі 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, №2, 2а, 3а, 4, 8/1,14-18 үйлері.
"№ 207 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Сүйеу Әлиев көшесі, 1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Х.Санбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел:8(71239) 3-02-54
Шекаралары: С.Әлиев көшесінің 4 қабатты №80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1 үйлері; 2 қабатты 18/1, 18/2 үйлері; Болашақ шағын ауданының №1-6 үйлері; 16 пәтерлік КПД-5 үйі; бір қабатты № 1-5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 15-17, 17а, 18, 18а, 19, 20-23, 25, 26, 29, 31-33, 36-38, 40, 42, 45-48, 60, 65, 76, 77, 79, 89, 94, 102, 103 тұрғын үйлер; А.Жұмашева көшесінің бір қабатты № 1-5, 5а, 6-8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 26, 27, 30, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 42, 43, 45-52, 71, 74, 76-78, 81 тұрғын үйлері; "Егемен" бөлімшесінің № 2-5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8-13, 15-17, 21, 22, 25, 27, 30-32, 35, 36, 40-44, 44а, 45-63, 63а, 64-68, 68а, 69-83, 85-88, 92, 93, 98, 101, 114, 120, 125, 127, 128 тұрғын үйлер.
"№ 208 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Сәтқұл Бекжанов көшесі, 82 үй, "Үміт" жатақханасының ғимараты.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, Микрорайон "Алаш", здание 23, здание коммунального государственного казенного предприятия "Макатский районный Дом культуры отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Макатского района". Тел: 8 (71239) 3-08-50.
Границы: поселок Макат, дома улицы Н.Шагыровой №1, 1а, 2-8, 10, 10/1, 12, 17, 22, 23; Дома улицы С.Сабетова № 39, 42, 42а, 44, 46-48, 50, 51, 53-59, 61-67, 77, 121, 131, 132, 135/1, 135/3, 135/4, 135/5, 135/6, 151; Дома улицы Е.Тауманова № 20, 69, 72, 74-76, 91, 93, 128; Дома улицы Телешевых № 1-3, 5, 10, 11, 16б, 25, 36, 36а, 37, 62, 73, 75, 77-80, 80а, 81-90, 92-94, 94а, 96, 96а, 97-109, 111, 111а, 112, 112а, 113-115, 120, 127, 130, 131-138, 140, 160, 162, 163, 165; Дома отделения "Парасат" № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7-11, 11а, 12-17, 18/3, 18/4, 18/5, 19-21, 21а, 22-24, 24а, 25, 25а, 26-30, 32-46, 48-52, 55, 58, 60, 63, 65, 68-71, 73-75, 80, 81, 108, 109, 113-122, 124-129, 133-134, 136, 140-142, 144, 148-153, 156, 161, 167, 168.
"Избирательный участок № 206"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, Микрорайон "Алаш" дом 13а, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Макатского района" Управления физической культуры и спорта Атырауской области". Тел: 8 (71239) 3-20-63
Границы: поселок Макат, 4-этажные жилые дома улицы С.Мукашева №80/1, 80/2, 80/5, 80/7, 80/8, 32/1, 32/2; 2 этажный жилые дом № 18/6; 2-этажный 16 квартирные дома №1-4, 6, 7, 8/1 и 2-этажные новые дома 12/1, 12/2; 5 этажные дома 35 и № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 6а, 7а, 9-11, 13-15, 17, 18/6, 19-23, 23а, 24, 24а , 25, 25а, 26-32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34а, 35-40, 42-51, 55-59, 62, 64, 66, 70, 75, 78, 79, 80/1, 80/2, 80/3, 80/5, 80/7, 80/8, 83, 84, 88, 105, 106, 120; Дома микрорайон "Алаш" № 1-4, 6-13, 13а, 14-16, 18, 20, 21-23, 27, 28, 30, 32-35, 86, 94, 96, 97, 100, 101, 103-107, 123; 2-этажные 16 квартирные дома улицы К.Сатпаева 100/1, 100/2, 100/3, 100/4; 3 этажный 68 квартирный новый дом улицы А.Жумашевой; Дома улицы К.Сатпаева 2 этажный 16 квартирный №100/1, 100/2, 100/3, 100/4, №2, 2а, 3а, 4,8/1, 14-18.
