Көше атауын беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Атырау облысы жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 1,2 қорытындысына сәйкес, Сағыз ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округіндегі көшелерге "Тайшыбаев Сәрсен", "Ахметов Аққали" есімдері берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Арыстанов

О присвоении наименования улице
Решение акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 22 января 2026 года № 6
В соотвествии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при Акимате Атырауской области от 20 января 2026 года № 1,2 аким Сагизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Тайшыбаев Сәрсен", "Ахметов Аққали" безымянным улицам в Сагизском сельском округе Кызылкогинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким окргуа А. Арыстанов