"2026-2028 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2026 жылғы 26 наурыздағы № 33/1 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31/2 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Тимирязевского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 31/2 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2026-2028 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 марта 2026 года № 33/1
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 31/2 следующее изменение:
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.