"Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 94-VI "Атырау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 187-VII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 228-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 94-VI "Атырау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 187-VII шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев

О признании утратившим силу решения Атырауского областного маслихата от 30 сентября 2022 года № 187-VII "О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 94-VI "Об утверждении Правил общего водопользования Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 18 марта 2026 года № 228-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Атырауского областного маслихата от 30 сентября 2022 года № 187-VII "О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 94-VI "Об утверждении Правил общего водопользования Атырауской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев