Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 427/29 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің 2026 -2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 492/31 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы №427/29 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60259 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46291 мың теңге;
2) шығындар – 79987 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржыа ктивтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19728 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – - 19728 мың теңге;
7) бюджет тапшылығы аржыландыру (профицитін пайдалану) – 19728 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19728 мың теңге.";
4-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2026 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының қалдықтары есебінен 19728 мың теңге сомасында шығыстар көзделсін."
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Киров ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен Киров ауылдық округінің бюджетіне 782 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области № 427/29 от 25 декабря 2025 года "Об утверждении бюджета Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2026 года № 492/31
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2025 года № 427/29 "Об утверждении бюджета Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 60259 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13968 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46291 тысяч тенге;
2) затраты – 79987 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19728 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 19728 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19728 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19728 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2026 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 19728 тысяч тенге, согласно приложению 4 к настоящему решению.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2026 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Кировского сельского округа в сумме 782 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.