"Избирательный участок № 207"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Суйеу Алиева, дом 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Х.Санбаева" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области. Тел: 8 (71239) 3-02-54
Границы: 4 этажные дома улицы С.Алиева №80/3, 80/4, 80/6, 90/1, 89/1; 2 этажные 18 квартирные дома 18/1, 18/2; Дома микрорайона "Болашак" №1-6; 16 квартирный дом КПД-5; одноэтажные жилые дома № 1-5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 15-17, 17а, 18, 18а, 19, 20-23, 25, 26, 29, 31-33, 36-38, 40, 42, 45-48, 60, 65, 76, 77, 79, 89, 94, 102, 103; одноэтажные жилые дома улицы А.Жумашева № 1-5, 5а, 6-8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 26, 27, 30, 33-35, 38, 39, 40, 42, 43, 45-52, 71, 74, 76-78, 81; Жилые дома отделения "Егемен" № 2-5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8-13, 15-17, 21, 22, 25, 27, 30-32, 35, 36, 40-44, 44а, 45-63, 63а, 64-68, 68а, 69-83, 85-88, 92, 93, 98, 101, 114, 120, 125, 127, 128.
"Избирательный участок № 208"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Саткул Бекжанова, дом №82, здание общежития "Умит".

Шекаралары: Мұнайшы газеті көшесінің № 2а, 1, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 2-10, 3, 8, 9, 10, 16, 17, 20, 22, 27, 29, 30, 32, 34а, 35- 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63, 63-1, 63-2, 64, 66-70, 72, 72-2, 72а, 73, 74, 75-1, 75-2, 76-1, 76-2, 76а, 77, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 79, 80-1, 80-2, 81, 82-1, 82-2, 83-1, 83а, 84, 83, 84, 85-1,85-2, 85а, 86, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 91-1, 92, 92а, 92-1, 92-2, 93-1, 93-2, 93-98, 100, 102, 103, 106, 108, 112, 115-118, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 128а, 129, 131, 132, 134, 135-137, 139-142, 142а, 143,144, 146, 152,154, 164, 200, 238, 400; үйлері; 2 қабатты №12/1, 12/2, 12/3 үйлері; 3 қабатты 18/1, 18/2 үйлері; "Бостандық" бөлімшесінің № 1, 1а, 2, 2-1, 2-10, 3, 4, 4-4, 6, 7, 8, 10-16, 18-21, 21а, 22-24, 24а, 25-29, 29а, 30, 30а, 31-33, 33а, 34, 34а, 35-38, 40, 42-46, 46а, 49, 50, 50б, 51-55, 55а, 56, 57, 57-1, 57-2, 58, 59-1, 59-2, 60-1, 61, 61-1, 61-2, 62, 62-1, 62-2, 64-1, 64-2, 64, 64а, 65а, 66-71, 71-1, 71-2, 73, 74, 76, 79, 80, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 105а, 107, 109-114, 123, 123-1, 123-2, 125, 127, 128, 130-134, 142, 150, 162, 200-204, 210, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 223, 224, 225, 229, 235, 288, 293, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 үйлері; Сарыарқа көшесінің №1, 18, 19, 20 үйлері; "Ынтымақ" көшесінің № 1-19, 21-27 үйлері.
"№ 209 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Бәйге төбе ауылдық округі, Бәйге төбе ауылы, Бәйге төбе шағын ауданы, 207 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Бәйгетөбе мектеп –
бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71239)3-22-36.
Шекаралары: Бәйгетөбе ауылының №1, 1/3, 1/4, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6-10, 12-21, 23-32, 34, 38 ,39, 41, 42а, 43, 45- 61, 63-65, 67-69, 74-78, 79, 80, 81, 83-85, 85/1, 87, 92, 93, 95-100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-141, 141а, 142, 142а, 143-146,146а, 147-150, 150а, 151-156, 156а, 157-168, 170-185, 187, 196, 197, 198, 199,200-202, 204, 205, 208, 209, 211 үйлері; "Мұнай айдаушылар" шағын ауданының №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/3, 3/4, 3/5, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 20, 21, 22, 2а, 25, 30, 32 үйлері; №402-бекеті 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1,8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2,13/1, 13/2, 14/1, 14/2,15, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 53, 54, 65 үйлері; №472-бекеті №1, 2, 3 үйлері; №414-бекеті № 1,2,3 үйлері; Ескене ауылы №1,1а, 2, 3-5, 7- 9, 9а,10,11, 12-17, 19-26, 26а, 27-30, 30-а, 31-34, 34/1, 34/2, 35-38, 39, 40-42, 44-47, 49, 53, 57, 175, 203 үйлері; №469-бекеті №2,2/1,2/2, 4-6, 7, 8, 9, 52, 54 үйлері; №377-бекеті №1,4-9 үйлері; №441-бекеті №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 7, 7а, 9, 9а, 11 үйлері.
"№ 210 сайлау учаскесі"

Границы: Дома улицы газет Мунайшы № 2а, 1, 2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 2-10, 3, 8, 9, 10, 16, 17, 20, 22, 27, 29, 30, 32, 34а, 35- 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61,62, 63, 63-1, 63-2, 64, 66-70, 72, 72-2, 72а, 73, 74, 75-1, 75-2, 76-1, 76-2, 76а, 77, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 79, 80-1, 80-2, 81, 82-1, 82-2, 83-1, 83а, 84, 83, 84, 85-1,85-2, 85а, 86, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 90-1, 90-2, 91, 91-1, 92, 92а, 92-1, 92-2, 93-1, 93-2, 93-98, 100, 102, 103, 106, 108, 112, 115-118, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 128а, 129, 131, 132, 134, 135-137, 139-142, 142а, 143,144, 146, 152,154, 164, 200, 238, 400; 2 этажные дома №12/1, 12/2, 12/3, 3 этажные дома 18/1, 18/2; Дома отделения "Бостандык" № 1, 1а, 2, 2-1, 2-10, 3, 4, 4-4, 6, 7, 8, 10-16, 18-21, 21а, 22-24, 24а, 25-29, 29а, 30, 30а, 31-33, 33а, 34, 34а, 35-38, 40, 42-46, 46а, 49, 50, 50б, 51-55, 55а, 56, 57, 57-1, 57-2, 58, 59-1, 59-2, 60-1, 61, 61-1, 61-2, 62, 62-1, 62-2, 64-1, 64-2, 64, 64а, 65а, 66-71, 71-1, 71-2, 73, 74, 76, 79, 80, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 105а, 107, 109-114, 123, 123-1, 123-2, 125, 127, 128, 130-134, 142, 150, 162, 200-204, 210, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 223, 224, 225, 229, 235, 288, 293, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341; Дома улицы Сарыарка № 1, 18, 19, 20; Дома улицы Ынтымак № 1-19, 21-27.
"Избирательный участок № 209"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, Байгетобе сельский округ, село Байгетобе, Микрорайон Байге тобе, здание 207, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа - ясли сад Байгетобе" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71239) 3-22-36
Границы: дома села Байгетобе №1/3, 1/4, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6-10, 12-21, 23-32, 34, 38, 39, 41, 42а, 43 , 45-61, 63-65, 67-69, 74-78, 80, 81, 83-85, 85/1, 87, 92, 93, 95-100, 100а, 101, 102, 102а, 103, 104, 107, 111, 113, 114а, 115-141, 141а, 142, 142а, 143-146,146а, 147-150, 150а, 151-156, 156а, 157-168, 170-185, 196, 197, 199, 200-202, 204, 205, 208, 209, 211; Дома микрорайона "Нефтепровод" №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5-6, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1-2, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 17/3, 18-23, 25, 30, 32; Дома разъезда №402 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1,7/2, 8/1,8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2,13/1, 13/2, 14/1, 14/2 ,15, 16, 40, 41, 44-50, 50/1, 50/2, 52/1, 51/1, 52/2, 53, 54, 65; Дома разъезда №472 №1, 2, 3. Дома разъезда №414 № 1, 2, 3; Дома села Ескене №1,1а, 2, 3-5, 7- 9, 9а,10,11, 12-17, 19-26, 26а, 27-30, 30-а, 31-34, 34/1, 34/2, 35-38, 39, 40-42, 44-47, 49, 53, 57, 175, 203; Дома разъезда №469 №2, 2/1, 2/2, 4-6, 8, 9, 52, 54; Дома разъезда №377 №1,4-9; Дома разъезда №441 №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 7, 7а, 9, 9а, 11.
