Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 36/2 "2026-2028 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 41/1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 36/2 Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2025 года № 36/2 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2026 года № 41/1
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 декабря 2025 года № 36/2 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2026-2028 годы" следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5 500
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
332 679
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
39 364
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 364
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39 364
2
Әлеуметтiк көмек
240 717
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240 717
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандар ына отын сатып алуға Қазақстан Республик асының заңнамасы на сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 177
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 137
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68 028
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 159
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79 653
017
Мүгедектігі бар адамды риабилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды
протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
58 849
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі
іс-шараларды іске асыру
24 714
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52 598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 598
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 892
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
706
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
224 494,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
50 498
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 498
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
45 498
2
Коммуналдық шаруашылық
61 188,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 188,9
015
Шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз ету

5 500
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
332 679
1
Социальное обеспечение
39 364
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 364
005
Государственная адресная социальная помощь
39 364
2
Социальная помощь
240 717
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
240 717
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 177
006
Оказание жилищной помощи
1 137
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68 028
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 159
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79 653
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
58 849
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
24 714
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52 598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 892
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
706
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
224 494,9
1
Жилищное хозяйство
50 498
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 498
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
45 498
2
Коммунальное хозяйство
61 188,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 188,9
015
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов