Қызылқоға ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтерді бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 31 наурыздағы № 46 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына және "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 тіркелген) бекітілген Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифтерін қалыптастыру ережесінің 4-тармағына сәйкес Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылқоға ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылқоға ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы Е. Иғали
Қызылқоға ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "31" наурыз
№ 46 қаулысына
қосымша
Қызылқоға ауданы әкімдігінің
2026 жылғы "31" наурыз
№ 46 қаулысымен
бекітілген
Қызылқоға ауданы бойынша 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге арналған тарифтер
Атауы
Қызмет алушыға көрсетілетін 1 қызметтің ай сайынғы тарифі (теңге)
1.
Тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

Об утвержении тарифов на оказание специальных социальных услуг по Кызылкогинскому району на 2026 год
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 31 марта 2026 года № 46
В соответсвии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил формирования тарифов на специальные социальные услуги, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987) акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг по Кызылкогинскому району на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылкогинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима района Е. Игали
Приложение к постановлению
акимата Кызылкогинского
района от "31" марта
2026 года № 46
Утвержден постановлением
акимата Кызылкогинского
района от "31" марта
2026 года № 46
Тарифы на оказание специальных социальных услуг по Кызылкогинскому району на 2026 год
Наименование
Размер ежемесячных тарифов на 1 услугу получателя (тенге)
1.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с нарушениями опорно-двигательного аппарата

169373,45
2.
Психоневрологиялық патологиясы бар мүгедектігі бар балаларға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
151393,45
3.
Қартаюына байланысты өз-өзіне қызмет көрсете алмайтын, сондай-ақ бірінші және екінші топ мүгедектігі бар адамдарға жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
49499,90

169373,45
2.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара детям с инвалидностью с психоневрологическими патологиями
151393,45
3.
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара лицам, не способным к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом, и лицам с инвалидностью первой и второй групп
49499,90