"Избирательный участок № 210"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Хансұлтан Аухатов көшесі, 85 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Ораз Сарғұнанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел: 8(71235) 2-41-23
Шекаралары: "Мұнайшылар" шағын ауданының Рамазан Төлешқалиев көшесінің №1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 26, 27, 29, 29А, 30, 31, 32А, 33, 33А, 34, 34а, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 56А, 57, 60, 63, 64, 65, 66, 68, 77, 83, 83А, 84, 84А, А корпус 84, 85, 86, 86А, 87А, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 103, 105, 108, 109, 110, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 127, 127А, 129, 131, 135, 135А, 136, 138А, 139, 140, 143, 144, 145, 152, 153, 155, 176, 181, 185, 186, 208, 209, 215, 218, 221, 240, 249, 251, 252, 254, 255, 257, 259, 260, 265 үйлері; Х.Аухатов көшесінің №1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9; 10,11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 45А, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 55, 57, 58, 59,61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 77, 79, 85, 102, 119, 120, 128, 128А, 130, 133, 134, 135Б, 138, 142, 145, 146, 147, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 169, 170, 205, 207, 214, 234, 235 үйлері; Қ.Сағытжанов көшесінің №1, 32, 43, 45, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 67, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 100, 101, 102, 117, 126, 132, 141, 150, 182, 183, 184, 185, 209, 210 үйлері; Т.Текеев көшесінің №1, 2, 14, 15, 35, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 98А, 99, 100, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 124, 125, 127, 130, 142, 145, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 163, 168, 169, 180, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193А, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 198А, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 208, 210, 211, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 227, 229, 230, 231, 236, 239, 240, 241, 244, 245, 246, 249, 266, 270, 271 үйлері; Оспан Шаримов көшесінің №1, 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 21, 25, 25А, 27, 30, 31, 35 36, 37, 54, 62, 64, 66, 81, 84, 106, 109, 118, 120, 122, 123, 125, 129, 130, 131, 135, 141, 142, 143, 144, 212, 214, 221, 222, 226, 228, 237, 238, 241, 242, 243, 248, 276, 279, 280, 284 үйлері.
"№ 211 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Жұмағали Мұхтанов көшесі, 11 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел: 8(71235) 2-42-18.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Хансултан Аухатова, здание 85, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ораза Саргунанова" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71235) 2-41-23
Границы: дома микрорайона "Мунайшылар" улицы Рамазана Тулешкалиева №1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 10, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 26, 27, 29, 29А, 30, 31, 32А, 33, 33А, 34, 34а, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 56А, 57, 60, 63, 64, 65, 66, 68, 77, 83, 83А, 84, 84А, А корпус 84, 85, 86, 86А, 87А, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 103, 105, 108, 109, 110, 117, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 127, 127А, 129, 131, 135, 135А, 136, 138А, 139, 140, 143, 144, 145, 152, 153, 155, 176, 181, 185, 186, 208, 209, 215, 218, 221, 240, 249, 251, 252, 254, 255, 257, 259, 260, 265; Дома улицы Х.Аухатова №1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9; 10,11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 44, 45А, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 55, 57, 58, 59,61, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 77, 79, 85, 102, 119, 120, 128, 128А, 130, 133, 134, 135Б, 138, 142, 145, 146, 147, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 169, 170, 205, 207, 214, 234, 235; Дома улицы К.Сагытжанова №1, 32, 43, 45, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 67, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 100, 101, 102, 117, 126, 132, 141, 150, 182, 183, 184, 185, 209, 210; Дома улицы Т.Текеева №1, 2, 14, 15, 35, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 98А, 99, 100, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 124, 125, 127, 130, 142, 145, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 160, 163, 168, 169, 180, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193А, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 198А, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 208, 210, 211, 213, 214, 219, 220, 221, 222, 227, 229, 230, 231, 236, 239, 240, 241, 244, 245, 246, 249, 266, 270, 271; Дома улицы Оспана Шаримова №1, 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 18, 21, 25, 25А, 27, 30, 31, 35 36, 37, 54, 62, 64, 66, 81, 84, 106, 109, 118, 120, 122, 123, 125, 129, 130, 131, 135, 141, 142, 143, 144, 212, 214, 221, 222, 226, 228, 237, 238, 241, 242, 243, 248, 276, 279, 280, 284.
"Избирательный участок № 211"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Жумагали Мухтанова, строение 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая Кунанбаева" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71235) 2-42-18.

