Х.Ерғалиев ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Қамысқала ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қамысқала ауылдық округінің әкімі ШЕШМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысқала ауылдық округінің Х.Ерғалиев ауылындағы № 26 көшеге "Қабдел Наурзалиев" атауы берілсін.
Негіз: Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы қорытындысы, Қамысқала ауылдық округі тұрғындарының пікірі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Р. Тажиденова

О присвоении наименования новой улице в селе Х.Ергалиева
Решение акима Камыскалинского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 28 января 2026 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Камыскалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в села Х.Ергалиева, Камыскалинского сельского округа. № 26-й улицы наименованиев "Қабдел Наурзалиев"
Основание: Заключение Атырауской областной ономастической комиссии от 20 января 2026 года, мнение жителей Камыскалинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действиесо дня его первого официального опубликования.
Аким округа Р. Тажиденова