Шекаралары: А. Нұрсейтов көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, ,7 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 40, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 89, 90, 92, 93, 101, 109, 138, 168, 179, 231, 232, 246 үйлері; Ш.Исанов көшесінің №2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 21, 22, 23, 31, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 60, 62, 65, 66, 67, 70, 74, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 88, 896 90, 91,6 91А6 92, 94, 95, 96, 97, 105, 109, 109А6 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 125, 128, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 138А, 139, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 163, 164, 165, 166, 168, 172, 173, 173А, 174, 175, 175А, 175/1, 177, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 200, 201, 213, 214, 218, 222, 223, 224, 225, 226, 228 үйлері; "Ынтымақ" шағын ауданының №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 19, 21, 22, 27, 30, 31, 35, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 58, 63, 65, 74, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 130, 131, 145, 149, 150, 151, 152, 156, 161 үйлері; "Бірлік" шағын ауданының №1-39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 60, 61, 91, 92, 93, 96, 99, 110, т125, 213, 218, 219, 225, 226, 227 үйлері; Ж.Мұқтанов көшесінің №1-12, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 36, 37, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 66, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 103, 104, 104А, 105, 110, 111, 112, 115, 122, 133, 136, 137, 139, 140, 146, 147, 148, 149, 167, 170, 171, 172, 175, 176, 187, 200, 204, 206, 209, 211, 212, 213, 216, 220, 221, 222, 223 224, 225, 233, 238 үйлері.
"№ 212 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Ғалия Сүлейменова көшесі, 39 үй, "Мақат аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Доссор мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Тел: 8(71235) 2-23-80.
Шекаралары: С.Бигалиев көшесінің №11, 57, 58, 59, 60, 61, 65, 67А 68, 69, 71, 92, 93, 96, 97, 166 үйлері; Ж. Ботабайұлы көшесінің №6, 7, 8, 9, 13, 24, 145, 148, 175, 178, 203, 205, 206 үйлері; Б.Даулетбаев көшесінің №4, 8, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23А, 24, 29А, 30, 31, 36, 40А, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 73, 76, 89, 98, 100, 130, 138 171 үйлері; Б. Аймағамбетов көшесінің №4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 25, 26, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 45,51, 52, 53, 54, 55, 56, 65А, 66, 104, 105, 106, 106А, 107, 121, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161,161А, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 180, 201, 216, 219, 222, 226, 227, 229, 233, 241, 246, 250, 255, 261, 263, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281 үйлері; С.Телемгенов көшесінің №3, 3А, 6, 10, 11, 12, 21, 22, 23, 24,2 5, 27, 29, 32, 34, 35, 36А, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 49, 51,52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63А, 64, 65 ,67, 70, 74, 75, 81, 83, 85, 86, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 127, 164, 165,166, 168, 169, 169А, 216, 217, 265 үйлері; Қ.Құдабаев көшесінің №15, 16, 17, 18, 19, 20 ,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 41, 42, 43, 44, 91, 94, 131, 132, 144, 146, 157, 192, 198, 260, 268 үйлері; Құбай Сейтов көшесінің №7, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 40, 41, 42, 45, 62, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 80, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 95, 96, 98, 128, 129, 135, 138, 140, 145, 150, 162, 163,170, 173, 174, 176, 264, 268 үйлері; Кадирбай Кериков көшесінің №12, 12б, 14, 27, 28, 29, 30, 33, 46, 47, 48, 49, 50, 95, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 116, 118, 137, 197, 215, 223, 225, 239 үйлері.
"№ 213 сайлау учаскесі"

Границы: Дома улицы А. Нурсейтова №1, 2, 3, 4, 5, 6, ,7 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 40, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 89, 90, 92, 93, 101, 109, 138, 168, 179, 231, 232, 246; Микрорайона "Завод" улицы Ш.Исанова №2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 21, 22, 23, 31, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 60, 62, 65, 66, 67, 70, 74, 75, 75А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 88, 896 90, 91,6 91А6 92, 94, 95, 96, 97, 105, 109, 109А6 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 123, 125, 128, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 138А, 139, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 163, 164, 165, 166, 168, 172, 173, 173А, 174, 175, 175А, 175/1, 177, 180, 181, 182, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 200, 201, 213, 214, 218, 222, 223, 224, 225, 226, 228; Микрорайон "Ынтымак" №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 19, 21, 22, 27, 30, 31, 35, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 58, 63, 65, 74, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 130, 131, 145, 149, 150, 151, 152, 156, 161; Микрорайон "Бирлик" №1-39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 60, 61, 91, 92, 93, 96, 99, 110, т125, 213, 218, 219, 225, 226, 227; Дома улицы Ж.Мухтанова №1-12, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 36, 37, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 66, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 103, 104, 104А, 105, 110, 111, 112, 115, 122, 133, 136, 137, 139, 140, 146, 147, 148, 149, 167, 170, 171, 172, 175, 176, 187, 200, 204, 206, 209, 211, 212, 213, 216, 220, 221, 222, 223 224, 225, 233, 238.
"Избирательный участок № 212"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Сулейменова Галия, дом 39, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Доссор отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Макатского района". Тел: 8(71235) 2-23-80
Границы: Дома улицы С.Бигалиева №11, 57, 58, 59, 60, 61, 65, 67А 68, 69, 71, 92, 93, 96, 97, 166; Дома улицы Ж. Ботабайулы №6, 7, 8, 9, 13, 24, 145, 148, 175, 178, 203, 205, 206; Дома улицы Б.Даулетбаева №4, 8, 13, 14, 15, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23А, 24, 29А, 30, 31, 36, 40А, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 73, 76, 89, 98, 100, 130, 138 171; Дома улицы Б. Аймагамбетова №4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 25, 26, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 45,51, 52, 53, 54, 55, 56, 65А, 66, 104, 105, 106, 106А, 107, 121, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 133, 135, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161,161А, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 180, 201, 216, 219, 222, 226, 227, 229, 233, 241, 246, 250, 255, 261, 263, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281; Дома улицы С.Телемгенова №3, 3А, 6, 10, 11, 12, 21, 22, 23, 24,2 5, 27, 29, 32, 34, 35, 36А, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63А, 64, 65, 67, 70, 74, 75, 81, 83, 85, 86, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 127, 164, 165, 166, 168, 169, 169А, 216, 217, 265; Дома улицы К.Қудабаева №15, 16, 17, 18, 19, 20 ,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 41, 42, 43, 44, 91, 94, 131, 132, 144, 146, 157, 192, 198, 260, 268; Дома улицы Кадирбай Керикова №12, 12б, 14, 27, 28, 29, 30, 33, 46, 47, 48, 49, 50, 95, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 116, 118, 137, 197, 215, 223, 225, 239; Дома улицы К.Сейтова №7, 9, 10, 14, 16, 18, 20, 40, 41, 42, 45, 62, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 80, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 95, 96, 98, 128, 129, 135, 138, 140, 145, 150, 162, 163, 170, 173, 174, 176, 264, 268.
"Избирательный участок № 213"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Кадым Жандауов көшесі, №5 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Мақат мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Тел: 8(71235) 2-15-09.
Шекаралары: Әмірбай Оразов көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 4 үйлері; Әмірхан Мантаев көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 45, 50, 64, 65, 70, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 97, 107, 108, 110, 129, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 179, 180, 193, 194, 195, 196, 204, 234, 253, 254, 256 үйлері; Ғарифолла Құрманғалиев көшесінің №6, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 34, 48, 59, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 84, 86, 87, 89, 98а, 90, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 110 үйлері; Қайыргали Жылқышиев көшесінің №1, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 38, 58, 61, 61а, 66, 67, 69, 72, 76, 77, 80, 82, 85, 85а, 92, 94, 96, 100, 151, 152, 153, 154, 170 үйлері; Рзағали Китаров көшесінің №1, 2, 3, 38, 50, 51, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63,64, 64а, 65, 66, 67, 71, 88, 94, 95 үйлері; Шали Еркешов көшесінің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 61а ,62, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 85, 111, 11а, 112, 114, 115, 119, 124, 209, 218, 218а, 220, 267, 271, 273, 275, 276, 277, 279, 209 үйлері; Бауыржан Момышұлы көшесінің №18, 25,27, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 50, 52, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 68, 69, 74, 82, 97, 98, 99, 103 үйлері; Мұстафа Шоқай көшесінің №11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 87, 100, 101, 254, 265, 274 үйлері; Кұрмангазы Сагырбаев көшесінің №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 13, 44 үйлері; Қадым Жандауов көшесінің №1, 3, 4, 5, 7, 8, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 49, 50, 53, 54, 60, 62, 62А, 63, 65, 66, 66А, 67А, 68, 70, 73, 75, 78, 78А, 79, 80, 81, 91, 95, 110, 149, 150; №1 көше: 1, 2, 4, 15, 32, 33 үйлері; №2 көше: 3, 5, 10,12 үйлері; №3 көше: 17, 22, 33, 34, 60, 62, 65, 66, 17, 21, 33 үйлері; №4 көше: 1, 6, 12, 16, 20, 22, 24, 28,33А үйлері; №6 көше: 5, 30, 31, 13, 14, 16 үйлері; №44 көше: 1, 3, 8, 10, 21, 35 үйлері; №45 көше: 3. №46 көше: 9, 10 үйлері; №47 көше: 16, 18 үйлері; №51 көше: 20; №52 көше: 2, 4, 13, 25 үйлері; Бұқар жырау көшесі №8, 18, 99 үйлері; Төле би көшесі №14, 45, 48, 64 үйлері.
"№ 214 сайлау учаскесі"

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Кадым Жандауова, дом №5, здание коммунального государственного казенного предприятия "Макатский технологический колледж нефти и газа" Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71235)2-15-09.
Границы: Дома улицы Амирбай Оразова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 4; Дома улицы Амирхан Мантаева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 45, 50, 64, 65, 70, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 97, 107, 108, 110, 129, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 179, 180, 193, 194, 195, 196, 204, 234, 253, 254, 256; Дома улицы Гарифолла Курмангалиева №6, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 34, 48, 59, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 84, 86, 87, 89, 98а, 90, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 110; Дома улицы Кайыргали Жылкышиева №1, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 38, 58, 61, 61а, 66, 67, 69, 72, 76, 77, 80, 82, 85, 85а, 92, 94, 96, 100, 151, 152, 153, 154, 170; Дома улицы Рзагали Китарова №1, 2, 3, 38, 50, 51, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 71, 88, 94, 95; Дома улицы Шали Еркешова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 61а ,62, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 85, 111, 11а, 112, 114, 115, 119, 124, 209, 218, 218а, 220, 267, 271, 273, 275, 276, 277, 279, 209; Дома улицы Бауыржан Момышулы №18, 25, 27, 38, 40, 43, 46, 47, 48, 50, 52, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 68, 69, 74, 82, 97, 98, 99, 103; Дома улицы Мустафа Шокай №11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 87, 100, 101, 254, 265, 274; Дома улицы Курмангазы Сагырбаева №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 13, 44; Дома улицы Кадым Жандауова №1, 3, 4, 5, 7, 8, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 27, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 44, 49, 50, 53, 54, 60, 62, 62А, 63, 65, 66, 66А, 67А, 68, 70, 73, 75, 78, 78А, 79, 80, 81, 91, 95, 110, 149, 150; Дома улицы №1: №1, 2, 4, 15, 32, 33; Дома улицы №2: №3, 5, 10,12; Дома улицы №3:№17, 22, 33, 34, 60, 62, 65, 66, 17, 21, 33; Дома улицы №4: №1, 6, 12, 16, 20, 22, 24, 28,33А; Дома улицы №6: №5, 30, 31, 13, 14, 16; Дома улицы №44: №1, 3, 8, 10, 21, 35; Дома улицы №45: №3; Дома улицы №46: №9, 10; Дома улицы №47: №16, 18; Дома улицы №51: №20; Дома улицы №52: №2, 4, 13, 25; Дома улицы Букар Жырау: 8, 18, 99; Дома улицы Толе би: 14, 45, 48, 64.
"Избирательный участок № 214"

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Хәкім Исаков көшесі, 2 ғимарат, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Бержан Қанатбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел: 8(71235) 2-10-71.
Шекаралары: Бержан Қанатбаев көшесінің №25, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 88, 89а, 92, 93, 94, 191, 200, 208, 211, 214, 220, 230, 250, 252, 257 үйлері; Ғалия Сүлейменова көшесінің №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 18а, 39, 100, 185, 212, 245, 248, 262 үйлері; Хәкім Исаков көшесінің №2, 3, 4, 5, 13, 147, 149, 157, 172, 183, 184, 188, 196, 202, 210, 213, 219, 232, 244, 246, 249, 251, 256, 259 үйлері; Нұр Құсайнов көшесінің №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 56, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90а, 93, 95,96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 124, 126, 130, 132, 133, 137, 138, 143, 144, 145, 150, 153, 160, 165, 187, 187а, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 200, 201, 202, 210, 211, 231, 232, 242, 266,270, 271, 272, 276, 277, 278, 282, 283 үйлері; Махамбет Өтемісұлы көшесінің №108, 109, 113, 117, 120, 129, 134, 136,139, 147, 171,190,122, 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,31, 34, 35, 38, 40, 41, 47, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 72А, 73, 74,74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99,100 үйлері.
"№ 236 сайлау учаскесі"
Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Қаныш Сәтбаев көшесі, №8 ғимарат, "Атырау облысы Дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасының "Мақат аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мекемесі ғимараты.
Шекаралары: Мақат кенті, 4 қабатты Газшылар шағын ауданы үйлері №13а, 13б, 13в, 13г, 3 қабатты №13ж үйлері; 2 қабатты №13д, 13е, үйлері; 1 қабатты №16, 44 үйлері; 3 қабатты Қ.Сәтпаев көшесі №18/1, 18/5 үйлері; 2 қабатты №18/2-18/4; 1 қабатты № 1а, 2, 3, 4, 5, 6 8, 9, 9а, 10-13, 14, 16-18, 19, 19/1, 19/2, 20-30, 32-42, 45, 46, 49, 50, 53, 55-58, 61, 63-68, 70-72, 75, 76, 79-81, 83-85, 88-90, 94, 98, 115, 116, 121, 125, 128, 137 үйлері; С.Бекжанов көшесі 1 қабатты № 1а, 2, 3-10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 25, 28, 30-33, 39а, 45, 47, 50, 51, 52, 54, 57, 60, 61, 77-83, 85, 87, 100, 101, 104, 105, 109, 110, 150, 152 үйлері; Ә.Жангелдин көшесі № 1, 1а, 2-8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13-17, 17а, 17б, 18-35, 37, 39-42, 42а, 43- 48, 50, 51-53, 55, 57-62, 67, 69, 71 үйлері; Л.Шахатов көшесі № 1-3, 3а, 3б, 4-6, 6а, 7, 8, 10, 11, 11а, 12-16, 18, 20-24, 24а, 25-34, 36, 37, 41, 47, 48, 50-55, 57-61, 63, 65, 67, 68, 72, 73, 77, 78, 87, 88, 90, 90а, 91, 99, 103, 109, 111, 122 үйлері; К.Есказиев көшесінің №2 А, 2, 7, 9 үйлері.

Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Хаким Исакова, здание 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Бержана Канатбаева" отдела образования Макатского района Управления образования Атырауской области". Тел: 8(71235) 2-10-71.
Границы: Дома улицы Бержана Канатбаева №25, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 88, 89а, 92, 93, 94, 191, 200, 208, 211, 214, 220, 230, 250, 252, 257; Дома улицы Галия Сулейменовой №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 18а, 39, 100, 185, 212, 245, 248, 262; Дома улицы Хаким Исакова №2, 3, 4, 5, 13, 147, 149, 157, 172, 183, 184, 188, 196, 202, 210, 213, 219, 232, 244, 246, 249, 251, 256, 259; Дома улицы Нур Кусайнова №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 56, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 90а, 93, 95,96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 124, 126, 130, 132, 133, 137, 138, 143, 144, 145, 150, 153, 160, 165, 187, 187а, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 200, 201, 202, 210, 211, 231, 232, 242, 266,270, 271, 272, 276, 277, 278, 282, 283; Дома улицы М.Утемисулы №108, 109, 113, 117, 120, 129, 134, 136,139, 147, 171,190,122; 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,31, 34, 35, 38, 40, 41, 47, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 72А, 73, 74,74А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 100.
"Избирательный участок № 236"
Место расположения: Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Каныша Сатбаева, дом №8, здание коммунального государственного учреждения ""Детско-юношеская спортивная школа Макатского района" Управления физической культуры, спорта и туризма Атырауской области".
Границы: поселок Макат, 4 этажные дома микрорайона "Газовиков" №13а, 13б, 13в, 13г, 3 этажный дома №13ж, 2 этажные дома №13д, 13е, 1 этажные дома №16, 44; Дома улицы К.Сатпаева №18/1, 18/5; 2 этажные №18/2-18/4 и жилые дома № 1а, 2-6, 8, 9, 9а, 10-13, 14, 16-18, 19, 19/1, 19/2, 20-30, 32-42, 45, 46, 49, 50, 53, 55-58, 61, 63-68, 70-72, 75, 76, 79-81, 83-85, 88-90, 94, 98, 115, 116, 121, 125, 128, 137; Дома улицы С.Бекжанова № 1а, 2, 3-10, 12-15, 18, 19, 25, 28, 30-33, 39а, 45, 47, 50, 51, 52, 54, 57, 60, 61, 77-83, 85, 87, 100, 101, 104, 105, 109, 110, 150, 152; Дома улицы А.Жангелдина № 1, 1а, 2-8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13-17, 17а, 17б, 18-35, 37, 39-42, 42а, 43-48, 50, 51-53, 55, 57-62, 67, 69, 71; Дома улицы Л.Шахатова № 1-3, 3а, 3б, 4-6, 6а, 7, 8, 10, 11, 11а, 12-16, 18, 20-24, 24а, 25-34, 36, 37, 41, 47, 48, 50-55, 57-61, 63, 65, 67, 68, 72, 73, 77, 78, 87, 88, 90, 90а, 91, 99, 103, 109, 111, 122; Дома улицы К.Есказиева 2 А, 2, 7, 9.